Gå til hovedindhold

Philips Evnia 34M2C3500L/00 computerskærm 86,4 cm (34) 3440 x 1440 pixel Wide Quad HD LCD Sort

PhilipsComputerskærmeEAN: 8721038001945
Pris fra 1.863 krtil 2.490 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 627 kr (25% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips Evnia 34M2C3500L/00 computerskærm 86,4 cm (34) 3440 x 1440 pixel Wide Quad HD LCD Sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1863 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
34" Philips Evnia 3000 - 3440x1440 (UWQHD) - 180Hz - VA
1.863 kr
Til butik
34" Philips Evnia 3000 - 3440x1440 (UWQHD) - 180Hz - VA billede

Produktinformation

Philips Evnia 3000 34M2C3500L monitor leverer en immersiv ultrawide gamingoplevelse med et hurtigt VA-panel, HDR10-support og præcise billeder til kompetitivt gameplay og casual spillere. Størrelse: 34" Opløsning: 3440 x 1440 (UWQHD) Opdateringsfrekvens: 180Hz Paneltype: VA Tilslutning: 2x HDMI, DisplayPort Særlige funktioner: HDR10; Kurvet panel; 21:9 ultrawide; SmartResponse; 1.07 billion colors Bredt synsfelt, høj kontrast og HDR-support giver dybere fordybelse, levende farver og hurtige, præcise billeder til spil og underholdning.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 34M2C3500L/00
EAN: 8721038001945
Varenr.: 3292474
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Evnia 3000 34M2C3500L 34" Fast VA 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 180Hz
1.874 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Philips Evnia 34M2C3500L/00 34" - Gamingskærm - 180Hz - GEEKD.dk
2.080 kr
Til butik
Philips Evnia 34M2C3500L/00 34" - Gamingskærm - 180Hz - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Philips Evnia 34M2C3500L/00 computerskærm 86,4 cm (34") 3440 x 1440 pixel Wide Quad HD LCD Sort Med den hurtige VA-skærm kan du spille med høj præcision og hastighed ved 180 Hz. Med skarpe billeder i HDR-kvalitet, buet ramme og WQHD-opløsning, giver

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Gamer Skærm
EAN: 8721038001945
Varenr.: 52102221463888
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm til gaming Philips Evnia 34" buet WQHD 180 Hz
-8%2.199 kr
Før 2.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm til gaming Philips Evnia 34" buet WQHD 180 Hz
-8%2.219 kr
Før 2.419 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Evnia 34M2C3500L/00 computerskærm 86,4 cm (34) 3440 x 1440 pixel Wide Quad HD LCD Sort
2.369 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Philips 34" curved gamingskærm 34M2C3500L/00
2.490 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Evnia 34M2C3500L/00 computerskærm 86,4 cm (34) 3440 x 1440 pixel Wide Quad HD LCD Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Evnia 34M2C3500L/00 computerskærm 86,4 cm (34) 3440 x 1440 pixel Wide Quad HD LCD Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.863 kr1.863 krKøb
2CompuMail DK1.874 kr1.874 krKøb
3Geekd2.080 kr2.080 krKøb
4Boligcenter DK2.199 kr2.199 krKøb
5Vivas DK2.219 kr2.288 krKøb
6Ultrashop2.369 kr2.369 krKøb
7Komplett DK2.490 kr2.490 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Evnia 34M2C3500L/00 computerskærm 86,4 cm (34) 3440 x 1440 pixel Wide Quad HD LCD Sort

PriceData har fulgt prisen på Philips Evnia 34M2C3500L/00 computerskærm 86,4 cm (34) 3440 x 1440 pixel Wide Quad HD LCD Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.499 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 2.081 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.928 kr.

Den nuværende pris på 1.863 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Philips Evnia 34M2C3500L/00 computerskærm 86,4 cm (34) 3440 x 1440 pixel Wide Quad HD LCD Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Philips Evnia 34M2C3500L/00 computerskærm 86,4 cm (34) 3440 x 1440 pixel Wide Quad HD LCD Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 20261.863 kr1 kr (0%)
12. maj 20261.864 kr76 kr (4%)
9. maj 20261.940 kr26 kr (1%)
27. mar. 20261.966 kr37 kr (2%)
26. mar. 20262.003 kr20 kr (1%)
25. mar. 20261.983 kr21 kr (1%)
24. mar. 20261.962 kr13 kr (1%)
23. mar. 20261.975 kr8 kr (0%)
21. mar. 20261.983 kr47 kr (2%)
20. mar. 20261.936 kr24 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret