Gå til hovedindhold

PHILIPS batteri industrial alkaline 9V 10-pak - 2079238

PhilipsEludstyrEAN: 6959033840180
Pris fra 99 krtil 298,54 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 199,54 kr (67% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PHILIPS batteri industrial alkaline 9V 10-pak - 2079238 og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Industrial Alkaline 9V batterier, 10 stk.
99 kr
Til butik
Philips Industrial Alkaline 9V batterier, 10 stk. billede

Produktinformation

Langtidsholdbare Industrial batterier til krævende brug Philips Industrial Alkaline batterier i størrelsen 9V LR03 er udviklet til at levere pålidelig strøm og ekstra lang levetid. Disse industrielle batterier er særligt formuleret til at imødekomme behov...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Øvrigt udstyr
EAN: 6959033840180
Varenr.: 881081331
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
109 kr
Til butik
Philips Industrial Alkaline 9V batterier, 10 stk. billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Elektronik
EAN: 6959033840180
Varenr.: 881081331
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
109 kr
Til butik
Philips Industrial Alkaline 9V batterier, 10 stk. billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Elektronik & tilbehør
EAN: 6959033840180
Varenr.: 881081331
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
119 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
119 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
125 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PHILIPS batteri industrial alkaline 9V 10-pak - 2079238
125,48 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
145 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Philips Industrial alkaline batteri 6LR61 9V, 10st
266,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PHILIPS Industrial alkaline batteri, 9V LR03, 10 stk.
298,54 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PHILIPS batteri industrial alkaline 9V 10-pak - 2079238 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PHILIPS batteri industrial alkaline 9V 10-pak - 2079238 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj99 kr99 krKøb
2CompletVVS109 kr109 krKøb
3LavprisEl109 kr109 krKøb
4Greenline119 kr119 krKøb
5LampeGuru.dk119 kr119 krKøb
6BilligVVS DK125 kr125 krKøb
7CS MEGASTORE DK125,48 kr164,48 krKøb
8LavprisVVS145 kr145 krKøb
9Globaltools.dk266,25 kr266,25 krKøb
10EL-GROSSISTEN298,54 kr298,54 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PHILIPS batteri industrial alkaline 9V 10-pak - 2079238

PriceData har fulgt prisen på PHILIPS batteri industrial alkaline 9V 10-pak - 2079238 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 21. februar 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 113 kr.

Den nuværende pris på 99 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for PHILIPS batteri industrial alkaline 9V 10-pak - 2079238. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for PHILIPS batteri industrial alkaline 9V 10-pak - 2079238 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202699 kr10 kr (9%)
8. maj 2026109 kr10 kr (10%)
21. mar. 202699 kr10 kr (9%)
20. mar. 2026109 kr10 kr (10%)
21. feb. 202699 kr6 kr (6%)
20. feb. 2026105 kr1 kr (1%)
18. feb. 2026106 kr1 kr (1%)
17. feb. 2026107 kr1 kr (1%)
15. feb. 2026108 kr1 kr (1%)
14. feb. 2026109 kr20 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret