Gå til hovedindhold

Pendel lampe Bloomingville Adar grøn glas Ø23 x H20 cm E27 sort plastikledning

BloomingvilleLamperEAN: 5711173203567
Pris fra 353,06 krtil 789 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 435,94 kr (55% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Pendel lampe Bloomingville Adar grøn glas Ø23 x H20 cm E27 sort plastikledning og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 353.06 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE Adar Pendel, Grøn, Glas
353,06 kr
Til butik
BLOOMINGVILLE Adar Pendel, Grøn, Glas billede

Produktspecifikationer

Kategori: Loftlamper & Pendler
Farve: 1
Artikel nr.: 30706089
EAN: 5711173203567
Varenr.: 10648469
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville Glass Pendel Ø 22 cm - Green
358 kr
Til butik
Gå til Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Adar Pendel, Grøn, Glas
-2%449 kr
Før 459 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Adar Pendel, Grøn, Glas billede

Produktinformation

Adar pendel i grønt glas - roligt lys med nordisk udtryk Adar pendlen fra Bloomingville kombinerer enkelt design med en blød grøn tone, der skaber en behagelig atmosfære i rummet. Lampens form og farve gør den velegnet til både spisebord, køkken og opho...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Home | Barindretning | Møbler & indretning
EAN: 5711173203567
Varenr.: 1491474
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bloomingville - Adar Pendel Lampe - Grøn - Glas
469,95 kr
Til butik
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Adar Pendel Green Bloomingville - Stue - Glas
-39%485 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Adar Pendel, Grøn, Glas, D22xH20 cm
-35%518 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Pendel "Adar" Grøn glas - Bloomingville
599 kr
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pendel lampe Bloomingville Adar grøn glas Ø23 x H20 cm E27 sort plastikledning
629 kr
Til butik
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
BLOOMINGVILLE Adar Pendel, Grøn, Glas, D22xH20 cm
789 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pendel lampe Bloomingville Adar grøn glas Ø23 x H20 cm E27 sort plastikledning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pendel lampe Bloomingville Adar grøn glas Ø23 x H20 cm E27 sort plastikledning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK353,06 kr392,06 krKøb
2Proshop DK358 kr397 krKøb
3Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør449 kr449 krKøb
4Gucca.dk469,95 kr469,95 krKøb
5Lampemesteren DK485 kr514 krKøb
6Rikki Tikki Shop518 kr518 krKøb
7Mostersskur.dk599 kr599 krKøb
8Likehome.dk629 kr629 krKøb
9Boboonline.dk789 kr789 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pendel lampe Bloomingville Adar grøn glas Ø23 x H20 cm E27 sort plastikledning

PriceData har fulgt prisen på Pendel lampe Bloomingville Adar grøn glas Ø23 x H20 cm E27 sort plastikledning i 181 dage. Laveste pris i perioden er 353,06 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 469 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 400 kr.

Den nuværende pris på 353,06 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Pendel lampe Bloomingville Adar grøn glas Ø23 x H20 cm E27 sort plastikledning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Pendel lampe Bloomingville Adar grøn glas Ø23 x H20 cm E27 sort plastikledning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026353,06 kr2,32 kr (1%)
28. maj 2026355,38 kr2,32 kr (1%)
25. maj 2026353,06 kr2,32 kr (1%)
22. maj 2026355,38 kr2,32 kr (1%)
10. maj 2026353,06 kr2,32 kr (1%)
8. maj 2026355,38 kr6,62 kr (2%)
30. apr. 2026362 kr7 kr (2%)
28. apr. 2026369 kr3 kr (1%)
24. apr. 2026372 kr9 kr (2%)
10. apr. 2026381 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret