Gå til hovedindhold

MAXELL Maxell Alkaline LR-20, D 2-P 774410 Modsvarer: N/A

MaxellEludstyrEAN: 4902580161170
Pris fra 23 krtil 109 kr
14 forhandlere

Prisforskel: 86 kr (79% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 21,88 kr 12. maj

Sammenlign priser på MAXELL Maxell Alkaline LR-20, D 2-P 774410 Modsvarer: N/A og køb billigst

14 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 23 kr. 14 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Maxell - Batteri - LR20 Alkaline S - 2 stk
-41%23 kr
Før 39 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Maxell - Batteri - LR20 Alkaline S - 2 stk billede

Produktinformation

Disse D-batterier fra Maxell er af modellen LR20 Alkaline. Indeholder 2 stk. D-batterier. Specifikationer Maxell D batterier 2 pak LR2...

Produktspecifikationer

Mærke: Maxell
Kategori: Batterier & opladere
EAN: 4902580161170
Varenr.: 4902580161170
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Maxell Alkaline D / LR20 batterier - 2stk
-34%33 kr
Før 50 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Maxell Alkaline D / LR20 batterier - 2stk billede

Produktinformation

Alkaline D-celle batterier til båden Maxell LR20 er alkaline D-celle batterier til kraftige lommelygter, bærbare radioer og andet udstyr ombord der kræver D-celler. Pakken indeholder 2 stk. og er et praktisk valg som reservestrøm på båden ved strømsvigt e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: None
Kategori: Alm. batterier
EAN: 4902580161170
Varenr.: 53935896461641
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Maxell D batterier, 2 stk.
33 kr
Til butik
Maxell D batterier, 2 stk. billede

Produktinformation

Et D-batteri er et stort, cylindrisk batteri, der typisk leverer 1,5 volt og er kendt for sin høje kapacitet, hvilket gør det velegnet til enheder, der kræver meget strøm over længere tid. D-batterier er populære i apparater, der bruger kontinuerlig strøm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Maxell
Kategori: Elektronik & tilbehør
Størrelse: D
EAN: 4902580161170
Varenr.: 991087890
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
33 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
MAXELL Maxell Alkaline LR-20, D 2-P 774410 Modsvarer: N/A
-10%33,5 kr
Før 37,06 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Maxell Alkaline Ace D-type Standardbatterier 2
35 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Maxell Battery - Alkaline D - 1 Pack
38 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Maxell batterier, D (LR20), Alkaline, 1,5V, 2-pack
-38%43 kr
Før 69 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Maxell Alkaline D / LR20 batterier - 2stk - 1170527
50 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Maxell Long Life alkaline D / LR20 batterier, 2 stk.
53,28 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
55 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
59 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Batterier D alkalisk - Maxell LR20, 2 stk.
-18%89 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
-16%109 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 14 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAXELL Maxell Alkaline LR-20, D 2-P 774410 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 14 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad MAXELL Maxell Alkaline LR-20, D 2-P 774410 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cykelpartner.dk23 kr23 krKøb
2RenBåd.dk33 kr33 krKøb
3Greenline33 kr33 krKøb
4LavprisEl33 kr33 krKøb
5InkClub DK33,5 kr33,5 krKøb
6CompuMail DK35 kr35 krKøb
7Proshop DK38 kr77 krKøb
8Teknikproffset DK43 kr92 krKøb
9Anyparts50 kr50 krKøb
10EL-GROSSISTEN53,28 kr53,28 krKøb
11BilligVVS DK55 kr55 krKøb
12LampeGuru.dk59 kr59 krKøb
13Boligcenter DK89 kr89 krKøb
14Vivas DK109 kr188 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for MAXELL Maxell Alkaline LR-20, D 2-P 774410 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på MAXELL Maxell Alkaline LR-20, D 2-P 774410 Modsvarer: N/A i 181 dage. Laveste pris i perioden er 21,84 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 32 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 24 kr.

Den nuværende pris på 23 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for MAXELL Maxell Alkaline LR-20, D 2-P 774410 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for MAXELL Maxell Alkaline LR-20, D 2-P 774410 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202623 kr7 kr (23%)
20. maj 202630 kr1 kr (3%)
19. maj 202631 kr1 kr (3%)
18. maj 202632 kr1 kr (3%)
16. maj 202631 kr6,47 kr (26%)
14. maj 202624,53 kr2,65 kr (12%)
12. maj 202621,88 kr
11. maj 202621,9 kr
7. maj 202621,88 kr1,12 kr (5%)
5. maj 202623 kr5 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret