Gå til hovedindhold

Reolink Argus Series B320 - Netværksovervågningskamera - kugle - udendørs, indendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 1920 x 1080 - 1080p - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - H.264 - DC 5 V

ReolinkOvervågningskameraerEAN: 6975253983131
Pris fra 424 krtil 639 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 215 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 372 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Reolink Argus Series B320 - Netværksovervågningskamera - kugle - udendørs, indendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 1920 x 1080 - 1080p - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - H.264 - DC 5 V og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 424 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Reolink Argus Series B320 Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 1920 x 1080
424 kr
Til butik
Reolink Argus Series B320 Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 1920 x 1080 billede

Produktinformation

Reolink Argus Series B320 - Netværksovervågningskamera - kugle - udendørs, indendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 1920 x 1080 - 1080p - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - H.264 - DC 5 V

Produktspecifikationer

Artikel nr.: BWB2K07
EAN: 6975253983131
Varenr.: 1001912125
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Reolink Argus Series B320 Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 1920 x 1080
549 kr
Til butik
Reolink Argus Series B320 Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 1920 x 1080 billede

Produktinformation

Reolink Argus Series B320 Netværksovervågningskamera Oplev sikkerhed i høj opløsning med Reolink Argus Series B320. Dette alsidige netværksovervågningskamera er designet til både udendørs og indendørs brug, og præsenterer imponerende 1920 x 1080 pixels kv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Overvågningskameraer
EAN: 6975253983131
Varenr.: 63806
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Reolink Argus Eco trådløst udendørs sikkerhedskamera
562 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Reolink Argus Series B320 - Netværksovervågningskamera - kugle - udendørs, indendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 1920 x 1080 - 1080p - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - H.264 - DC 5 V
581 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Overvågningskamera udendørs Reolink Argus Series B320, 3MP, batteridrevet, tovejssamtale
-2%619 kr
Før 629 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Overvågningskamera udendørs Reolink Argus Series B320, 3MP, batteridrevet, tovejssamtale
-2%639 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Reolink Argus Series B320 - Netværksovervågningskamera - kugle - udendørs, indendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 1920 x 1080 - 1080p - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - H.264 - DC 5 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Reolink Argus Series B320 - Netværksovervågningskamera - kugle - udendørs, indendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 1920 x 1080 - 1080p - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - H.264 - DC 5 V koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK424 kr424 krKøb
2Ultrashop549 kr549 krKøb
3Komplett DK562 kr562 krKøb
4CS MEGASTORE DK581 kr620 krKøb
5Boligcenter DK619 kr619 krKøb
6Vivas DK639 kr718 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Reolink Argus Series B320 - Netværksovervågningskamera - kugle - udendørs, indendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 1920 x 1080 - 1080p - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - H.264 - DC 5 V

PriceData har fulgt prisen på Reolink Argus Series B320 - Netværksovervågningskamera - kugle - udendørs, indendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 1920 x 1080 - 1080p - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - H.264 - DC 5 V i 179 dage. Laveste pris i perioden er 372 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 562 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 475 kr.

Den nuværende pris på 424 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 23% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Reolink Argus Series B320 - Netværksovervågningskamera - kugle - udendørs, indendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 1920 x 1080 - 1080p - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - H.264 - DC 5 V. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Reolink Argus Series B320 - Netværksovervågningskamera - kugle - udendørs, indendørs - vejrbestandig - farve (Dag/nat) - 1920 x 1080 - 1080p - fast brændvidde - audio - trådløs - WiFi - H.264 - DC 5 V de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026424 kr138 kr (25%)
22. maj 2026562 kr13 kr (2%)
21. maj 2026549 kr23 kr (4%)
20. maj 2026526 kr23 kr (4%)
19. maj 2026549 kr23 kr (4%)
17. maj 2026526 kr11 kr (2%)
15. maj 2026515 kr9 kr (2%)
14. maj 2026524 kr20 kr (4%)
13. maj 2026504 kr45 kr (8%)
12. maj 2026549 kr150 kr (38%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret