Gå til hovedindhold

Overvågningskamera udendørs TP-Link VIGI C540-4G 4MP 4G LTE (4 mm) Full-Color

TP-LinkCentral styring af hjemmetEAN: 4895252504910
Pris fra 1.019 krtil 1.269 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 250 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 888 kr 10. mar.

Sammenlign priser på Overvågningskamera udendørs TP-Link VIGI C540-4G 4MP 4G LTE (4 mm) Full-Color og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1019 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link VIGI C540-4G V1 Netværksovervågningskamera Udendørs 2560 x 1440
1.019 kr
Til butik
TP-Link VIGI C540-4G V1 Netværksovervågningskamera Udendørs 2560 x 1440 billede

Produktinformation

TP-Link VIGI C540-4G V1 Netværksovervågningskamera Udendørs Oplev sikkerhed i topklasse med TP-Link VIGI C540-4G V1, et robust netværksovervågningskamera designet til udendørs brug. Med en imponerende opløsning på 2560 x 1440 pixel får du krystalklare bil...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Overvågningskameraer
EAN: 4895252504910
Varenr.: 70757
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tp-link Vigi C540-4g V1 4mp Ptz
1.220 kr
Til butik
Tp-link Vigi C540-4g V1 4mp Ptz billede

Produktinformation

QHD 4 MP-billeder og 30 m IR-nattesyn giver et klart billede dag og nat Panorering 348°, tilt 120° og autopatrulje dækker store områder med jævn sporing Indbygget AI registrerer personer og køretøjer, slører ansigter for at beskytte privatlivet 4G LTE plus Ethernet holder streamene online, lokal microSD gemmer op til 256 GB IP66-vejrbeskyttelse og -30 til 60 °C klassificering sikrer drift udendørs...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Overvågningskameraer
Artikel nr.: VIGI C540-4G(4MM)
EAN: 4895252504910
Varenr.: 5020018021
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link VIGI C540-4G V1
1.243 kr
Til butik
TP-Link VIGI C540-4G V1 billede

Produktinformation

Netværksovervågningskamera, panonering / hældningsvinkel, kanontårn, udendørs, vejrbestandig, farve (Dag/nat), 4 MP, 2560 x 1440, M12 montering, fast brændvidde, audio, trådløs, 4G, LAN 10/100, LTE, WCDMA, H.264, H.265, H.265+, H.264+, DC 12 V

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: VIGI C540-4G(4mm)
EAN: 4895252504910
Varenr.: 3355891
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Overvågningskamera udendørs TP-Link VIGI C540-4G 4MP 4G LTE (4 mm) Full-Color
-1%1.249 kr
Før 1.259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Overvågningskamera udendørs TP-Link VIGI C540-4G 4MP 4G LTE (4 mm) Full-Color
-1%1.269 kr
Før 1.279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Overvågningskamera udendørs TP-Link VIGI C540-4G 4MP 4G LTE (4 mm) Full-Color koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Overvågningskamera udendørs TP-Link VIGI C540-4G 4MP 4G LTE (4 mm) Full-Color koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ultrashop1.019 kr1.019 krKøb
2Dustin DK1.220 kr1.306,25 krKøb
3Proshop DK1.243 kr1.243 krKøb
4Boligcenter DK1.249 kr1.249 krKøb
5Vivas DK1.269 kr1.348 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Overvågningskamera udendørs TP-Link VIGI C540-4G 4MP 4G LTE (4 mm) Full-Color

PriceData har fulgt prisen på Overvågningskamera udendørs TP-Link VIGI C540-4G 4MP 4G LTE (4 mm) Full-Color i 174 dage. Laveste pris i perioden er 888 kr (registreret d. 10. marts 2026), højeste er 1.220 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.093 kr.

Den nuværende pris på 1.019 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Overvågningskamera udendørs TP-Link VIGI C540-4G 4MP 4G LTE (4 mm) Full-Color. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Overvågningskamera udendørs TP-Link VIGI C540-4G 4MP 4G LTE (4 mm) Full-Color de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20261.019 kr58 kr (5%)
24. maj 20261.077 kr58 kr (6%)
20. maj 20261.019 kr10 kr (1%)
17. maj 20261.009 kr10 kr (1%)
16. maj 20261.019 kr10 kr (1%)
15. maj 20261.009 kr10 kr (1%)
13. maj 20261.019 kr10 kr (1%)
10. maj 20261.009 kr10 kr (1%)
28. apr. 20261.019 kr104 kr (9%)
27. apr. 20261.123 kr104 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret