Gå til hovedindhold

Philips Hue White and Color Ambiance Play Lysbarre 16 millioner farver

PhilipsCentral styring af hjemmetEAN: 8718696170717
Pris fra 399 krtil 759 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 360 kr (47% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips Hue White and Color Ambiance Play Lysbarre 16 millioner farver og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 399 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips Hue Play Sort
-27%399 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Philips Hue Play Sort billede

Produktinformation

Philips Hue COL HUE PLAY SINGLEPK /UK SortHue Play er en fantastisk lampe, der kan oplyse store områder i dit hjem ved at kaste lys op på væggenBrug den i dit TV-område, ved dit gaming setup og i alle hjemmets rum for at skabe farverige lyseffekter, der løfter enhver underholdningsoplevelse til nye højderDen slanke lampe kan både stå op og monteres enten på væggen eller bag på dit TV eller din computerskærmDu kan med fordel tilføje en Hue Bridge og kombinere lampen med Hue Sync softwaren, der...

Produktspecifikationer

Mærke: Philips Hue
Kategori: Philips Hue Lamper
Vægt: 1g
Artikel nr.: 915005733701
EAN: 8718696170717
Varenr.: 1991131
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Philips Hue Play White and Color Ambiance light bar enkeltpakke, sort
-17%455 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Philips Hue Play White and Color Ambiance light bar enkeltpakke, sort billede

Produktinformation

Philips Hue Play White and Color Ambiance light bar enkeltpakke, sort. For at kunne styre Play Light bar med Philips Hue appen og i flere farver, så skal den tilsluttes en eksisterende Hue Bridge eller den kan tilkøbes! Ellers er det kun tænd/sluk med én...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Philips Hue
Farve: Sort
EAN: 8718696170717
Varenr.: 915005733701
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Hue White and Color Ambiance Play Lysbarre 16 millioner farver
467 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue Play Single Pack - Sort
470 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Hue White Color Ambiance Play Enkeltpakke - Sort
510 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Philips Hue Play White Amb/Color Sv 1P
-11%601 kr
Før 679 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Smart bordlampe Philips Hue Play light bar - single, sort
-11%659 kr
Før 739 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Smart bordlampe Philips Hue Play light bar - single, sort
-11%679 kr
Før 759 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hue Play White Amb/Color Sv 1P
-14%759 kr
Før 879 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue White and Color Ambiance Play Lysbarre 16 millioner farver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Hue White and Color Ambiance Play Lysbarre 16 millioner farver koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Homeshop DK399 kr399 krKøb
2Lamper.dk455 kr455 krKøb
3CompuMail DK467 kr467 krKøb
4Proshop DK470 kr509 krKøb
5CS MEGASTORE DK510 kr549 krKøb
6Teknikproffset DK601 kr660 krKøb
7Boligcenter DK659 kr659 krKøb
8Vivas DK679 kr758 krKøb
9Estore DK759 kr759 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Hue White and Color Ambiance Play Lysbarre 16 millioner farver

PriceData har fulgt prisen på Philips Hue White and Color Ambiance Play Lysbarre 16 millioner farver i 14 dage. Den nuværende pris er 399 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for Philips Hue White and Color Ambiance Play Lysbarre 16 millioner farver. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for Philips Hue White and Color Ambiance Play Lysbarre 16 millioner farver de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026399 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret