Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Masterled Lysrør Uo 21,7W/830 T8 3400Lm Master Led-Lysrør Em/230V 1500Mm Ultra

EL-GrossistenBelysningEAN: 8719514316621
Pris fra 105 krtil 153,75 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 48,75 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Masterled Lysrør Uo 21,7W/830 T8 3400Lm Master Led-Lysrør Em/230V 1500Mm Ultra og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 105 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Master ledtube uo 24w 830 3400lm 1500mm t8
105 kr
Til butik
Master ledtube uo 24w 830 3400lm 1500mm t8 billede

Produktinformation

Armaturhus i plastik. Leveres inkl. dummy starter. Roterbare endekapper Colli: 10 Diameter: Ø26mm Længde: 1500mm Sokkel: G13 Effekt: 21,7W Lysspredning: 160 ° Lumen: 3400 Ra>83 3.000 kelvin Energiklasse: D Dæmpbar: Nej Levetid i timer: 75.000 Garanti: 5 å...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Billige El & Elartikler
EAN: 8719514316621
Varenr.: 1599101
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Master LEDtube UO 21,7W 830 3400lm 1500mm T8 160°
113 kr
Til butik
Master LEDtube UO 21,7W 830 3400lm 1500mm T8 160° billede

Produktinformation

Armaturhus i plastik. Leveres inkl. dummy starter. Roterbare endekapperColli: 10Diameter: Ø26mmLængde: 1500mmSokkel: G13Effekt: 23WLysspredning: 160°Lumen: 3400Ra>833.000 kelvinEnergiklasse: DDæmpbar: NejLevetid i timer: 75.000Garanti: 5 årSøgeord: LED rø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Vare 1
EAN: 8719514316621
Varenr.: 15845230215503
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Master LEDtube UO 21,7W 830 3400lm 1500mm T8 160°
113 kr
Til butik
Master LEDtube UO 21,7W 830 3400lm 1500mm T8 160° billede

Produktinformation

Master LEDtube UO 21,7W 830 er en energieffektiv LED-rørslampe, der leverer et lysudbytte på 3400 lumen ved en længde på 1500 mm. Med en farvetemperatur på 3000 Kelvin (varmhvid) og en lysvinkel på 160° sikrer denne T8 LEDtube en bred og behagelig belysni...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Vare 1
EAN: 8719514316621
Varenr.: 15255743103302
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Masterled Lysrør Uo 21,7W/830 T8 3400Lm Master Led-Lysrør Em/230V 1500Mm Ultra
153,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Masterled Lysrør Uo 21,7W/830 T8 3400Lm Master Led-Lysrør Em/230V 1500Mm Ultra koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Masterled Lysrør Uo 21,7W/830 T8 3400Lm Master Led-Lysrør Em/230V 1500Mm Ultra koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk105 kr105 krKøb
2EL-GROSSISTEN113 kr113 krKøb
3EL-NETSALG113 kr113 krKøb
4vvsfittings.dk153,75 kr153,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Masterled Lysrør Uo 21,7W/830 T8 3400Lm Master Led-Lysrør Em/230V 1500Mm Ultra

PriceData har fulgt prisen på Masterled Lysrør Uo 21,7W/830 T8 3400Lm Master Led-Lysrør Em/230V 1500Mm Ultra i 174 dage. Laveste pris i perioden er 105 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 135 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 112 kr.

Den nuværende pris på 105 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Masterled Lysrør Uo 21,7W/830 T8 3400Lm Master Led-Lysrør Em/230V 1500Mm Ultra. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Masterled Lysrør Uo 21,7W/830 T8 3400Lm Master Led-Lysrør Em/230V 1500Mm Ultra de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026105 kr8 kr (7%)
24. maj 2026113 kr8 kr (8%)
8. maj 2026105 kr1 kr (1%)
6. maj 2026106 kr7 kr (6%)
5. maj 2026113 kr7 kr (7%)
24. apr. 2026106 kr7 kr (6%)
23. apr. 2026113 kr7 kr (7%)
24. mar. 2026106 kr7 kr (6%)
23. mar. 2026113 kr7 kr (7%)
20. mar. 2026106 kr7 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret