Gå til hovedindhold

LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 22o - Clear - Str. .65L - Vandfilter

LifeStrawHovedtelefonerEAN: 7640144287054
Pris fra 299 krtil 472,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 173,95 kr (37% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 22o - Clear - Str. .65L - Vandfilter og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 299 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Friluft DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LifeStraw - Go 2.0 vandflaske 650ml (Clear)
299 kr
Til butik
LifeStraw - Go 2.0 vandflaske 650ml (Clear) billede

Produktinformation

Go 2.0 vandflasken fra Lifestraw er den ultimative ledsager for sikrere og bedre smagende filtreret vand til både rejser og daglig brug.

Produktspecifikationer

Mærke: LifeStraw
Kategori: Vandfiltre
EAN: 7640144287054
Varenr.: 236703
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 22oz 650 Ml (Hvid (CLEAR))
-28%323 kr
Før 449 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 22oz 650 Ml (Hvid (CLEAR)) billede

Produktinformation

LifeStraw Go 2.0 er lavet af BPA-fri Tritan-plast med 50 % genanvendt indhold. Flasken har en avanceret 2-trins filterteknologi med et membran-mikrofilter (porer på 0,2 µm) og aktivt kulfilter, som fjerner 99,999 % bakterier og parasitter, mikropl...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Vandrensning
Farve: Hvid (CLEAR)
EAN: 7640144287054
Varenr.: 7640144287054
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Lifestraw Go 2.0 Water Filter Bottle, Clear, 650 ML, klar
-25%338 kr
Før 450 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Lifestraw Go 2.0 Water Filter Bottle, Clear, 650 ML, klar billede

Produktinformation

LifeStraw Go-serien er designet til at sikre renere og bedre smagende vand til både rejser og daglig brug. Flasken er fri for BPA og filtrerer effektivt urenheder, hvilket gør det muligt at fylde den op fra forskellige vandkilder som lufthavnsbadeværelser...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lifestraw
Kategori: vandflasker
Farve: Clear
Størrelse: 650ml
EAN: 7640144287054
Varenr.: 33001-36502-96685
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Lifestraw Go 2.0 Water Filter Bottle, Clear, 650 ML, klar
-25%338 kr
Før 450 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 22o - Clear - Str. .65L - Vandfilter
472,95 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 22o - Clear - Str. .65L - Vandfilter
472,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 22o - Clear - Str. .65L - Vandfilter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 22o - Clear - Str. .65L - Vandfilter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Friluft DK299 kr338 krKøb
2Friluftsland.dk323 kr323 krKøb
3Skisport.dk338 kr338 krKøb
4AktivVinter.dk338 kr338 krKøb
5Outmore.dk472,95 kr472,95 krKøb
6MAXiPRO472,95 kr472,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 22o - Clear - Str. .65L - Vandfilter

PriceData har fulgt prisen på LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 22o - Clear - Str. .65L - Vandfilter i 181 dage. Laveste pris i perioden er 299 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 416,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 340 kr.

Den nuværende pris på 299 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 22o - Clear - Str. .65L - Vandfilter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 22o - Clear - Str. .65L - Vandfilter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026299 kr13 kr (4%)
13. maj 2026312 kr11 kr (3%)
8. maj 2026323 kr15 kr (4%)
7. maj 2026338 kr15 kr (5%)
17. apr. 2026323 kr13 kr (4%)
16. apr. 2026310 kr1 kr (0%)
9. apr. 2026309 kr1 kr (0%)
3. apr. 2026308 kr1 kr (0%)
29. mar. 2026307 kr1 kr (0%)
26. mar. 2026306 kr6 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret