Gå til hovedindhold

Philips MASTER LED-lysrør 1200mm 2300lm Ultra Output 14,7W 830 T8 Roterende endekappe

PhilipsBelysningEAN: 8719514316560
Pris fra 95 krtil 135 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 40 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 83 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Philips MASTER LED-lysrør 1200mm 2300lm Ultra Output 14,7W 830 T8 Roterende endekappe og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 95 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips Master LED T8 lysstofrør, 14,7W, 3000K, 120 cm
95 kr
Til butik
Philips Master LED T8 lysstofrør, 14,7W, 3000K, 120 cm billede

Produktinformation

Effektive og holdbare Philips Master LED-lysrør Philips Master LED T8 lysstofrør med en længde på 120 cm, kombinerer moderne LED-teknologi med det klassiske design fra traditionelle lysrør, hvilket gør det umuligt at skelne fra et konventionelt lysrør. De...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Pærer
Farve: white
Størrelse: 120 cm
EAN: 8719514316560
Varenr.: 2057812883
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Philips MASTER LED-lysrør 1200mm 2300lm Ultra Output 14,7W 830 T8 Roterende endekappe
95,98 kr
Til butik
Philips MASTER LED-lysrør 1200mm 2300lm Ultra Output 14,7W 830 T8 Roterende endekappe billede

Produktinformation

Philips MASTER LED-lysrør integrerer en LED-lyskilde i den traditionelle lineære størrelse for lysrør. Takket være det unikke design og det ensartede udseende er det umuligt at skelne modellen fra et traditionelt lysrør. Modellen er ideel for dem, der ger...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Vare 1
EAN: 8719514316560
Varenr.: 15845230707023
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Master LEDtube UO 14,7 W 830 2300lm 1200mm T8 160°
95,98 kr
Til butik
Master LEDtube UO 14,7 W 830 2300lm 1200mm T8 160° billede

Produktinformation

Master LEDtube UO 14,7 W 830 er en energieffektiv LED-rørslampe med et lysudbytte på 2300 lumen og en længde på 1200 mm. Med et bredt lysudstrålingsvinkel på 160° sikrer den en jævn og effektiv belysning i rum, hvor et T8-rør er nødvendigt. Lampens wattfo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Vare 1
EAN: 8719514316560
Varenr.: 15255727702342
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Master LED Rr EM UO T8, 1200 mm, 147W, 3000K, 2300lm - Philips Lighting
109 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Master LED T8 lysstofrør, 14,7W, 3000K, 120 cm
109 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Master LED T8 lysstofrør, 14,7W, 3000K, 120 cm
109 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Master LED T8 lysstofrør, 14,7W, 3000K, 120 cm
115 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Masterled Lysrør Uo 14,7W/830 T8 2300Lm Master Led-Lysrør Em/230V 1200Mm Ultra
125 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Philips master led-lysrør 1200mm ultra output 14,7w 830 t8 roterende endekappe
135 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips MASTER LED-lysrør 1200mm 2300lm Ultra Output 14,7W 830 T8 Roterende endekappe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips MASTER LED-lysrør 1200mm 2300lm Ultra Output 14,7W 830 T8 Roterende endekappe koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl95 kr95 krKøb
2EL-GROSSISTEN95,98 kr95,98 krKøb
3EL-NETSALG95,98 kr95,98 krKøb
4WATTOO.DK109 kr109 krKøb
5Greenline109 kr109 krKøb
6LavprisVVS109 kr109 krKøb
7BilligVVS DK115 kr115 krKøb
8vvsfittings.dk125 kr125 krKøb
9Elvvs.dk135 kr135 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips MASTER LED-lysrør 1200mm 2300lm Ultra Output 14,7W 830 T8 Roterende endekappe

PriceData har fulgt prisen på Philips MASTER LED-lysrør 1200mm 2300lm Ultra Output 14,7W 830 T8 Roterende endekappe i 181 dage. Laveste pris i perioden er 83 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 96 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 92 kr.

Den nuværende pris på 95 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Philips MASTER LED-lysrør 1200mm 2300lm Ultra Output 14,7W 830 T8 Roterende endekappe. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Philips MASTER LED-lysrør 1200mm 2300lm Ultra Output 14,7W 830 T8 Roterende endekappe de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202695 kr
30. maj 202695,98 kr
12. maj 202695 kr
11. maj 202695,98 kr
9. maj 202695 kr3,5 kr (4%)
7. maj 202691,5 kr3,5 kr (4%)
6. maj 202695 kr3,5 kr (4%)
23. apr. 202691,5 kr3,5 kr (4%)
22. apr. 202695 kr3,5 kr (4%)
19. apr. 202691,5 kr3,5 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret