Gå til hovedindhold

TP-Link Tapo C460 KIT Netværksovervågningskamera Netværksovervågningskamera Udendørs 3840x2160

TP-LinkCentral styring af hjemmetEAN: 8885020624250
Pris fra 823 krtil 1.189 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 366 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på TP-Link Tapo C460 KIT Netværksovervågningskamera Netværksovervågningskamera Udendørs 3840x2160 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 823 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
TP-Link Tapo C460 KIT Netværksovervågningskamera Netværksovervågningskamera Udendørs 3840x2160
823 kr
Til butik
TP-Link Tapo C460 KIT Netværksovervågningskamera Netværksovervågningskamera Udendørs 3840x2160 billede

Produktinformation

Tapo C460 KIT V1 - Solar-Powered Security Camera Kit - netværksovervågningskamera - udendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - 2.4GHz radio, 5 GHz radio - H.264, H.265 - med Tapo A201 solpanel...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: Tapo C460 KIT
EAN: 8885020624250
Varenr.: 1003066733
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Tapo C460 KIT 4K UHD Solar-Powered Security Battery Camera
-31%829 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
TP-Link Tapo C460 KIT 4K UHD Solar-Powered Security Battery Camera billede

Produktinformation

Ingen strøm, intet problem. C460-sættet fortsætter med at optage selv under afbrydelser såsom strøm- og Wi-Fi-afbrydelser. Bygget til at holde, regn eller skinne. Med en IP66 vejrbestandig klassificering modstår Tapo C460 KIT regn, støv, sne og hård sol, hvilket sikrer holdbarhed i ethvert miljø. Gå aldrig glip af en levering. Tal med gæster eller kurerer gennem klar tovejslyd, selv når du er væk hjemmefra.

Produktspecifikationer

Mærke: TP-Link
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: Tapo C460 KIT
EAN: 8885020624250
Varenr.: 3348395
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TP-Link Tapo C460 KIT, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, 3840 x 2160 pixel, Intern, Væg, Hvid
909 kr
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
TP-link Tapo C460 Solcelle-kit
999 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
TP-Link Tapo C460 KIT Netværksovervågningskamera Netværksovervågningskamera Udendørs 3840x2160
1.079 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
TP-Link Tapo C460KIT 4K udendørs overvågningskamera med batteri og solpanel
1.169 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
TP-Link Tapo C460KIT 4K udendørs overvågningskamera med batteri og solpanel
1.189 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Tapo C460 KIT Netværksovervågningskamera Netværksovervågningskamera Udendørs 3840x2160 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad TP-Link Tapo C460 KIT Netværksovervågningskamera Netværksovervågningskamera Udendørs 3840x2160 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK823 kr823 krKøb
2Proshop DK829 kr868 krKøb
3CS MEGASTORE DK909 kr948 krKøb
4Av-Cables DK999 kr999 krKøb
5Ultrashop1.079 kr1.079 krKøb
6Boligcenter DK1.169 kr1.169 krKøb
7Vivas DK1.189 kr1.268 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for TP-Link Tapo C460 KIT Netværksovervågningskamera Netværksovervågningskamera Udendørs 3840x2160

PriceData har fulgt prisen på TP-Link Tapo C460 KIT Netværksovervågningskamera Netværksovervågningskamera Udendørs 3840x2160 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 823 kr (registreret d. 20. marts 2026), højeste er 1.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 952 kr.

Den nuværende pris på 823 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for TP-Link Tapo C460 KIT Netværksovervågningskamera Netværksovervågningskamera Udendørs 3840x2160. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for TP-Link Tapo C460 KIT Netværksovervågningskamera Netværksovervågningskamera Udendørs 3840x2160 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026823 kr89 kr (10%)
22. maj 2026912 kr6 kr (1%)
21. maj 2026918 kr6 kr (1%)
20. maj 2026912 kr6 kr (1%)
19. maj 2026918 kr8 kr (1%)
18. maj 2026926 kr6 kr (1%)
17. maj 2026932 kr9 kr (1%)
16. maj 2026941 kr9 kr (1%)
15. maj 2026950 kr10 kr (1%)
14. maj 2026960 kr8 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret