Gå til hovedindhold

Maxell Super Alkaline, LR06 / AA batterier, 1,5V, 4-pak

MaxellEludstyrEAN: 4902580163693
Pris fra 27 krtil 35 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 8 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 22 kr 2. mar.

Sammenlign priser på Maxell Super Alkaline, LR06 / AA batterier, 1,5V, 4-pak og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 27 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Maxell Super AA batterier, 4 stk.
27 kr
Til butik
Maxell Super AA batterier, 4 stk. billede

Produktinformation

Et AA-batteri er et af de mest almindelige batterityper og bruges bredt i mange husholdningsapparater og små elektroniske enheder. AA-batterier leverer typisk 1,5 volt (i alkaline-versionen) og har en god balance mellem størrelse og kapacitet, hvilket gør...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Maxell
Kategori: Øvrigt udstyr
Størrelse: AA
EAN: 4902580163693
Varenr.: 881081445
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Maxell Super Alkaline, LR06 / AA batterier, 1,5V, 4-pak
-41%29 kr
Før 49 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
29 kr
Til butik
Maxell Super AA batterier, 4 stk. billede

Produktinformation

AA/LR6 Super Alkaline batterier - 1,5 volt Super Alkaline-batterier er et førsteklasses alkalisk batteri til enheder med middel til høj dræning. De er velegnede til bærbar lyd, legetøj, cd-afspillere, lommelygter osv. Super Alkaline yder bedre sammenligne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Maxell
Kategori: Elektronik
Størrelse: AA
EAN: 4902580163693
Varenr.: 881081445
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
29 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Maxell alkaline AA/LR06 Premium batteri, 4 stk.
29,66 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
30 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
31 kr
Til butik
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
31 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Maxell Battery Alkaline AA
35 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maxell Super Alkaline, LR06 / AA batterier, 1,5V, 4-pak koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Maxell Super Alkaline, LR06 / AA batterier, 1,5V, 4-pak koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj27 kr27 krKøb
2Teknikproffset DK29 kr78 krKøb
3CompletVVS29 kr29 krKøb
4LavprisEl29 kr29 krKøb
5EL-GROSSISTEN29,66 kr29,66 krKøb
6BilligVVS DK30 kr30 krKøb
7Greenline31 kr31 krKøb
8LampeGuru.dk31 kr31 krKøb
9Proshop DK35 kr74 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Maxell Super Alkaline, LR06 / AA batterier, 1,5V, 4-pak

PriceData har fulgt prisen på Maxell Super Alkaline, LR06 / AA batterier, 1,5V, 4-pak i 180 dage. Laveste pris i perioden er 17 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 27 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 21 kr.

Den nuværende pris på 27 kr er 29% over normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Maxell Super Alkaline, LR06 / AA batterier, 1,5V, 4-pak. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Maxell Super Alkaline, LR06 / AA batterier, 1,5V, 4-pak de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202627 kr1 kr (4%)
25. maj 202626 kr1 kr (4%)
26. apr. 202627 kr1 kr (4%)
7. apr. 202626 kr1 kr (4%)
8. mar. 202625 kr3 kr (14%)
2. mar. 202622 kr1 kr (5%)
1. feb. 202621 kr1,7 kr (9%)
30. jan. 202619,3 kr2,7 kr (12%)
28. jan. 202622 kr2,7 kr (14%)
26. jan. 202619,3 kr1,7 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret