Gå til hovedindhold

Pendellampe Bloomingville Baele Ø20 x H34 cm klar glas minimalistisk metalophæng

BloomingvilleLamperEAN: 5711173294718
Pris fra 469,95 krtil 899 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 429,05 kr (48% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Pendellampe Bloomingville Baele Ø20 x H34 cm klar glas minimalistisk metalophæng og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 469.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bloomingville - Baele Pendel Lampe - Klar - Glas
-11%469,95 kr
Før 529,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville - Baele Pendel Lampe - Klar - Glas billede

Produktinformation

Baele Pendellampen fra Bloomingville er en elegant lampe i glas og jern. Pendlen har en cool...

Produktspecifikationer

Kategori: bolig|belysning|lamper
EAN: 5711173294718
Varenr.: 661391
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville Baele
471 kr
Til butik
Bloomingville Baele billede

Produktinformation

Baele pendellampen fra Bloomingville er et elegant stykke i glas og jern. Pendellampen har en kølig, organisk form, der giver et hyggeligt lys, og du kan placere mere end én over dit spisebord for at oplyse dine aftener.

Produktspecifikationer

Kategori: Boligindretning
Artikel nr.: 82056472
EAN: 5711173294718
Varenr.: 3400798
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Baele Pendel, Klar, Glas
-14%859 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville - Baele Pendel, Klar, Glas billede

Produktinformation

Baele Pendellampen fra Bloomingville er en elegant lampe i glas og jern. Pendlen har en cool organisk form, der giver et hyggeligt lys, og du kan placere mere end én over dit spisebord for at oplyse dine aftener.

Produktspecifikationer

EAN: 5711173294718
Varenr.: BLO82056472
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pendellampe Bloomingville Baele Ø20 x H34 cm klar glas minimalistisk metalophæng
859 kr
Til butik
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Baele Pendel Clear Bloomingville - Stue - Metal
-12%875 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
BLOOMINGVILLE Baele loftlampe, rund - klar glas og jern (H:34)
899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pendellampe Bloomingville Baele Ø20 x H34 cm klar glas minimalistisk metalophæng koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pendellampe Bloomingville Baele Ø20 x H34 cm klar glas minimalistisk metalophæng koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk469,95 kr469,95 krKøb
2Proshop DK471 kr510 krKøb
3Rikki Tikki Shop859 kr859 krKøb
4Likehome.dk859 kr859 krKøb
5Lampemesteren DK875 kr875 krKøb
6Boboonline.dk899 kr899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pendellampe Bloomingville Baele Ø20 x H34 cm klar glas minimalistisk metalophæng

PriceData har fulgt prisen på Pendellampe Bloomingville Baele Ø20 x H34 cm klar glas minimalistisk metalophæng i 180 dage. Laveste pris i perioden er 409,95 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 531 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 508 kr.

Den nuværende pris på 469,95 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Pendellampe Bloomingville Baele Ø20 x H34 cm klar glas minimalistisk metalophæng. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Pendellampe Bloomingville Baele Ø20 x H34 cm klar glas minimalistisk metalophæng de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026469,95 kr1,05 kr (0%)
28. maj 2026471 kr1,05 kr (0%)
14. apr. 2026469,95 kr1,05 kr (0%)
13. apr. 2026471 kr58,95 kr (11%)
27. mar. 2026529,95 kr1,05 kr (0%)
26. mar. 2026531 kr1,05 kr (0%)
8. mar. 2026529,95 kr1,05 kr (0%)
7. mar. 2026531 kr1,05 kr (0%)
14. feb. 2026529,95 kr1,05 kr (0%)
13. feb. 2026531 kr1,05 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret