Gå til hovedindhold

Philips Evnia 5000 32M2C5501 - LED-skærm - gaming - kurvet - 32 (31.5 til at se) - 2560 x 1440 QHD @ 180 Hz - Fast VA - 3500:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - hvid

PhilipsComputerskærmeEAN: 8721038002614
Pris fra 1.745 krtil 2.519 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 774 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.655 kr 6. maj

Sammenlign priser på Philips Evnia 5000 32M2C5501 - LED-skærm - gaming - kurvet - 32 (31.5 til at se) - 2560 x 1440 QHD @ 180 Hz - Fast VA - 3500:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - hvid og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1745 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Evnia 5000 32M2C5501 32" Fast VA 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz
1.745 kr
Til butik
Philips Evnia 5000 32M2C5501 32" Fast VA 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz billede

Produktinformation

Philips Evnia 5000 32M2C5501 - LED-skærm - gaming - kurvet - 32" (31.5" til at se) - 2560 x 1440 QHD @ 180 Hz - Fast VA - 3500:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: 32M2C5501/00
EAN: 8721038002614
Varenr.: 1002447170
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Evnia 5000 32M2C5501 - LED-skærm - gaming - kurvet - 32 (31.5 til at se) - 2560 x 1440 QHD @ 180 Hz - Fast VA - 3500:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - hvid
1.851 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
32" Philips Evnia 5000 32M2C5501 - 2560x1440 (QHD) - 180Hz - VA
1.851 kr
Til butik
32" Philips Evnia 5000 32M2C5501 - 2560x1440 (QHD) - 180Hz - VA billede

Produktinformation

Philips Evnia 5000 32M2C5501 monitor leverer hurtig og præcis gamingydelse med et buet Fast VA-panel designet til hurtigt kompetitivt gameplay og immersive HDR-billeder. Størrelse: 32" Opløsning: 2560 x 1440 (QHD) Opdateringsfrekvens: 180Hz Paneltype: VA Anslutning: 2x HDMI, DisplayPort Særlige funktioner: AMD Adaptive-Sync; HDR10; Buet ramme; 0.5 ms responstid Høj kontrast, adaptiv synkronisering og lav responstid mindsker screen tearing og leverer hurtige, detaljerede billeder til kompetitivt gameplay og lange, komfortable sessions.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 32M2C5501/00
EAN: 8721038002614
Varenr.: 3310214
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Philips 32" curved gamingskærm 32M2C5501/00
1.995 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Evnia 5000 32M2C5501 32 Fast VA 2560 x 1440 (2K) HDMI DisplayPort 180Hz
2.489 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm til gaming Philips Evnia 5000 32" QHD buet - hvid
-11%2.499 kr
Før 2.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm til gaming Philips Evnia 5000 32" QHD buet - hvid
-11%2.519 kr
Før 2.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Evnia 5000 32M2C5501 - LED-skærm - gaming - kurvet - 32 (31.5 til at se) - 2560 x 1440 QHD @ 180 Hz - Fast VA - 3500:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Evnia 5000 32M2C5501 - LED-skærm - gaming - kurvet - 32 (31.5 til at se) - 2560 x 1440 QHD @ 180 Hz - Fast VA - 3500:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.745 kr1.745 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.851 kr1.851 krKøb
3Proshop DK1.851 kr1.851 krKøb
4Komplett DK1.995 kr1.995 krKøb
5Ultrashop2.489 kr2.489 krKøb
6Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
7Vivas DK2.519 kr3.718 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Evnia 5000 32M2C5501 - LED-skærm - gaming - kurvet - 32 (31.5 til at se) - 2560 x 1440 QHD @ 180 Hz - Fast VA - 3500:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - hvid

PriceData har fulgt prisen på Philips Evnia 5000 32M2C5501 - LED-skærm - gaming - kurvet - 32 (31.5 til at se) - 2560 x 1440 QHD @ 180 Hz - Fast VA - 3500:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - hvid i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.655 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 2.141 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.867 kr.

Den nuværende pris på 1.745 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 63 prisændringer for Philips Evnia 5000 32M2C5501 - LED-skærm - gaming - kurvet - 32 (31.5 til at se) - 2560 x 1440 QHD @ 180 Hz - Fast VA - 3500:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 63 prisændringer for Philips Evnia 5000 32M2C5501 - LED-skærm - gaming - kurvet - 32 (31.5 til at se) - 2560 x 1440 QHD @ 180 Hz - Fast VA - 3500:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20261.745 kr2 kr (0%)
30. maj 20261.743 kr1 kr (0%)
27. maj 20261.744 kr4 kr (0%)
24. maj 20261.740 kr52 kr (3%)
20. maj 20261.792 kr39 kr (2%)
15. maj 20261.753 kr3 kr (0%)
14. maj 20261.750 kr2 kr (0%)
13. maj 20261.752 kr2 kr (0%)
12. maj 20261.754 kr5 kr (0%)
9. maj 20261.759 kr6 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret