Gå til hovedindhold

Philips T5 Master LED-lysrør HO 26W/840 (3900 lumen), 1149mm. 230v (26=54w)

PhilipsBelysningEAN: 8718696819234
Pris fra 140 krtil 355,21 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 215,21 kr (61% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 120 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Philips T5 Master LED-lysrør HO 26W/840 (3900 lumen), 1149mm. 230v (26=54w) og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 140 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Master LED Rr High Output 26W 840, 3900 lm, T5, 1149 mm, 230V
140 kr
Til butik
Master LED Rr High Output 26W 840, 3900 lm, T5, 1149 mm, 230V billede

Produktspecifikationer

Kategori: WATTOO.DK Belysning LED-prer & lyskilder LED lysstofrr T5 LED-rr
EAN: 8718696819234
Varenr.: 2057809210
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips Master T5 LEDtube lysstofrør, 26W, 4000K
140 kr
Til butik
Philips Master T5 LEDtube lysstofrør, 26W, 4000K billede

Produktinformation

Den nye generation af T5 LED lysstofrør er den nye løsning Med de nye LED lysstofrør fra Philips Master-serien, er du sikret en ny og forbedret teknologi, der både er energieffekt, energibesparende og fuldt funktionel. Den nye teknologi Med den nye teknol...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Pærer
Farve: white
Størrelse: 1149 mm x 16 mm
EAN: 8718696819234
Varenr.: 2057809210
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Philips T5 Master LED-lysrør HO 26W/840 (3900 lumen), 1149mm. 230v (26=54w)
140 kr
Til butik
Philips T5 Master LED-lysrør HO 26W/840 (3900 lumen), 1149mm. 230v (26=54w) billede

Produktinformation

Det nye Philips Master LED-lysrør til netspænding (230V) T5 gør dit belysningsprojekt enklere. Du behøver ikke længere at tage hensyn til driverteknologien - du fjerner den eksisterende forkobling og tilslutter røret direkte til netspænding. Philips MASTE...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: T5 Lysstofrør LED
EAN: 8718696819234
Varenr.: 2362773
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Master Led-Rør Ho 26W/840 1149Mm T5 54W
150,44 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Master led-rør ho 26w/840 1149mm t5 54w
157,5 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Master LED T5 lysstofrør, 115 cm, 4000K, 26W
159 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Masterled Lysrør T5 1200Mm 26W(54W)840
193,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Master T5 LEDtube lysstofrør, 26W, 4000K
205 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Master T5 LEDtube lysstofrør, 26W, 4000K
205 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Master LED Rør High Output 26W 840, 3900 lm, T5, 1149 mm, 230V
355,21 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Master LED Rør High Output 26W 840, 3900 lm, T5, 1149 mm, 230V
355,21 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips T5 Master LED-lysrør HO 26W/840 (3900 lumen), 1149mm. 230v (26=54w) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips T5 Master LED-lysrør HO 26W/840 (3900 lumen), 1149mm. 230v (26=54w) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK140 kr140 krKøb
2LavprisEl140 kr140 krKøb
3Elvvs.dk140 kr140 krKøb
4Billigelogvvs.dk150,44 kr150,44 krKøb
5MaintainIt157,5 kr157,5 krKøb
6Greenline159 kr159 krKøb
7vvsfittings.dk193,75 kr193,75 krKøb
8BilligVVS DK205 kr205 krKøb
9LavprisVVS205 kr205 krKøb
10EL-GROSSISTEN355,21 kr355,21 krKøb
11EL-NETSALG355,21 kr355,21 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips T5 Master LED-lysrør HO 26W/840 (3900 lumen), 1149mm. 230v (26=54w)

PriceData har fulgt prisen på Philips T5 Master LED-lysrør HO 26W/840 (3900 lumen), 1149mm. 230v (26=54w) i 174 dage. Laveste pris i perioden er 120 kr (registreret d. 14. marts 2026), højeste er 165 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 136 kr.

Den nuværende pris på 140 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Philips T5 Master LED-lysrør HO 26W/840 (3900 lumen), 1149mm. 230v (26=54w). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Philips T5 Master LED-lysrør HO 26W/840 (3900 lumen), 1149mm. 230v (26=54w) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. apr. 2026140 kr8,64 kr (6%)
23. apr. 2026148,64 kr10,64 kr (8%)
22. apr. 2026138 kr2 kr (1%)
20. apr. 2026140 kr2 kr (1%)
20. mar. 2026138 kr8 kr (6%)
19. mar. 2026130 kr10 kr (8%)
14. mar. 2026120 kr2 kr (2%)
5. mar. 2026122 kr15 kr (11%)
2. mar. 2026137 kr3 kr (2%)
1. mar. 2026140 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret