Gå til hovedindhold

LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L - Laguna Teal - Str. .1L - Vandfilter

LifeStrawHovedtelefonerEAN: 7640144287184
Pris fra 417 krtil 525 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 108 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 333 kr 6. maj

Sammenlign priser på LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L - Laguna Teal - Str. .1L - Vandfilter og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 417 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
LifeStraw Go 2.0 Series, 1L, turkis
-16%417 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LifeStraw Go 2.0 Series, 1L, turkis billede

Produktinformation

LifeStraw Go 2.0 er din praktiske løsning på rent drikkevand. Fyld flasken fra lufthavnstoiletternes haner eller tankstationer under dine ture. Det integrerede filtersystem renser effektivt vandet for bakterier, parasitter, mikroplastik og urenheder, så d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lifestraw
Kategori: vandflasker
Farve: Laguna Teal
Størrelse: 1L
EAN: 7640144287184
Varenr.: 24569-28222-77667
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
LifeStraw Go 2.0 Series, 1L, turkis
-16%417 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Friluft DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LifeStraw - Go 2.0 vandflaske 1L (Teal)
417 kr
Til butik
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
LifeStraw Go 1 liter, Laguna Teal
499,95 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L - Laguna Teal - Str. .1L - Vandfilter
525 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L - Laguna Teal - Str. .1L - Vandfilter
525 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L - Laguna Teal - Str. .1L - Vandfilter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L - Laguna Teal - Str. .1L - Vandfilter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Skisport.dk417 kr417 krKøb
2AktivVinter.dk417 kr417 krKøb
3Friluft DK417 kr456 krKøb
4Pro Outdoor499,95 kr499,95 krKøb
5Outmore.dk525 kr525 krKøb
6MAXiPRO525 kr525 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L - Laguna Teal - Str. .1L - Vandfilter

PriceData har fulgt prisen på LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L - Laguna Teal - Str. .1L - Vandfilter i 180 dage. Laveste pris i perioden er 333 kr (registreret d. 16. april 2026), højeste er 525 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 391 kr.

Den nuværende pris på 417 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 23% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L - Laguna Teal - Str. .1L - Vandfilter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for LifeStraw Go 2.0 Water Filter Bottle 1L - Laguna Teal - Str. .1L - Vandfilter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026417 kr83 kr (25%)
8. maj 2026334 kr1 kr (0%)
6. maj 2026333 kr6 kr (2%)
4. maj 2026339 kr1 kr (0%)
2. maj 2026338 kr1 kr (0%)
30. apr. 2026337 kr1 kr (0%)
25. apr. 2026336 kr1 kr (0%)
23. apr. 2026335 kr1 kr (0%)
22. apr. 2026334 kr1 kr (0%)
16. apr. 2026333 kr22 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret