Gå til hovedindhold

Pacsafe GO Festival Crossbody (Grøn (FRESH MINT))

PacsafeHovedtelefonerEAN: 0688334005689
Pris fra 539 krtil 540 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1 kr (0% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 431 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Pacsafe GO Festival Crossbody (Grøn (FRESH MINT)) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 539 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Wolf Tactical
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Pacsafe GO Festival Crossbody 4,5L Fresh Mint
539 kr
Til butik
Pacsafe GO Festival Crossbody 4,5L Fresh Mint billede

Produktinformation

Pacsafe Go Anti-Theft Festival Crossbody tjekker alle boksene for en must-have crossbody-taske, uanset om det er til at udforske en ny by, danse på en musikfestival eller caféhoppe i byen. Med to rummelige rum til nem organisering kan denne taske nemt opb...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pacsafe
Kategori: Rygsække og tasker
EAN: 0688334005689
Varenr.: 191300
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Pacsafe GO Festival Crossbody (Grøn (FRESH MINT))
539 kr
Til butik
Pacsafe GO Festival Crossbody (Grøn (FRESH MINT)) billede

Produktinformation

Pacsafe GO Festival Crossbody Pacsafe GO Festival Crossbody er en praktisk og pålidelig taske, der er designet til at beskytte dine ejendele mod tyveri under festivaler og andre begivenheder. Anvendelse Denne crossbody-taske er perfekt til at bære dine...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Hip og sling bags
Farve: Grøn (FRESH MINT)
EAN: 0688334005689
Varenr.: 688334005689
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Pacsafe Go Festival Crossbody Fresh Mint - Taske
540 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Pacsafe Go Festival Crossbody Fresh Mint - Taske
540 kr
Til butik
Gå til Rygsaeksalg.dk
TrustScore 4 ud af 53,6
Pacsafe Go Festival Crossbody Fresh Mint - Taske
540 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pacsafe GO Festival Crossbody (Grøn (FRESH MINT)) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Pacsafe GO Festival Crossbody (Grøn (FRESH MINT)) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Wolf Tactical539 kr539 krKøb
2Friluftsland.dk539 kr539 krKøb
3Outmore.dk540 kr540 krKøb
4MAXiPRO540 kr540 krKøb
5Rygsaeksalg.dk540 kr540 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Pacsafe GO Festival Crossbody (Grøn (FRESH MINT))

PriceData har fulgt prisen på Pacsafe GO Festival Crossbody (Grøn (FRESH MINT)) i 182 dage. Laveste pris i perioden er 431 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 540 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 500 kr.

Den nuværende pris på 539 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Pacsafe GO Festival Crossbody (Grøn (FRESH MINT)). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Pacsafe GO Festival Crossbody (Grøn (FRESH MINT)) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026539 kr58,05 kr (12%)
28. apr. 2026480,95 kr58,05 kr (11%)
22. apr. 2026539 kr108 kr (25%)
11. apr. 2026431 kr49,95 kr (10%)
10. apr. 2026480,95 kr49,95 kr (12%)
9. apr. 2026431 kr49,95 kr (10%)
30. mar. 2026480,95 kr58,05 kr (11%)
17. mar. 2026539 kr47,05 kr (10%)
2. mar. 2026491,95 kr47,05 kr (9%)
16. feb. 2026539 kr58,05 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret