Gå til hovedindhold

Philips Hue White and Color Ambiance Appear - Væglampe - LED - 2 åbninger - 8 W (tilsvarende 49 W) - 16 millioner farver - 2000-6500 K - sort

Pris fra 798 krtil 1.675 kr
13 forhandlere

Prisforskel: 877 kr (52% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips Hue White and Color Ambiance Appear - Væglampe - LED - 2 åbninger - 8 W (tilsvarende 49 W) - 16 millioner farver - 2000-6500 K - sort og køb billigst

13 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 798 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Philips hue personal wireless lighting white and color ambiance outdoor appear wall light black
798 kr
Til butik
Philips hue personal wireless lighting white and color ambiance outdoor appear wall light black billede

Produktspecifikationer

Kategori: Belysning & Pære
EAN: 8718696174371
Varenr.: 8718696174371
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Appear udendørs væglampe, sort
909 kr
Til butik
Philips Hue Appear udendørs væglampe, sort billede

Produktinformation

Philips Hue Appear Udendørs Væglampephilips Hue Appear væglampe har et pænt slankt design med en indbygget Hue white ambiance og color ambiance LED lyskilde. Den indbyggede lyskilde, giver dig mulighed for at skifte mellem mange forskellige lysindstilling...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Udendørs væglamper
Farve: black
Størrelse: 240 x 84 x 117 mm
EAN: 8718696174371
Varenr.: 2099174372
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue Appear udendørs væglampe (sort) - White and color ambiance
916 kr
Til butik
Philips Hue Appear udendørs væglampe (sort) - White and color ambiance billede

Produktinformation

Giv dine udendørsområder en forvandling med denne Philips Hue Appear udendørs væglampe i sort, en stilfuld, intelligent væglampe, der kombinerer elegance med funktionalitet med sin unikke opad- og nedadgående lyseffekt. Denne udendørs væglampe tilbyder White and color ambiance-lys, der lader dig vælge mellem varm til kølig hvid belysning (2200-6500 kelvin) eller fuld farve med 16 millioner nuancer, hvilket giver dig uendelige muligheder for at skabe den perfekte stemning. Appear-lampen er forbundet til Hue-systemet via Zigbee og en Hue Bridge eller Hue Bridge Pro og understøtter app-kontrol, hvilket muliggør ubesværet dæmpning, planlægning og oprettelse af personlige rutiner, når du ankommer eller forlader hjemmet. Dens raffinerede opadgående og nedadgående lysstråler giver en stemningsfuld, dekorativ belysning, der smukt fremhæver din altan, terrasse eller husfacade. Lampen er IP44-klassificeret og er fuldt vejrbestandig og designet til at modstå elementerne, uden at gå på kompromis med udseende og ydeevne. For ekstra bekvemmelighed kan du styre lyset håndfrit med Alexa, Google Home eller Siri eller parre det med andet Philips Hue-tilbehør for en problemfri oplevelse. Appear oplyser ikke kun dit hjems ydre - den løfter dit uderum til et mere indbydende rum, du kan nyde hele året rundt.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: 915005842801
EAN: 8718696174371
Varenr.: 2825897
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Appear udendørs væglampe, sort
919 kr
Til butik
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Philips Hue Appear White and Color Ambiance udendørs væglampe, sort
-19%976 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Philips HUE Appear udendørs vægbelysning
976 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Philips Hue Appear udendrs vglampe, Color & White ambiance, sort, Zigbee
1.027 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue White and Color Ambiance Appear - Væglampe - LED - 2 åbninger - 8 W (tilsvarende 49 W) - 16 millioner farver - 2000-6500 K - sort
1.072 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Philips Hue udendørs facadebelysning.
1.099 kr
Til butik
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Appear Udendørs Væglampe White/Color Amb. Philips Hue - Moderne - Metal - Med flere lyskilder
1.200 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Hue Appear udendørs væglampe 8W 1180lumen 2000-6500K
1.219 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Appear udendørs væglampe, sort
1.639 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue Appear udendørs væglampe, sort
1.675 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue White and Color Ambiance Appear - Væglampe - LED - 2 åbninger - 8 W (tilsvarende 49 W) - 16 millioner farver - 2000-6500 K - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 13 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue White and Color Ambiance Appear - Væglampe - LED - 2 åbninger - 8 W (tilsvarende 49 W) - 16 millioner farver - 2000-6500 K - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix798 kr798 krKøb
2LampeGuru.dk909 kr909 krKøb
3Proshop DK916 kr955 krKøb
4Greenline919 kr919 krKøb
5Lamper.dk976 kr976 krKøb
6Butik24 DK976 kr976 krKøb
7WATTOO.DK1.027 kr1.027 krKøb
8CS MEGASTORE DK1.072 kr1.072 krKøb
9Av-Cables DK1.099 kr1.099 krKøb
10Lampemesteren DK1.200 kr1.200 krKøb
11Ultrashop1.219 kr1.219 krKøb
12BilligVVS DK1.639 kr1.639 krKøb
13LavprisVVS1.675 kr1.675 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Hue White and Color Ambiance Appear - Væglampe - LED - 2 åbninger - 8 W (tilsvarende 49 W) - 16 millioner farver - 2000-6500 K - sort

PriceData har fulgt prisen på Philips Hue White and Color Ambiance Appear - Væglampe - LED - 2 åbninger - 8 W (tilsvarende 49 W) - 16 millioner farver - 2000-6500 K - sort i 115 dage. Laveste pris i perioden er 798 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 915 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 853 kr.

Den nuværende pris på 798 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Philips Hue White and Color Ambiance Appear - Væglampe - LED - 2 åbninger - 8 W (tilsvarende 49 W) - 16 millioner farver - 2000-6500 K - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Philips Hue White and Color Ambiance Appear - Væglampe - LED - 2 åbninger - 8 W (tilsvarende 49 W) - 16 millioner farver - 2000-6500 K - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026798 kr110 kr (12%)
17. maj 2026908 kr110 kr (14%)
3. maj 2026798 kr111 kr (12%)
1. maj 2026909 kr111 kr (14%)
16. apr. 2026798 kr111 kr (12%)
15. apr. 2026909 kr111 kr (14%)
9. mar. 2026798 kr102 kr (11%)
8. mar. 2026900 kr102 kr (13%)
26. feb. 2026798 kr111 kr (12%)
25. feb. 2026909 kr111 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret