Gå til hovedindhold

Philips Evnia 6000 34M2C6500 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 175Hz

PhilipsComputerskærmeEAN: 8712581806262
Pris fra 4.432 krtil 6.019 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.587 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 4.092 kr 28. apr.

Sammenlign priser på Philips Evnia 6000 34M2C6500 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 175Hz og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4432 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Evnia 6000 34M2C6500 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 175Hz
4.432 kr
Til butik
Philips Evnia 6000 34M2C6500 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 175Hz billede

Produktinformation

Philips Evnia 6000 34M2C6500 - OLED-monitor - gaming - kurvet - 34" - 3440 x 1440 WQHD @ 175 Hz - 1000 cd/m² - 1000000:1 - DisplayHDR 400 True Black - 0.03 ms - 2xHDMI, DisplayPort - mørk skifer

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: 34M2C6500/00
EAN: 8712581806262
Varenr.: 1002239409
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
34" Philips Evnia 6000 34M2C6500 - 3440x1440 (UWQHD) - 175Hz - OLED
4.488 kr
Til butik
34" Philips Evnia 6000 34M2C6500 - 3440x1440 (UWQHD) - 175Hz - OLED billede

Produktinformation

Philips Evnia 6000 34M2C6500 OLED curved monitor leverer en immersiv ultrawide gamingoplevelse med dyb kontrast og øjeblikkelig respons til kompetitivt og filmisk gameplay. Størrelse: 34" Opløsning: 3440 x 1440 (UWQHD) Opdateringsfrekvens: DisplayPort: 175 Hz, HDMI: 100 Hz Paneltype: OLED Forbindelser: 2x HDMI, DisplayPort, USB 3.2 Gen 1 hub Særlige funktioner: VESA ClearMR 9000; DisplayHDR TrueBlack 400; 0.03 ms grå-til-grå responstid; 1000 cd/m² toplysstyrke Høj kontrast og hurtig respons i ultrawide format kombineret med avanceret HDR og fleksible forbindelser giver større fordybelse, præcis farvegengivelse og jævn spil- og indholdsproduktion.

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: 34M2C6500/00
EAN: 8712581806262
Varenr.: 3285378
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Philips 34" gamingskærm 34M2C6500/00
4.489 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Buet gaming skærm Philips 34" QD‑OLED 3440×1440, 175 Hz
-5%5.999 kr
Før 6.299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Buet gaming skærm Philips 34" QD‑OLED 3440×1440, 175 Hz
-5%6.019 kr
Før 6.319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Evnia 6000 34M2C6500 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 175Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Evnia 6000 34M2C6500 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 175Hz koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK4.432 kr4.432 krKøb
2Proshop DK4.488 kr4.488 krKøb
3Komplett DK4.489 kr4.489 krKøb
4Boligcenter DK5.999 kr5.999 krKøb
5Vivas DK6.019 kr6.258 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Evnia 6000 34M2C6500 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 175Hz

PriceData har fulgt prisen på Philips Evnia 6000 34M2C6500 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 175Hz i 183 dage. Laveste pris i perioden er 4.092 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 4.857 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.537 kr.

Den nuværende pris på 4.432 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Philips Evnia 6000 34M2C6500 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 175Hz. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Philips Evnia 6000 34M2C6500 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 175Hz de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20264.432 kr27 kr (1%)
24. maj 20264.459 kr9 kr (0%)
23. maj 20264.450 kr17 kr (0%)
22. maj 20264.467 kr22 kr (0%)
21. maj 20264.489 kr40 kr (1%)
20. maj 20264.449 kr77 kr (2%)
17. maj 20264.372 kr8 kr (0%)
16. maj 20264.380 kr12 kr (0%)
15. maj 20264.368 kr4 kr (0%)
14. maj 20264.372 kr10 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret