Gå til hovedindhold

Philips Hue White Ambiance E14 kronepære, 2200K-6500K, 5,1W

Pris fra 204 krtil 431 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 227 kr (53% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 200 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Philips Hue White Ambiance E14 kronepære, 2200K-6500K, 5,1W og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 204 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips Hue White Ambiance E14 kronepære, 2200K-6500K, 5,1W
204 kr
Til butik
Philips Hue White Ambiance E14 kronepære, 2200K-6500K, 5,1W billede

Produktinformation

Philips Hue kronepære med White Ambiance Forestil dig, at du kan slukke alle dine lamper med et enkelt klik. Oplev magien ved at omdanne et hel arbejdsværelse til en biograf med et enkelt tryk. Eller brug belysningen til at få det til at se ud, som om du...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Pærer
Farve: mat
Størrelse: 45 mm x 77 mm
EAN: 8719514491106
Varenr.: 2099491107
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips HueWA 5.1W Luster E14 1 Pack
209 kr
Til butik
Philips HueWA 5.1W Luster E14 1 Pack billede

Produktinformation

Denne Philips Hue White ambiance Krone pære med E14-fatning lader dig tilføje en hvilken som helst tone af hvidt lys til dine mindre lamper på få sekunder. Du kan justere mellem tusindvis af nuancer af varmt til køligt hvidt lys samt dæmpe din belysning uden behov for ekstra installation. Som en del af det intelligente Philips Hue belysningssystem kan du styre, konfigurere og justere din belysning, som du ønsker, og tilpasse stemningen i dit hjem til enhver aktivitet og anledning. Opret personlige indstillinger og automatiseringer i Hue appen, og nyd nem lysstyring via appen, intelligent tilbehør og stemmestyring. Tilføj en Hue Bridge for at få adgang til alle funktionerne i Hue systemet.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: 929003573701
EAN: 8719514491106
Varenr.: 3174992
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue White Ambiance E14 kronepære, 2200K-6500K, 5,1W
219 kr
Til butik
Philips Hue White Ambiance E14 kronepære, 2200K-6500K, 5,1W billede

Produktinformation

"Philips Hue E14 White Ambiance kronepære - 1-pakHue pære med lille ""E14"" fatning. White Ambiance E14 pæren fra Philips Hue lyser med hvidt lys og kan bevæge sig i alle de hvide nuancer lys. De hvide nuancer kan gå lige fra varm

Produktspecifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: LED pærer
Farve: mat
Størrelse: 45 mm x 77 mm
EAN: 8719514491106
Varenr.: 2099491107
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue White ambiance Krone - E14 pære
228 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Philips Hue Luster Kuglelampe White Ambiance E14 470 lm
229 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue White Ambiance E14 kronepære, 2200K-6500K, 5,1W
229 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hue White Ambiance E14 Globe 1-pak
-16%259 kr
Før 309 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips Hue Wa 5.1W Krone - 929003573701
269 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue White Ambiance E14 kronepære, 2200K-6500K, 5,1W
279 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Hue White Ambiance E14 Klot 1-pack
301 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips Hue White Ambiance Krone - E14 Pære - 1-pak
-0%431 kr
Før 431,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue White Ambiance E14 kronepære, 2200K-6500K, 5,1W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue White Ambiance E14 kronepære, 2200K-6500K, 5,1W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl204 kr204 krKøb
2Proshop DK209 kr248 krKøb
3LampeGuru.dk219 kr219 krKøb
4CS MEGASTORE DK228 kr267 krKøb
5Av-Cables DK229 kr229 krKøb
6Greenline229 kr229 krKøb
7Estore DK259 kr259 krKøb
8Homeshop DK269 kr269 krKøb
9BilligVVS DK279 kr279 krKøb
10Teknikproffset DK301 kr350 krKøb
11Dustin DK431 kr517,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Hue White Ambiance E14 kronepære, 2200K-6500K, 5,1W

PriceData har fulgt prisen på Philips Hue White Ambiance E14 kronepære, 2200K-6500K, 5,1W i 178 dage. Laveste pris i perioden er 199 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 221 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 205 kr.

Den nuværende pris på 204 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Philips Hue White Ambiance E14 kronepære, 2200K-6500K, 5,1W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Philips Hue White Ambiance E14 kronepære, 2200K-6500K, 5,1W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026204 kr5 kr (2%)
15. apr. 2026209 kr6 kr (3%)
10. apr. 2026203 kr3 kr (2%)
2. apr. 2026200 kr2 kr (1%)
1. apr. 2026202 kr1 kr (0%)
31. mar. 2026201 kr1 kr (1%)
27. feb. 2026200 kr3 kr (1%)
26. feb. 2026203 kr4 kr (2%)
24. feb. 2026207 kr8 kr (4%)
11. feb. 2026215 kr6 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret