Gå til hovedindhold

Overvågningskamera udendørs Reolink Go Series G430 5MP 4G LTE, batteri, 355° panorering/140° tilt

ReolinkOvervågningskameraerEAN: 6975253983254
Pris fra 903 krtil 1.619 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 716 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 895 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Overvågningskamera udendørs Reolink Go Series G430 5MP 4G LTE, batteri, 355° panorering/140° tilt og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 903 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Reolink Go Series G430 Netværksovervågningskamera Udendørs 2560 x 1440
903 kr
Til butik
Reolink Go Series G430 Netværksovervågningskamera Udendørs 2560 x 1440 billede

Produktinformation

Reolink Go Series G430 - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - kanontårn - udendørs - vandtæt - farve (Dag/nat) - 4 MP - 2560 x 1440 - 2K - fast brændvidde - audio - trådløs - UMTS, LTE, WCDMA, 3G, 4G, HSPA+ - H.265 - DC 5 V

Produktspecifikationer

Artikel nr.: Go Series G430
EAN: 6975253983254
Varenr.: 1001845163
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Reolink Go Series G430, IP-sikkerhedskamera, Udendørs, Trådløs, Google Assistant, Væg, Hvid
958 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Reolink Go Series G430 Netværksovervågningskamera Udendørs 2560 x 1440
1.059 kr
Til butik
Reolink Go Series G430 Netværksovervågningskamera Udendørs 2560 x 1440 billede

Produktinformation

Oplev det nyeste i overvågningsteknologi med Reolink Go Series G430 netværksovervågningskamera til udendørs brug. Med en imponerende opløsning på 2560 x 1440 pixel fanger dette kamera hvert detalje, så du kan føle dig tryg og sikker. Udstyret med avancere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Overvågningskameraer
EAN: 6975253983254
Varenr.: 111464
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Reolink Go PT Plus 5 MP-overvågningskamera med 4G/LTE-forbindelse
1.220 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Reolink Go Series G430 Kuppel Ip-sikkerhedskamera Udendørs 2560 X 1440 Pixel Væg
-0%1.386 kr
Før 1.386,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Reolink Go Series G430 - Udendørs 4G LTE kamera 2k
1.499 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Overvågningskamera udendørs Reolink Go Series G430 5MP 4G LTE, batteri, 355° panorering/140° tilt
-6%1.599 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Overvågningskamera udendørs Reolink Go Series G430 5MP 4G LTE, batteri, 355° panorering/140° tilt
-6%1.619 kr
Før 1.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Overvågningskamera udendørs Reolink Go Series G430 5MP 4G LTE, batteri, 355° panorering/140° tilt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Overvågningskamera udendørs Reolink Go Series G430 5MP 4G LTE, batteri, 355° panorering/140° tilt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK903 kr903 krKøb
2CS MEGASTORE DK958 kr997 krKøb
3Ultrashop1.059 kr1.059 krKøb
4Teknikproffset DK1.220 kr1.279 krKøb
5Dustin DK1.386 kr1.472,25 krKøb
6Av-Cables DK1.499 kr1.499 krKøb
7Boligcenter DK1.599 kr1.599 krKøb
8Vivas DK1.619 kr1.698 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Overvågningskamera udendørs Reolink Go Series G430 5MP 4G LTE, batteri, 355° panorering/140° tilt

PriceData har fulgt prisen på Overvågningskamera udendørs Reolink Go Series G430 5MP 4G LTE, batteri, 355° panorering/140° tilt i 169 dage. Laveste pris i perioden er 895 kr (registreret d. 28. marts 2026), højeste er 962 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 921 kr.

Den nuværende pris på 903 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Overvågningskamera udendørs Reolink Go Series G430 5MP 4G LTE, batteri, 355° panorering/140° tilt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Overvågningskamera udendørs Reolink Go Series G430 5MP 4G LTE, batteri, 355° panorering/140° tilt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026903 kr8 kr (1%)
10. apr. 2026895 kr18 kr (2%)
9. apr. 2026913 kr18 kr (2%)
28. mar. 2026895 kr28 kr (3%)
18. mar. 2026923 kr9 kr (1%)
14. mar. 2026914 kr9 kr (1%)
26. feb. 2026923 kr39 kr (4%)
27. jan. 2026962 kr21 kr (2%)
15. jan. 2026941 kr21 kr (2%)
10. jan. 2026962 kr63 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret