Gå til hovedindhold

Philips Dampstrygejern Azur 7000 Series DST7011 - steam iron - sole plate: SteamGlide Plus

PhilipsStrygejernEAN: 8720389015892
Pris fra 329 krtil 459 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 130 kr (28% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Philips Dampstrygejern Azur 7000 Series DST7011 - steam iron - sole plate: SteamGlide Plus og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 329 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Philips Azur 7000 Series DST7011 Dampstrygejern 2600W Blå Grå
329 kr
Til butik
Philips Azur 7000 Series DST7011 Dampstrygejern 2600W Blå Grå billede

Produktinformation

Philips Azur 7000 Series DST7011 - Dampstrygejern - såleplade: SteamGlide Plus - 2600 W - lyseblå/grå

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Artikel nr.: DST7011/20
EAN: 8720389015892
Varenr.: 1001145492
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Philips Dampstrygejern Azur 7000 Series DST7011 - steam iron - sole plate: SteamGlide Plus
352 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Philips Azur 7000 Series DST7011 Dampstrygejern 2600W Blå Grå
419 kr
Til butik
Philips Azur 7000 Series DST7011 Dampstrygejern 2600W Blå Grå billede

Produktinformation

Philips Azur 7000 Series DST7011 Dampstrygejern 2600W Blå Grå Oplev den ultimative strygeoplevelse med Philips Azur 7000 Series DST7011 dampstrygejern. Med en kraftfuld effekt på 2600W sparer du tid og opnår fantastiske resultater på dit tøj. Det elegante...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Philips
Kategori: Tøjpleje
EAN: 8720389015892
Varenr.: 44163
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Philips Azur 7000 Series DST7011/20 dampstrygejern - 2.600 W, SteamGlide Plus, blå/grå
-4%439 kr
Før 459 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Philips Azur 7000 Series DST7011/20 dampstrygejern - 2.600 W, SteamGlide Plus, blå/grå
-4%459 kr
Før 479 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Dampstrygejern Azur 7000 Series DST7011 - steam iron - sole plate: SteamGlide Plus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Philips Dampstrygejern Azur 7000 Series DST7011 - steam iron - sole plate: SteamGlide Plus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK329 kr329 krKøb
2Proshop DK352 kr391 krKøb
3Ultrashop419 kr419 krKøb
4Boligcenter DK439 kr439 krKøb
5Vivas DK459 kr538 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Philips Dampstrygejern Azur 7000 Series DST7011 - steam iron - sole plate: SteamGlide Plus

PriceData har fulgt prisen på Philips Dampstrygejern Azur 7000 Series DST7011 - steam iron - sole plate: SteamGlide Plus i 182 dage. Laveste pris i perioden er 329 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 439 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 383 kr.

Den nuværende pris på 329 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 76 prisændringer for Philips Dampstrygejern Azur 7000 Series DST7011 - steam iron - sole plate: SteamGlide Plus. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 76 prisændringer for Philips Dampstrygejern Azur 7000 Series DST7011 - steam iron - sole plate: SteamGlide Plus de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026329 kr8 kr (2%)
21. maj 2026337 kr24 kr (7%)
20. maj 2026361 kr10 kr (3%)
19. maj 2026351 kr1 kr (0%)
18. maj 2026350 kr12 kr (3%)
17. maj 2026362 kr11 kr (3%)
16. maj 2026373 kr25 kr (7%)
15. maj 2026348 kr25 kr (7%)
14. maj 2026373 kr2 kr (1%)
12. maj 2026375 kr25 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret