Gå til hovedindhold

SAFE by PanzerGlass Screen Protector by Samsung Galaxy A15 | A15 5G | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner

Pris fra 84 krtil 149 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 65 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 79 kr 27. mar.

Sammenlign priser på SAFE by PanzerGlass Screen Protector by Samsung Galaxy A15 | A15 5G | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 84 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
PanzerGlass SAFE. by PanzerGlass Ren Samsung Galaxy A15
84 kr
Til butik
PanzerGlass SAFE. by PanzerGlass Ren Samsung Galaxy A15 billede

Produktinformation

60% genanvendt glas, Samme styrke. Genbrugsløsning. Denne skærmbeskytter er lavet af 60% genanvendt glas. FSC -mærket emballage, Leveres i en FSC -mærket æske, der kan genanvendes. Ultra-Wide Fit, Giver dig maksimal beskyttelse og en fuldendt skærmoplevelse, samtidig med at den efterlader plads til en case. Beskytter i tilfælde af tab, Beskytter mod stenhårde fortove, hardcore badeværelsesgulve og hverdagens ""hov-jeg-tabte-lige-min-enhed""-uheld. Ridsefast, Beskytter din enhed mod ridser, i hverdagens udfordringer. Stødabsorberende, Beskytter din enhed mod fummelfingeruheld, tab og revner i skærmen. Nem installation, Så nem at montere, at du kan gøre det, selvom du har ti tommelfingre. Længere levetid, Passer på din enhed, så du kan få glæde af den så længe som muligt. Og så du kan forære eller sælge den til andre, når du ikke længere selv skal bruge den. 100 % berøringsfølsomhed, Føles som den originale skærm med 100 % berøringsfølsomhed. EasyAligner medfølger, Den medfølgende EasyAligner gør det så nemt at sætte glasset på telefonen, at alle kan gøre det, selv de mest fummelfingrede. Guld styrke, En skærmbeskyttelse, der beskytter din enhed mod hverdagens udfordringer. Krystalklart, Så gennemsigtig, at du måske ikke engang bemærker den – altså ikke før din enhed falder til jorden, og din skærm ikke revner. Afvisende over for fingeraftryk, Olie- og vandafvisende, hvilket betyder at spor af fingeraftryk samt snavs, håndsprit og håndcreme reduceres. Kan anvendes sammen med en case, Beskytter din skærm, samtidig med at der plads til et cover. Beregnet til: Mobiltelefon, Beskyttelse: Dropbeskyttelse, revneresistent, Designet for: Samsung Galaxy A15, Farve: Ren, Producentgaranti: 1 års garanti, Produktbeskrivelse: SAFE. by PanzerGlass - skærmbeskytter for mobiltelefon, Produktmateriale: Hærdet glas, Produkttype: Skærmbeskytter - glas, Vægt: 68 g.

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Samsung
EAN: 5711724956782
Varenr.: D10403
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
SAFE. by PanzerGlass Ren Samsung Galaxy A15
89 kr
Til butik
SAFE. by PanzerGlass Ren Samsung Galaxy A15 billede

Produktinformation

SAFE by PanzerGlass - Ren Samsung Galaxy A15 Oplev den ultimative beskyttelse med SAFE by PanzerGlass til din Samsung Galaxy A15. Dette skræddersyede coversystem er designet til at bevare din smartphones elegance, samtidig med at det tilbyder en overlegen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Skærmbeskyttelse
EAN: 5711724956782
Varenr.: 45310
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Safe By Panzerglass - Skærmbeskyttelse - Samsung Galaxy A15/a15 5g - Ultra-wide Fit
89,95 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
SAFE. by PanzerGlass Ren Samsung Galaxy A15
90 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
SAFE by PanzerGlass Screen Protector by Samsung Galaxy A15 | A15 5G | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SAFE by PanzerGlass Screen Protector by Samsung Galaxy A15 | A15 5G | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad SAFE by PanzerGlass Screen Protector by Samsung Galaxy A15 | A15 5G | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK84 kr133 krKøb
2Ultrashop89 kr89 krKøb
3Gucca.dk89,95 kr89,95 krKøb
4CompuMail DK90 kr90 krKøb
5Proshop DK149 kr188 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for SAFE by PanzerGlass Screen Protector by Samsung Galaxy A15 | A15 5G | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner

PriceData har fulgt prisen på SAFE by PanzerGlass Screen Protector by Samsung Galaxy A15 | A15 5G | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner i 167 dage. Laveste pris i perioden er 79 kr (registreret d. 27. marts 2026), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 85 kr.

Den nuværende pris på 84 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for SAFE by PanzerGlass Screen Protector by Samsung Galaxy A15 | A15 5G | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for SAFE by PanzerGlass Screen Protector by Samsung Galaxy A15 | A15 5G | Ultra-Wide Fit w. EasyAligner de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. apr. 202684 kr5 kr (6%)
4. apr. 202689 kr10 kr (13%)
27. mar. 202679 kr10 kr (11%)
18. dec. 202589 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret