Gå til hovedindhold

Creative Collection - Azizi Pendel Lampe - Brun - Glas

Creative CollectionLamperEAN: 5711173294701
Pris fra 889,95 krtil 1.538,1 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 648,15 kr (42% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Creative Collection - Azizi Pendel Lampe - Brun - Glas og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 889.95 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Creative Collection - Azizi Pendel Lampe - Brun - Glas
889,95 kr
Til butik
Creative Collection - Azizi Pendel Lampe - Brun - Glas billede

Produktinformation

Azizi Pendellampen fra Creative Collection tilfører en elegant og sofistikeret atmosfære til...

Produktspecifikationer

Kategori: bolig|belysning|lamper
EAN: 5711173294701
Varenr.: 661455
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Creative Collection Azizi
891 kr
Til butik
Creative Collection Azizi billede

Produktinformation

Azizi pendellampen fra Creative Collection vil bringe et strejf af elegance og sofistikering til ethvert rum. Lampen er mundblæst af brunt indfarvet glas med en organisk form. Hver lampe vil være unik og variere en smule på grund af den naturlige metode.

Produktspecifikationer

Kategori: Boligindretning
Artikel nr.: 82056471
EAN: 5711173294701
Varenr.: 3400750
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Azizi Pendel Brun Bloomingville - Stue - Metal
-30%975 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Azizi Pendel Brun Bloomingville - Stue - Metal billede

Produktinformation

Azizi Pendel Brun er en sofistikeret lampe med et kunstnerisk præg, der bringer kreativitet og originalt design ind i hjemmet. Lampens skærm er fremstillet af mundblæst glas og har en uregelmæssig, sart pæreform, der afbrydes af bløde opad- og nedadgående buer. Dette giver lampen et udtalt organisk præg, hvilket kun forstærkes af den milde, naturbrune tone, der pryder glasset. De uventede sving og kurver i skærmens udformning skaber samtidig smukke refleksioner, når pendlen er slukket. I tændt tilstand kan lyskilden skinne ud til alle sider, mens farvetoningen afbøder lyset, så det ikke skærer i øjnene. Samtidig kan lyset skinne direkte ud igennem en lysudgang i bunden af skærmen, så man får et praktisk downlight kombineret med den harmoniske allroundbelysning. Azizi Pendel kan derfor sagtens monteres over borde, diske og andre overflader men er også fin som frithængende grundbelysning.

Produktspecifikationer

Kategori: Pendler
Materiale: Metal
Artikel nr.: 82056471
EAN: 5711173294701
Varenr.: 70024301
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Azizi pendel glas Ø30 cm Brun
-18%1.149 kr
Før 1.399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
CREATIVE COLLECTION Azizi loftlampe - brun glas (H:30)
-10%1.538,1 kr
Før 1.709 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Creative Collection - Azizi Pendel Lampe - Brun - Glas koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Creative Collection - Azizi Pendel Lampe - Brun - Glas koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk889,95 kr889,95 krKøb
2Proshop DK891 kr930 krKøb
3Lampemesteren DK975 kr975 krKøb
4KitchenTime DK1.149 kr1.149 krKøb
5Boboonline.dk1.538,1 kr1.538,1 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Creative Collection - Azizi Pendel Lampe - Brun - Glas

PriceData har fulgt prisen på Creative Collection - Azizi Pendel Lampe - Brun - Glas i 180 dage. Laveste pris i perioden er 852 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 891 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 887 kr.

Den nuværende pris på 889,95 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Creative Collection - Azizi Pendel Lampe - Brun - Glas. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Creative Collection - Azizi Pendel Lampe - Brun - Glas de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026889,95 kr1,05 kr (0%)
28. maj 2026891 kr1,05 kr (0%)
14. apr. 2026889,95 kr1,05 kr (0%)
13. apr. 2026891 kr1,05 kr (0%)
27. mar. 2026889,95 kr1,05 kr (0%)
26. mar. 2026891 kr1,05 kr (0%)
8. mar. 2026889,95 kr1,05 kr (0%)
7. mar. 2026891 kr1,05 kr (0%)
14. feb. 2026889,95 kr1,05 kr (0%)
13. feb. 2026891 kr1,05 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret