Gå til hovedindhold

Pettinaroli TEA kuglehane m/St greb grøn 51EU muffe/muffe 1"

PettinaroliSanitetEAN: 8016603197742
Pris fra 127 krtil 205 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 78 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Pettinaroli TEA kuglehane m/St greb grøn 51EU muffe/muffe 1" og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 127 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pettinaroli TEA kuglehane m/St greb grøn 51EU muffe/muffe 1
127 kr
Til butik
Pettinaroli TEA kuglehane m/St greb grøn 51EU muffe/muffe 1 billede

Produktspecifikationer

Mærke: PETTINAROLI
Kategori: Kuglehaner
Farve: 1
Artikel nr.: 51EU-008
EAN: 8016603197742
Varenr.: 5090254
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pettinaroli TEA kuglehane m/St greb grøn 51EU muffe/muffe 1"
127 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Pett. Kuglehane Eco Stålgreb Muffe/muffe 1"
153 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kuglehane med greb muffe/muffe 1"
199 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kuglehane mf/mf m. greb - 1"
203 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Pettinaroli kuglehane m/greb 1" Muffe/Muffe
205 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pettinaroli TEA kuglehane m/St greb grøn 51EU muffe/muffe 1" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pettinaroli TEA kuglehane m/St greb grøn 51EU muffe/muffe 1" koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK127 kr166 krKøb
2Proshop DK127 kr166 krKøb
3Elvvs.dk153 kr153 krKøb
4LavprisVVS199 kr199 krKøb
5WATTOO.DK203 kr203 krKøb
6BilligVVS DK205 kr205 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pettinaroli TEA kuglehane m/St greb grøn 51EU muffe/muffe 1"

PriceData har fulgt prisen på Pettinaroli TEA kuglehane m/St greb grøn 51EU muffe/muffe 1" i 181 dage. Laveste pris i perioden er 124 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 131 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 127 kr.

Den nuværende pris på 127 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Pettinaroli TEA kuglehane m/St greb grøn 51EU muffe/muffe 1". Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Pettinaroli TEA kuglehane m/St greb grøn 51EU muffe/muffe 1" de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 2026127 kr4 kr (3%)
17. apr. 2026131 kr4 kr (3%)
19. mar. 2026127 kr3 kr (2%)
7. mar. 2026130 kr3 kr (2%)
7. jan. 2026127 kr3 kr (2%)
31. dec. 2025124 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret