Gå til hovedindhold

Pendel / lampe "Adar" grå glas - Bloomingville Ø: 22

BloomingvilleLamperEAN: 5711173341740
Pris fra 320 krtil 769 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 449 kr (58% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Pendel / lampe "Adar" grå glas - Bloomingville Ø: 22 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 320 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Adar Pendant Lamp - Grey - Glass
-12%320 kr
Før 362 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville - Adar Pendant Lamp - Grey - Glass billede

Produktinformation

Adar pendellampen fra Bloomingville er en rund lampe med tekstureret glas, der skaber dekorative skygger og refleksioner. Den fås i sort og sølv og passer til forskellige boligstile. Lampen giver hyggelig, funktionel belysning og er nem at installere.

Produktspecifikationer

Kategori: Lamper
Artikel nr.: 82068390
EAN: 5711173341740
Varenr.: 3405216
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bloomingville - Adar Pendel Lampe - Grå - Glas
469,95 kr
Til butik
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Adar Pendel Grey Bloomingville - Stue - Glas
-35%518 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Adar Pendel Grey Bloomingville - Stue - Glas billede

Produktinformation

Adar Pendel Grey - Bloomingville er en elegant lampe, der kombinerer klassisk design med moderne detaljer. Denne pendel fra Bloomingville er skabt til at imponere med sin runde form og dekorative teksturerede glasoverflade. Den grå farve, kombineret med sorte og sølvprægede nuancer, gør lampen til et stilfuldt element, der passer perfekt ind i forskellige indretningsstile. Lampen er fremstillet af metal, glas og plast, hvilket sikrer en holdbar og kvalitetsrig konstruktion. Med en højde på 20,0 cm og en diameter på 22,0 cm er Adar Pendel Grey ideel til at hænge over spisebordet, hvor den kan fungere som et centralt blikfang i stuen. Dens unikke design og farvepalet gør den til et alsidigt valg, der kan integreres i både moderne og klassiske hjem. Gør dit hjem endnu mere indbydende med denne smukke lampe..

Produktspecifikationer

Kategori: Pendler
Materiale: Glas
Artikel nr.: 82068390
EAN: 5711173341740
Varenr.: 70038929
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Adar Pendel, Grå, Glas, D22xH20 cm
-35%518 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Pendel / lampe "Adar" grå glas - Bloomingville Ø: 22
599 kr
Til butik
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
BLOOMINGVILLE Adar loftlampe, rund - grå glas (Ø22)
769 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pendel / lampe "Adar" grå glas - Bloomingville Ø: 22 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pendel / lampe "Adar" grå glas - Bloomingville Ø: 22 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK320 kr359 krKøb
2Gucca.dk469,95 kr469,95 krKøb
3Lampemesteren DK518 kr518 krKøb
4Rikki Tikki Shop518 kr518 krKøb
5Mostersskur.dk599 kr599 krKøb
6Boboonline.dk769 kr769 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pendel / lampe "Adar" grå glas - Bloomingville Ø: 22

PriceData har fulgt prisen på Pendel / lampe "Adar" grå glas - Bloomingville Ø: 22 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 320 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 495 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 405 kr.

Den nuværende pris på 320 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Pendel / lampe "Adar" grå glas - Bloomingville Ø: 22. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Pendel / lampe "Adar" grå glas - Bloomingville Ø: 22 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026320 kr2 kr (1%)
30. maj 2026322 kr2 kr (1%)
29. maj 2026324 kr2 kr (1%)
28. maj 2026326 kr2 kr (1%)
26. maj 2026328 kr2 kr (1%)
25. maj 2026330 kr2 kr (1%)
24. maj 2026332 kr2 kr (1%)
23. maj 2026334 kr2 kr (1%)
22. maj 2026336 kr2 kr (1%)
21. maj 2026338 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret