Gå til hovedindhold

3M Scotch® 23 tape sort selv-vulkaniserende gummi tape m/sort liner. 19 mm x 9.15 m. 0.76 mm tyk. Lever

3MEludstyrEAN: 7891040003860
Pris fra 118 krtil 179 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 61 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 108 kr 6. maj

Sammenlign priser på 3M Scotch® 23 tape sort selv-vulkaniserende gummi tape m/sort liner. 19 mm x 9.15 m. 0.76 mm tyk. Lever og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 118 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3M 7000007286, kassebord
118 kr
Til butik
3M 7000007286, kassebord billede

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Kategori: Isoleringstape
Farve: 1
Artikel nr.: 7000007286
EAN: 7891040003860
Varenr.: 3329080
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
3M Scotch® 23 tape sort selv-vulkaniserende gummi tape m/sort liner. 19 mm x 9.15 m. 0.76 mm tyk. Lever
118 kr
Til butik
3M Scotch® 23 tape sort selv-vulkaniserende gummi tape m/sort liner. 19 mm x 9.15 m. 0.76 mm tyk. Lever billede

Produktinformation

Scotch® 23 tape sort selv-vulkaniserende gummi tape m/sort liner. 19 mm x 9.15 m. 0.76 mm tyk. Leveres i papæske. Produkt beskrivelse: Scotch 23 Selvvulkaniserende gummitape med liner Tekniske specifikationer: Bredde (mm): 19Farve: sortPak.str.: 10Længde (m): 9,5...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
Kategori: Tape lim
Artikel nr.: 7000007286
EAN: 7891040003860
Varenr.: 2746350
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
VULKANISERINGSTAPE 23 19MMX9,15
130,28 kr
Til butik
VULKANISERINGSTAPE 23 19MMX9,15 billede

Produktinformation

Scotch 23 Vulkaniserende tape. Selvvulkaniserende gummitape med liner Skal strækkes min. 50 % for at selvvulkanisere (farven skal blive grå). Høj isolationsevne, corona beskyttende og forsegling af samlinger op til 69kV. Gode varmeledende egenskaber. 0,76...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: 3M
EAN: 7891040003860
Varenr.: 15844965876047
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Selvvulkaniserende gummitape 23 25×0,76mm × 9,15m
-18%132,5 kr
Før 161,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Scotch 23 selvvulkaniserende tape, 19 mm x 9,15 meter, sort - 3M
136 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Vulkaniseringstape 23 19Mmx9,15
138,57 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Vulkaniseringstape 23 19mmx9,15
143,75 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Selvvulkaniserende tape
149 kr
Til butik
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Selvvulkaniserende tape 19 mm, L=9,15 m
149 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
3m Vulkaniseringstape 19 mm x 9,1 m
158,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Selvvulkaniserende tape 19mm x 9,15M
179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3M Scotch® 23 tape sort selv-vulkaniserende gummi tape m/sort liner. 19 mm x 9.15 m. 0.76 mm tyk. Lever koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad 3M Scotch® 23 tape sort selv-vulkaniserende gummi tape m/sort liner. 19 mm x 9.15 m. 0.76 mm tyk. Lever koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK118 kr157 krKøb
2Proshop DK118 kr157 krKøb
3EL-GROSSISTEN130,28 kr130,28 krKøb
4Globaltools.dk132,5 kr132,5 krKøb
5WATTOO.DK136 kr136 krKøb
6Billigelogvvs.dk138,57 kr138,57 krKøb
7MaintainIt143,75 kr143,75 krKøb
8Greenline149 kr149 krKøb
9LavprisEl149 kr149 krKøb
10Specialbutikken158,75 kr158,75 krKøb
11BilligVVS DK179 kr179 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for 3M Scotch® 23 tape sort selv-vulkaniserende gummi tape m/sort liner. 19 mm x 9.15 m. 0.76 mm tyk. Lever

PriceData har fulgt prisen på 3M Scotch® 23 tape sort selv-vulkaniserende gummi tape m/sort liner. 19 mm x 9.15 m. 0.76 mm tyk. Lever i 166 dage. Laveste pris i perioden er 104 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 128,65 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 120 kr.

Den nuværende pris på 118 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for 3M Scotch® 23 tape sort selv-vulkaniserende gummi tape m/sort liner. 19 mm x 9.15 m. 0.76 mm tyk. Lever. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for 3M Scotch® 23 tape sort selv-vulkaniserende gummi tape m/sort liner. 19 mm x 9.15 m. 0.76 mm tyk. Lever de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026118 kr2 kr (2%)
7. maj 2026116 kr8 kr (7%)
6. maj 2026108 kr17 kr (14%)
31. mar. 2026125 kr1 kr (1%)
24. mar. 2026124 kr4 kr (3%)
23. mar. 2026120 kr4 kr (3%)
22. mar. 2026124 kr4 kr (3%)
21. mar. 2026120 kr4 kr (3%)
2. mar. 2026124 kr2 kr (2%)
22. feb. 2026122 kr6,63 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret