Gå til hovedindhold

Philips Hue Impress White and Color Ambiance udendørs piedestal / pullert basesæt, sort

PhilipsCentral styring af hjemmetEAN: 8718696170502
Pris fra 1.135 krtil 1.909 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 774 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.094 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Philips Hue Impress White and Color Ambiance udendørs piedestal / pullert basesæt, sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1135 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Philips Hue Impress havelampe, 40 cm
1.135 kr
Til butik
Philips Hue Impress havelampe, 40 cm billede

Produktinformation

Philips, som er en virksomhed med mange forskelligartede teknologier, er blandt de førende producenter inden for belysning og har fokus på energibesparende belysningsløsninger. Impress er en havelampe fra Philips Hue universet i et flot og stilrent design...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Udendørslamper
Farve: black
Størrelse: 100x100x400 mm
EAN: 8718696170502
Varenr.: 2099170509
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue Outdoor Impress Lav Bedlampe 230V
1.173 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue White Color Ambiance Impress Udendørs Bedlampe - Lav
1.247 kr
Til butik
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Philips Hue Impress White and Color Ambiance udendørs piedestal / pullert basesæt, sort
-8%1.299 kr
Før 1.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Impress havelampe, 40 cm
1.299 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Impress havelampe, 40 cm
1.909 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Philips Hue Impress havelampe, 40 cm
1.909 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue Impress White and Color Ambiance udendørs piedestal / pullert basesæt, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue Impress White and Color Ambiance udendørs piedestal / pullert basesæt, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl1.135 kr1.135 krKøb
2Proshop DK1.173 kr1.173 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.247 kr1.247 krKøb
4Lamper.dk1.299 kr1.299 krKøb
5Greenline1.299 kr1.299 krKøb
6BilligVVS DK1.909 kr1.909 krKøb
7LampeGuru.dk1.909 kr1.909 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Hue Impress White and Color Ambiance udendørs piedestal / pullert basesæt, sort

PriceData har fulgt prisen på Philips Hue Impress White and Color Ambiance udendørs piedestal / pullert basesæt, sort i 143 dage. Laveste pris i perioden er 1.094 kr (registreret d. 4. marts 2026), højeste er 1.173 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.126 kr.

Den nuværende pris på 1.135 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Philips Hue Impress White and Color Ambiance udendørs piedestal / pullert basesæt, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Philips Hue Impress White and Color Ambiance udendørs piedestal / pullert basesæt, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.135 kr38 kr (3%)
30. maj 20261.173 kr38 kr (3%)
12. maj 20261.135 kr38 kr (3%)
11. maj 20261.173 kr38 kr (3%)
24. apr. 20261.135 kr36 kr (3%)
23. apr. 20261.171 kr36 kr (3%)
11. apr. 20261.135 kr39 kr (4%)
1. apr. 20261.096 kr1 kr (0%)
30. mar. 20261.095 kr1 kr (0%)
27. mar. 20261.094 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret