Gå til hovedindhold

Skærm til gaming AOC AGON PRO AG346UCD 34" QD‑OLED (3440×1440) - sort/grå

AOCComputerskærmeEAN: 4038986112444
Pris fra 4.199 krtil 5.619 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.420 kr (25% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Skærm til gaming AOC AGON PRO AG346UCD 34" QD‑OLED (3440×1440) - sort/grå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4199 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
34" AOC AG346UCD - 3440×1440 (UWQHD) - 175 Hz - QD-OLED
-12%4.199 kr
Før 4.790 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
34" AOC AG346UCD - 3440×1440 (UWQHD) - 175 Hz - QD-OLED billede

Produktinformation

AOC AGON PRO AG346UCD OLED gaming monitor er designet til eSport og kreativt arbejde, og kombinerer ultrabred fordybelse med QD‑OLED farvenøjagtighed og dyb kontrast for hurtige, levende billeder og præcis indholdsskabelse. Størrelse: 34" Opløsning: 3440 × 1440 (UWQHD) Opdateringshastighed: 175 Hz Paneltype: QD-OLED Tilslutninger: 2 × HDMI, DisplayPort, USB 3.2 Gen 1 hub Særlige funktioner: AdaptiveSync; DisplayHDR 400 True Black; RGB Light FX; Ergonomic stand; Gmenu Præcis farvegengivelse, øjeblikkelig pixelrespons og bred tilslutning understøtter fokuseret kreativt arbejde og konkurrencepræget gameplay, mens den ergonomiske stand og RGB‑tilpasning mindsker træthed ved længere brug.

Produktspecifikationer

Mærke: AOC
Kategori: Skaerm
Artikel nr.: AG346UCD
EAN: 4038986112444
Varenr.: 3322009
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
AOC AGON PRO AG346UCD 34" 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 175Hz
4.480 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
AOC 34" gamingskærm Agon Pro AG346UCD
4.690 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
AOC AGON PRO AG346UCD 34 3440 x 1440 (UltraWide) HDMI DisplayPort 175Hz
5.539 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm til gaming AOC AGON PRO AG346UCD 34" QD‑OLED (3440×1440) - sort/grå
-25%5.599 kr
Før 7.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm til gaming AOC AGON PRO AG346UCD 34" QD‑OLED (3440×1440) - sort/grå
-25%5.619 kr
Før 7.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skærm til gaming AOC AGON PRO AG346UCD 34" QD‑OLED (3440×1440) - sort/grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Skærm til gaming AOC AGON PRO AG346UCD 34" QD‑OLED (3440×1440) - sort/grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK4.199 kr4.199 krKøb
2CompuMail DK4.480 kr4.480 krKøb
3Komplett DK4.690 kr4.690 krKøb
4Ultrashop5.539 kr5.539 krKøb
5Boligcenter DK5.599 kr5.599 krKøb
6Vivas DK5.619 kr6.818 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Skærm til gaming AOC AGON PRO AG346UCD 34" QD‑OLED (3440×1440) - sort/grå

PriceData har fulgt prisen på Skærm til gaming AOC AGON PRO AG346UCD 34" QD‑OLED (3440×1440) - sort/grå i 183 dage. Laveste pris i perioden er 4.199 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 4.790 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.523 kr.

Den nuværende pris på 4.199 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Skærm til gaming AOC AGON PRO AG346UCD 34" QD‑OLED (3440×1440) - sort/grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Skærm til gaming AOC AGON PRO AG346UCD 34" QD‑OLED (3440×1440) - sort/grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20264.199 kr281 kr (6%)
2. maj 20264.480 kr190 kr (4%)
25. apr. 20264.290 kr384 kr (8%)
21. apr. 20264.674 kr475 kr (11%)
11. apr. 20264.199 kr475 kr (10%)
6. apr. 20264.674 kr245 kr (6%)
4. apr. 20264.429 kr233 kr (5%)
10. mar. 20264.662 kr463 kr (11%)
24. feb. 20264.199 kr591 kr (12%)
23. feb. 20264.790 kr201 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret