Gå til hovedindhold

Philips Hue White ambiance Fair - Vedhængslampe - LED - 33.5 W - varmt til køligt hvidt lys - sort

PhilipsCentral styring af hjemmetEAN: 8719514341296
Pris fra 1.657 krtil 1.898 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 241 kr (13% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.629 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Philips Hue White ambiance Fair - Vedhængslampe - LED - 33.5 W - varmt til køligt hvidt lys - sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1657 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Philips Hue Fair hue pendel 25W, sort
-18%1.657 kr
Før 2.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Philips Hue Fair hue pendel 25W, sort billede

Produktinformation

Philips Hue Fair hue pendel 25W, sort. Denne Philips Hue Fair pendel er specielt designet til stuen og soveværelset. Fair Hue har et moderne design, der giver et behageligt lys. Pendlen kan dæmpes via Hue appen eller via den medfølgende Hue Switch. Fair h...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Philips Hue
Farve: Sort
EAN: 8719514341296
Varenr.: 929003054501
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue Fair Pendel Loftlampe - Sort
1.659 kr
Til butik
Philips Hue Fair Pendel Loftlampe - Sort billede

Produktinformation

Hue White Ambiance Loft Pendel Lampe, 25W, LED, 2200-6500 Kelvin, 2900 Lumen, kontrolleres med din smart enhed ved at tilslutte til en Hue Bridge (ikke inkluderet), Hue Bluetooth eller Hue Dimmer Switch, stemmestyring via Google Assistant, Alexa eller Siri, sort.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: 929003054501
EAN: 8719514341296
Varenr.: 2991135
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips Hue Fair Hue Pendel Sort - 929003054501
1.850 kr
Til butik
Philips Hue Fair Hue Pendel Sort - 929003054501 billede

Produktinformation

Philips Hue Fair Hue pendant Sort - 929003054501Philips Hue Fair er en loftslampe med en meget bred lysvinkel og et unikt design, der vil tilføre et moderne udtryk til dit hjemDenne pendel giver både en opad- og nedadgående belysning, og med White ambiance kan du vælge mellem kolde og varme toner af hvidt lysBrug Fair til at hjælpe dig med at vågne om morgenen, få energi, øge koncentrationen og slappe afMed det stabile og kvalitetssikre design kombinerer denne lampe form og funktionalitet, og...

Produktspecifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Philips Hue Lamper
Vægt: 1g
Artikel nr.: 929003054501
EAN: 8719514341296
Varenr.: 2215755
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue White ambiance Fair - Vedhængslampe - LED - 33.5 W - varmt til køligt hvidt lys - sort
1.898 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue White ambiance Fair - Vedhængslampe - LED - 33.5 W - varmt til køligt hvidt lys - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue White ambiance Fair - Vedhængslampe - LED - 33.5 W - varmt til køligt hvidt lys - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Lamper.dk1.657 kr1.657 krKøb
2Proshop DK1.659 kr1.659 krKøb
3Homeshop DK1.850 kr1.850 krKøb
4CS MEGASTORE DK1.898 kr1.898 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Hue White ambiance Fair - Vedhængslampe - LED - 33.5 W - varmt til køligt hvidt lys - sort

PriceData har fulgt prisen på Philips Hue White ambiance Fair - Vedhængslampe - LED - 33.5 W - varmt til køligt hvidt lys - sort i 139 dage. Laveste pris i perioden er 1.574 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 1.659 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.629 kr.

Den nuværende pris på 1.657 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Philips Hue White ambiance Fair - Vedhængslampe - LED - 33.5 W - varmt til køligt hvidt lys - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Philips Hue White ambiance Fair - Vedhængslampe - LED - 33.5 W - varmt til køligt hvidt lys - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.657 kr1 kr (0%)
17. maj 20261.656 kr3 kr (0%)
16. maj 20261.659 kr3 kr (0%)
3. maj 20261.656 kr3 kr (0%)
2. maj 20261.659 kr3 kr (0%)
21. apr. 20261.656 kr3 kr (0%)
19. apr. 20261.659 kr3 kr (0%)
8. apr. 20261.656 kr27 kr (2%)
1. apr. 20261.629 kr11 kr (1%)
24. feb. 20261.618 kr44 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret