Gå til hovedindhold

Pettinaroli TEA kuglehane m/St greb grøn 51EU muffe/nippel 2"

PettinaroliSanitetEAN: 8016603198701
Pris fra 475 krtil 556,39 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 81,39 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 447 kr 16. apr.

Sammenlign priser på Pettinaroli TEA kuglehane m/St greb grøn 51EU muffe/nippel 2" og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 475 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pettinaroli TEA kuglehane m/St greb grøn 51EU muffe/nippel 2
475 kr
Til butik
Pettinaroli TEA kuglehane m/St greb grøn 51EU muffe/nippel 2 billede

Produktspecifikationer

Mærke: PETTINAROLI
Kategori: Kuglehaner
Farve: 1
Artikel nr.: 51EU/1-012
EAN: 8016603198701
Varenr.: 5090249
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pettinaroli TEA kuglehane m/St greb grøn 51EU muffe/nippel 2"
475 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kuglehane med greb muffe/nippel 2"
497 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Pett. Kuglehane Eco Stålgreb Muffe/nippel 2"
530 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Pettinaroli kuglehane m/lang greb 2" Muffe/Nippel
555 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Pettinaroli 2" TEA kuglehane med standardgreb, muffe/nippel
556,39 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pettinaroli TEA kuglehane m/St greb grøn 51EU muffe/nippel 2" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pettinaroli TEA kuglehane m/St greb grøn 51EU muffe/nippel 2" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK475 kr514 krKøb
2Proshop DK475 kr514 krKøb
3LavprisVVS497 kr497 krKøb
4Elvvs.dk530 kr530 krKøb
5BilligVVS DK555 kr555 krKøb
6EL-GROSSISTEN556,39 kr556,39 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pettinaroli TEA kuglehane m/St greb grøn 51EU muffe/nippel 2"

PriceData har fulgt prisen på Pettinaroli TEA kuglehane m/St greb grøn 51EU muffe/nippel 2" i 163 dage. Laveste pris i perioden er 447 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 505 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 492 kr.

Den nuværende pris på 475 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Pettinaroli TEA kuglehane m/St greb grøn 51EU muffe/nippel 2". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Pettinaroli TEA kuglehane m/St greb grøn 51EU muffe/nippel 2" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026475 kr8,96 kr (2%)
10. maj 2026466,04 kr25,96 kr (5%)
7. maj 2026492 kr1 kr (0%)
2. maj 2026493 kr1 kr (0%)
29. apr. 2026494 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026495 kr1 kr (0%)
21. apr. 2026496 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026497 kr50 kr (11%)
16. apr. 2026447 kr51 kr (10%)
11. apr. 2026498 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret