Gå til hovedindhold

3M - Scotch Super 33+ tape, PVC, 19 mm, sort, 20 meter

3MEludstyrEAN: 0054007061328
Pris fra 62 krtil 84 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 22 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 59 kr 5. apr.

Sammenlign priser på 3M - Scotch Super 33+ tape, PVC, 19 mm, sort, 20 meter og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 62 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3M SUPER33+-19X20
62 kr
Til butik
3M SUPER33+-19X20 billede

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Kategori: Isoleringstape
Farve: 1
Artikel nr.: 7000042541
EAN: 0054007061328
Varenr.: 3329105
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Tape Pvc Sort 19Mmx20M 33+
64,7 kr
Til butik
Tape Pvc Sort 19Mmx20M 33+ billede

Produktinformation

Scotch® Super 33+™ vinyl-el-tape er den originale, markedsledende PVC-isoleringstape. Denne professionelle tape er meget formbar med god fleksibilitet og yder fugtfortrængende elektrisk og mekanisk beskyttelse. Tapen er godkendt af UL, CSA og VDE. S

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Kategori: Plumbing
EAN: 0054007061328
Varenr.: 9049761153361
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Tape pvc sort 19mmx20m 33+
66,25 kr
Til butik
Tape pvc sort 19mmx20m 33+ billede

Produktinformation

Scotch® Super 33+™ vinyl-el-tape er den originale, markedsledende PVC-isoleringstape. Denne professionelle tape er meget formbar med god fleksibilitet og yder fugtfortrængende elektrisk og mekanisk beskyttelse. Tapen er godkendt af UL, CSA og VDE.Sc

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Kategori: tape
Farve: sort
EAN: 0054007061328
Varenr.: 8739010172
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
3M - Scotch Super 33+ tape, PVC, 19 mm, sort, 20 meter
67 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Scotch Super 33+ vinyltape sort 19mm×20m
-18%68,82 kr
Før 83,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Scotch ® Super 33+ vinyl tape sort 19mmx20mx0,18mm
81 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3M Tape 33+ 19X20 sort Scotch
84 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3M - Scotch Super 33+ tape, PVC, 19 mm, sort, 20 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3M - Scotch Super 33+ tape, PVC, 19 mm, sort, 20 meter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK62 kr101 krKøb
2Billigelogvvs.dk64,7 kr64,7 krKøb
3MaintainIt66,25 kr66,25 krKøb
4WATTOO.DK67 kr67 krKøb
5Globaltools.dk68,82 kr68,82 krKøb
6Elvvs.dk81 kr81 krKøb
7Proshop DK84 kr123 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3M - Scotch Super 33+ tape, PVC, 19 mm, sort, 20 meter

PriceData har fulgt prisen på 3M - Scotch Super 33+ tape, PVC, 19 mm, sort, 20 meter i 181 dage. Laveste pris i perioden er 59 kr (registreret d. 5. april 2026), højeste er 73,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 63 kr.

Den nuværende pris på 62 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for 3M - Scotch Super 33+ tape, PVC, 19 mm, sort, 20 meter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for 3M - Scotch Super 33+ tape, PVC, 19 mm, sort, 20 meter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202662 kr1,15 kr (2%)
24. maj 202660,85 kr
23. maj 202661 kr
17. maj 202660,85 kr
9. maj 202661 kr
7. maj 202660,09 kr
6. maj 202661 kr
23. apr. 202660,09 kr
22. apr. 202661 kr
19. apr. 202660,09 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret