Gå til hovedindhold

Philips Azur 7500 Series DST7511 - Dampstrygejern med automatisk afbrydelse - såleplade: SteamGlide Elite - 3200 W - sort

PhilipsStrygejernEAN: 8720389014352
Pris fra 560 krtil 719 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 159 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 532 kr 6. maj

Sammenlign priser på Philips Azur 7500 Series DST7511 - Dampstrygejern med automatisk afbrydelse - såleplade: SteamGlide Elite - 3200 W - sort og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 560 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Azur 7500 Series DST7511 Dampstrygejern 3200W Sort
560 kr
Til butik
Philips Azur 7500 Series DST7511 Dampstrygejern 3200W Sort billede

Produktinformation

Philips Azur 7500 Series DST7511 - Dampstrygejern med automatisk afbrydelse - såleplade: SteamGlide Elite - 3200 W - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: DST7511/80
EAN: 8720389014352
Varenr.: 1001097374
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Azur 7500 Series DST7511 - Dampstrygejern med automatisk afbrydelse - såleplade: SteamGlide Elite - 3200 W - sort
618 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Dampstrygejern Azur 7500 Series DST7511 - steam iron - sole plate: SteamGlide Elite
618 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips Azur 7500 DST7511/80 dampstrygejern 3.200 W - Sort
-9%699 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips Azur 7500 DST7511/80 dampstrygejern 3.200 W - Sort
-9%719 kr
Før 789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Azur 7500 Series DST7511 Dampstrygejern 3200W Sort
719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Azur 7500 Series DST7511 - Dampstrygejern med automatisk afbrydelse - såleplade: SteamGlide Elite - 3200 W - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Azur 7500 Series DST7511 - Dampstrygejern med automatisk afbrydelse - såleplade: SteamGlide Elite - 3200 W - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK560 kr560 krKøb
2CS MEGASTORE DK618 kr657 krKøb
3Proshop DK618 kr657 krKøb
4Boligcenter DK699 kr699 krKøb
5Vivas DK719 kr798 krKøb
6Ultrashop719 kr719 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Azur 7500 Series DST7511 - Dampstrygejern med automatisk afbrydelse - såleplade: SteamGlide Elite - 3200 W - sort

PriceData har fulgt prisen på Philips Azur 7500 Series DST7511 - Dampstrygejern med automatisk afbrydelse - såleplade: SteamGlide Elite - 3200 W - sort i 159 dage. Laveste pris i perioden er 532 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 772 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 661 kr.

Den nuværende pris på 560 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 57 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Philips Azur 7500 Series DST7511 - Dampstrygejern med automatisk afbrydelse - såleplade: SteamGlide Elite - 3200 W - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Philips Azur 7500 Series DST7511 - Dampstrygejern med automatisk afbrydelse - såleplade: SteamGlide Elite - 3200 W - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026560 kr3 kr (1%)
16. maj 2026557 kr30 kr (5%)
14. maj 2026587 kr52 kr (8%)
13. maj 2026639 kr10 kr (2%)
12. maj 2026649 kr25 kr (4%)
9. maj 2026624 kr91 kr (17%)
8. maj 2026533 kr1 kr (0%)
6. maj 2026532 kr1 kr (0%)
4. maj 2026533 kr1 kr (0%)
1. maj 2026532 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret