Gå til hovedindhold

PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy A15 | A15 5G | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner

Pris fra 108 krtil 169 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 61 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy A15 | A15 5G | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 108 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass Skærmbeskytter Transparent Samsung Galaxy A15
108 kr
Til butik
PanzerGlass Skærmbeskytter Transparent Samsung Galaxy A15 billede

Produktinformation

Robust beskyttelse, Denne skærmbeskyttelse er modstandsdygtig over for ridser, fald og stød, hvilket sikrer, at enheden er beskyttet mod hverdagens farer. Avanceret belægning, Den oleofobe belægning hjælper med at modstå fingeraftryk, fedt og pletter, hvilket holder skærmen renere i længere tid og giver en klar synsoplevelse. Miljøvenlige materialer, Denne skærmbeskytter er fremstillet af genbrugsglas med 60 % genbrugsindhold og kombinerer effektiv beskyttelse med en miljøbevidst tilgang. Nem installation, Inkluderingen af EasyAligner gør påsætningsprocessen enkel og problemfri, hvilket giver en præcis pasform uden bobler. Design, der er kompatibelt med etui, Denne skærmbeskytter er designet til at blive brugt sammen med et etui og giver mulighed for komplet beskyttelse af enheden uden at gå på kompromis med stil eller funktionalitet. Belægning: Oleofobisk, Beregnet til: Mobiltelefon, Beskyttelse: Ridseresistent, dropbeskyttelse, stødresistent, stødbeskyttelse, fingeraftryksresistent, fedtbeskyttelse, smudsresistent, Designet for: Samsung Galaxy A15, A15 5G, Pakkeindhold: Skærmbeskytter, EasyAligner, Produktbeskrivelse: PanzerGlass - skærmbeskytter for mobiltelefon - ultrabred pasform, Produktmateriale: Silicone, hærdet glas, polyetylen tereftalat (PET), Produkttype: Skærmbeskytter - glas.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Samsung
EAN: 5711724073496
Varenr.: D10148
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærmbeskytter til Samsung Galaxy A15 - PanzerGlass, krystalklar
-39%119 kr
Før 194 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Skærmbeskytter til Samsung Galaxy A15 - PanzerGlass, krystalklar billede

Produktinformation

PanzerGlass - Skærmbeskytter for mobiltelefon - glas - Krystalklar - for Samsung Galaxy A15PanzerGlass-skærmbeskytteren er designet til at give beskyttelse til mobiltelefoner. Med en ultrabred pasform sikrer den dækning, samtidig med at klarhed og berøringsfølsomhed bevares. Beskyttelsen er fremstillet af materialer af høj kvalitet som hærdet glas, silikone og polyethylenterephthalat (PET) og er bygget til at modstå daglig brug. Med sin oleofobe belægning modstår den fingeraftryk, fedt og pletter og holder skærmen ren og klar. Derudover forenkler inkluderingen af EasyAligner påføringsprocessen og giver en problemfri installationsoplevelse.Robust beskyttelseDenne skærmbeskyttelse er modstandsdygtig over for ridser, fald og stød, hvilket sikrer, at enheden er beskyttet mod hverdagens farer.Avanceret belægningDen oleofobe belægning hjælper med at modstå fingeraftryk, fedt og pletter, hvilket holder skærmen renere i længere tid og giver en klar synsoplevelse.Miljøvenlige materialerDenne skærmbeskytter er fremstillet af genbrugsglas med 60 % genbrugsindhold og kombinerer effektiv beskyttelse med en miljøbevidst tilgang.Nem installationInkluderingen af EasyAligner gør påsætningsprocessen enkel og problemfri, hvilket giver en præcis pasform uden bobler.Design, der er kompatibelt med etuiDenne skærmbeskytter er designet til at blive brugt sammen med et etui og giver mulighed for komplet beskyttelse af enheden uden at gå på kompromis med stil eller funktionalitet.GenereltBelægning: OleofobiskBeregnet til: MobiltelefonBeskyttelse: RidseresistentdropbeskyttelsestødresistentstødbeskyttelsefingeraftryksresistentfedtbeskyttelsesmudsresistentPakkeindhold: Sk...

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse og Skærmfiltre
Vægt: 0.06g
EAN: 5711724073496
Varenr.: 1817409
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PanzerGlass Skærmbeskytter Transparent Samsung Galaxy A15
129 kr
Til butik
PanzerGlass Skærmbeskytter Transparent Samsung Galaxy A15 billede

Produktinformation

PanzerGlass Skærmbeskytter Transparent til Samsung Galaxy A15 Beskyttelse møder klarhed med PanzerGlass Skærmbeskytter til Samsung Galaxy A15. Denne transparente skærmbeskytter er designet til at sikre, at din telefon forbliver i perfekt stand, samtidig m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse
EAN: 5711724073496
Varenr.: 45312
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PanzerGlass Skærmbeskytter Transparent Samsung Galaxy A15
130 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærmbeskytter til Samsung Galaxy A15 - PanzerGlass, krystalklar
-35%139 kr
Før 214 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy A15 | A15 5G | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner
-26%169 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy A15 | A15 5G | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy A15 | A15 5G | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK108 kr157 krKøb
2Boligcenter DK119 kr119 krKøb
3Ultrashop129 kr129 krKøb
4CompuMail DK130 kr130 krKøb
5Vivas DK139 kr208 krKøb
6Proshop DK169 kr208 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy A15 | A15 5G | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner

PriceData har fulgt prisen på PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy A15 | A15 5G | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner i 144 dage. Laveste pris i perioden er 61 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 109 kr.

Den nuværende pris på 108 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy A15 | A15 5G | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for PanzerGlass Screen Protector Samsung Galaxy A15 | A15 5G | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026108 kr11 kr (9%)
5. maj 2026119 kr10 kr (8%)
28. apr. 2026129 kr21 kr (19%)
18. apr. 2026108 kr4 kr (4%)
11. apr. 2026112 kr13 kr (10%)
1. apr. 2026125 kr64 kr (105%)
10. jan. 202661 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret