Gå til hovedindhold

Philips Hue White and Color Ambiance Xamento - Mellemstor loftslampe til badeværelse - Sort

Pris fra 1.299 krtil 2.249 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 950 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.238 kr 23. mar.

Sammenlign priser på Philips Hue White and Color Ambiance Xamento - Mellemstor loftslampe til badeværelse - Sort og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1299 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Xamento plafond, sort, Ø38 cm
1.299 kr
Til butik
Philips Hue Xamento plafond, sort, Ø38 cm billede

Produktinformation

Philips Hue Xamento WCA plafond, Ø38 cm Den smukke og moderne Xamento plafond med Bluetooth og farvet lys (samt hvidt lys) fra den stilfulde Hue-serie er simpelthen imponerende. Med Xamento plafonden kan du forvandle ethvert rum til et moderne paradis. La...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Indendørslamper
Farve: black
Størrelse: M
EAN: 8719514452251
Varenr.: 2099805379
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue Xamento M Ceiling Lamp - Black
1.355 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Hue White and Color Ambiance Xamento Indlejret spotlys 2000-6500K
1.409 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips Hue Xamento plafond, sort, Ø38 cm
1.409 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Xamento plafond, sort, Ø38 cm
1.435 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue White and Color Ambiance Xamento - Mellemstor loftslampe til badeværelse - Sort
1.471 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue Xamento plafond, sort, Ø38 cm
1.499 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips Hue Xamento M Hue ceiling lamp black White color Ambience
1.699 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Xamento plafond, sort, Ø38 cm
2.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue White and Color Ambiance Xamento - Mellemstor loftslampe til badeværelse - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue White and Color Ambiance Xamento - Mellemstor loftslampe til badeværelse - Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Greenline1.299 kr1.299 krKøb
2Proshop DK1.355 kr1.355 krKøb
3CompuMail DK1.409 kr1.409 krKøb
4LavprisEl1.409 kr1.409 krKøb
5BilligVVS DK1.435 kr1.435 krKøb
6CS MEGASTORE DK1.471 kr1.471 krKøb
7LavprisVVS1.499 kr1.499 krKøb
8Homeshop DK1.699 kr1.699 krKøb
9LampeGuru.dk2.249 kr2.249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Hue White and Color Ambiance Xamento - Mellemstor loftslampe til badeværelse - Sort

PriceData har fulgt prisen på Philips Hue White and Color Ambiance Xamento - Mellemstor loftslampe til badeværelse - Sort i 98 dage. Laveste pris i perioden er 1.238 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 1.300 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.279 kr.

Den nuværende pris på 1.299 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Philips Hue White and Color Ambiance Xamento - Mellemstor loftslampe til badeværelse - Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Philips Hue White and Color Ambiance Xamento - Mellemstor loftslampe til badeværelse - Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 20261.299 kr1 kr (0%)
16. maj 20261.300 kr1 kr (0%)
25. apr. 20261.299 kr1 kr (0%)
10. apr. 20261.300 kr1 kr (0%)
29. mar. 20261.299 kr61 kr (5%)
23. mar. 20261.238 kr61 kr (5%)
21. mar. 20261.299 kr61 kr (5%)
2. mar. 20261.238 kr44 kr (3%)
1. mar. 20261.282 kr44 kr (4%)
25. feb. 20261.238 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret