Gå til hovedindhold

JAPCELL D / LR20 Industrial - 10 pcs. pack - Batteri

JapcellEludstyrEAN: 5710927058330
Pris fra 106 krtil 189 kr
19 forhandlere

Prisforskel: 83 kr (44% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 98,75 kr 14. maj

Sammenlign priser på JAPCELL D / LR20 Industrial - 10 pcs. pack - Batteri og køb billigst

19 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 106 kr. 19 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Japcell D/LR20 industrial batteri 10 stk
-33%106 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Japcell D/LR20 industrial batteri 10 stk billede

Produktinformation

Alkalisk D-batteri til bådudstyr Japcell Industrial D/LR20 er et alkalisk 1,5 V D-batteri i industrikvalitet til lanterner, håndlygter, pumper, radioer og andet bådudstyr, der ikke drives af 12V-systemet. Pakken indeholder 10 stk og egner sig til udstyr,...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: None
Kategori: Alm. batterier
EAN: 5710927058330
Varenr.: 53936359211337
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Japcell D/LR20 industrial batteri 10 stk
135 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Japcell Industrial D batterier, 10 stk.
144 kr
Til butik
Japcell Industrial D batterier, 10 stk. billede

Produktinformation

Et D-batteri er et stort, cylindrisk batteri, der typisk leverer 1,5 volt og er kendt for sin høje kapacitet, hvilket gør det velegnet til enheder, der kræver meget strøm over længere tid. D-batterier er populære i apparater, der bruger kontinuerlig strøm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Japcell
Kategori: Øvrigt udstyr
Størrelse: D
EAN: 5710927058330
Varenr.: 881081485
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Japcell Industrial batteri, D/LR20, 10 stk.
144,89 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Japcell D/LR20 10 STK
149 kr
Til butik
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Japcell D/LR20 industrial batteri 10 stk - 1170531
159 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
169 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
169 kr
Til butik
Gå til Lommelygtesalg.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
JAPCELL D / LR20 Industrial - 10 pcs. pack - Batteri
169,95 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
JAPCELL D / LR20 Industrial - 10 pcs. pack - Batteri
169,95 kr
Til butik
Gå til Pande-lampe.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
JAPCELL D / LR20 Industrial - 10 pcs. pack - Batteri
169,95 kr
Til butik
Gå til Cykel-lygter.dk
TrustScore 4 ud af 53,7
JAPCELL D / LR20 Industrial - 10 pcs. pack - Batteri
169,95 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
JAPCELL D / LR20 Industrial - 10 pcs. pack - Batteri
169,95 kr
Til butik
Gå til Arbejdslamper.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
JAPCELL D / LR20 Industrial - 10 pcs. pack - Batteri
169,95 kr
Til butik
Gå til Batteri-salg.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
JAPCELL D / LR20 Industrial - 10 pcs. pack - Batteri
169,95 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
185 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
189 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
189 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 19 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JAPCELL D / LR20 Industrial - 10 pcs. pack - Batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 19 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad JAPCELL D / LR20 Industrial - 10 pcs. pack - Batteri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk106 kr106 krKøb
2Watski DK135 kr135 krKøb
3LavprisVærktøj144 kr144 krKøb
4EL-GROSSISTEN144,89 kr144,89 krKøb
5Specialbutikken149 kr149 krKøb
6Anyparts159 kr159 krKøb
7Greenline169 kr169 krKøb
8LampeGuru.dk169 kr169 krKøb
9Lommelygtesalg.dk169,95 kr169,95 krKøb
10Outmore.dk169,95 kr169,95 krKøb
11Pande-lampe.dk169,95 kr169,95 krKøb
12Cykel-lygter.dk169,95 kr169,95 krKøb
13MAXiPRO169,95 kr169,95 krKøb
14Arbejdslamper.dk169,95 kr169,95 krKøb
15Batteri-salg.dk169,95 kr169,95 krKøb
16BilligVVS DK185 kr185 krKøb
17CompletVVS189 kr189 krKøb
18LavprisEl189 kr189 krKøb
19LavprisVVS189 kr189 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for JAPCELL D / LR20 Industrial - 10 pcs. pack - Batteri

PriceData har fulgt prisen på JAPCELL D / LR20 Industrial - 10 pcs. pack - Batteri i 177 dage. Laveste pris i perioden er 98,75 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 123 kr.

Den nuværende pris på 106 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for JAPCELL D / LR20 Industrial - 10 pcs. pack - Batteri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for JAPCELL D / LR20 Industrial - 10 pcs. pack - Batteri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026106 kr29 kr (21%)
25. maj 2026135 kr6,18 kr (5%)
24. maj 2026128,82 kr4,82 kr (4%)
22. maj 2026124 kr3,88 kr (3%)
15. maj 2026120,12 kr21,37 kr (22%)
14. maj 202698,75 kr21,37 kr (18%)
12. maj 2026120,12 kr14,88 kr (11%)
11. maj 2026135 kr14,88 kr (12%)
8. maj 2026120,12 kr14,88 kr (11%)
7. maj 2026135 kr8 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret