Gå til hovedindhold

LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L - Clear - Str. .1L - Vandfilter

LifeStrawHovedtelefonerEAN: 7640144287146
Pris fra 319 krtil 499,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 180,95 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L - Clear - Str. .1L - Vandfilter og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 319 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Friluft DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LifeStraw - Go 2.0 vandflaske 1L (Clear)
319 kr
Til butik
LifeStraw - Go 2.0 vandflaske 1L (Clear) billede

Produktinformation

Go 2.0 vandflasken fra Lifestraw er den ultimative ledsager for sikrere og bedre smagende filtreret vand til både rejser og daglig brug.

Produktspecifikationer

Mærke: LifeStraw
Kategori: Vandfiltre
EAN: 7640144287146
Varenr.: 236729
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
LifeStraw Go 2.0 Series, 1L, transparent
-16%417 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LifeStraw Go 2.0 Series, 1L, transparent billede

Produktinformation

LifeStraw Go 2.0 er din praktiske løsning på rent drikkevand. Fyld flasken fra lufthavnstoiletternes haner eller tankstationer under dine ture. Det integrerede filtersystem renser effektivt vandet for bakterier, parasitter, mikroplastik og urenheder, så d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lifestraw
Kategori: vandflasker
Farve: Polar White
Størrelse: 1000ml
EAN: 7640144287146
Varenr.: 24570-28223-77668
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
LifeStraw Go 2.0 Series, 1L, transparent
-16%417 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L - Clear - Str. .1L - Vandfilter
-8%483 kr
Før 525 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L - Clear - Str. .1L - Vandfilter
-8%483 kr
Før 525 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LifeStraw Go 1 liter, Clear
499,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L - Clear - Str. .1L - Vandfilter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L - Clear - Str. .1L - Vandfilter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Friluft DK319 kr358 krKøb
2Skisport.dk417 kr417 krKøb
3AktivVinter.dk417 kr417 krKøb
4Outmore.dk483 kr483 krKøb
5MAXiPRO483 kr483 krKøb
6Pro Outdoor499,95 kr499,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L - Clear - Str. .1L - Vandfilter

PriceData har fulgt prisen på LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L - Clear - Str. .1L - Vandfilter i 180 dage. Laveste pris i perioden er 319 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 525 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 407 kr.

Den nuværende pris på 319 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L - Clear - Str. .1L - Vandfilter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L - Clear - Str. .1L - Vandfilter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026319 kr31 kr (9%)
7. mar. 2026350 kr1 kr (0%)
1. mar. 2026349 kr70 kr (17%)
23. feb. 2026419 kr44 kr (12%)
21. feb. 2026375 kr87 kr (19%)
20. feb. 2026462 kr87 kr (23%)
17. feb. 2026375 kr74 kr (16%)
16. feb. 2026449 kr74 kr (20%)
14. feb. 2026375 kr150 kr (29%)
13. feb. 2026525 kr106 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret