Gå til hovedindhold

Reolink Go Series G440 Kuppel Ip-sikkerhedskamera Indendørs & Udendørs 3840 X 2160 Pixel Væg

ReolinkOvervågningskameraerEAN: 6975253983261
Pris fra 1.445 krtil 2.249 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 804 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Reolink Go Series G440 Kuppel Ip-sikkerhedskamera Indendørs & Udendørs 3840 X 2160 Pixel Væg og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1445 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Reolink Go Series G440 Netværksovervågningskamera Udendørs 3840 x 2160
1.445 kr
Til butik
Reolink Go Series G440 Netværksovervågningskamera Udendørs 3840 x 2160 billede

Produktinformation

Reolink Go Series G440 - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - kanontårn - udendørs - vandtæt - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - fast brændvidde - audio - trådløs - LTE, WCDMA, 3G, 4G - H.265

Produktspecifikationer

Artikel nr.: Go Series G440
EAN: 6975253983261
Varenr.: 1001845164
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Overvågningskamera 4G Reolink Go Series G440 4K dome - inde/ude, vægmontering
-5%1.799 kr
Før 1.884 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Overvågningskamera 4G Reolink Go Series G440 4K dome - inde/ude, vægmontering billede

Produktinformation

Stabilt 4G overvågningskamera til hjem og virksomhedReolink Go Series G440 er et trådløst 4K IP-overvågningskamera til både inde- og udendørs brug. Med 4G-forbindelse overvåger du steder uden Wi‑Fi - ideelt til hus, sommerhus, garage eller byggeplads. Kameraet leverer 8 MP/3840 × 2160 video med H.265-komprimering og har PTZ-kontrol til panorering og tilt for fleksibel dækning.Funktioner der gør hverdagen tryggereDet indbyggede PIR-felt registrerer bevægelse og understøtter intelligent registrering af mennesker og køretøjer. Du får besked via e‑mail eller push, så du kan reagere med det samme. To-vejs lyd med mikrofon og højttaler gør det muligt at lytte og tale tilbage. Kameraet har IR-nattesyn op til 10 m med 2 LED’er samt indbygget lys og 6.500 K farvetemperatur.Fleksibel strøm og robust designEn genopladelig 6.000 mAh-batteripakke giver trådløs drift, og du kan supplere med sol, USB eller anden strømkilde efter behov. Kameraet er vejrbestandigt med IP64 og vandtætte egenskaber og er lavet som kompakt dome til diskret vægmontering.Type: IP-overvågningskamera, domePlacering: Inde og udeOpløsning: 3840 × 2160 (8 MP), 15 fpsForbindelse: 4G (LTE-TDD & LTE-FDD), ingen Wi‑Fi/LANSynsvinkel: Horisontal 90°, vertikal 47°, diagonal 110°PTZ: Pan 0–355°, tilt 0–140°, digital zoom 16×Nattesyn: IR 850 nm, 2 LED’er, rækkevidde 10 mLyd: 2-vejs, indbygget mikrofon og højttalerLys: Indbygget, 6.500 KStrøm: Genopladeligt batteri 6.000 mAh; batteri/sol/USBLagring: MicroSD op til 128 GB (kortlæser integreret)Styring: Google AssistantUnderretninger: E‑mail og pushBeskyttelse: IP64, vandtætDriftstemperatur: −10 – 55 °CMål: Diameter 9,8 cm; Højde 12,2 cmVægt: 0,496 kgMontering: VægAntal kameraer: 1...

Produktspecifikationer

Mærke: Reolink
Kategori: Overvågningskameraer
Vægt: 1.08g
EAN: 6975253983261
Varenr.: 1889877
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Overvågningskamera 4G Reolink Go Series G440 4K dome - inde/ude, vægmontering
-4%1.819 kr
Før 1.904 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Overvågningskamera 4G Reolink Go Series G440 4K dome - inde/ude, vægmontering billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Reolink
Kategori: Overvågningskameraer
Vægt: 1.08g
EAN: 6975253983261
Varenr.: 1889877
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Reolink Go Series G440 Kuppel Ip-sikkerhedskamera Indendørs & Udendørs 3840 X 2160 Pixel Væg
1.849 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
REOLINK Go PT Ultra
1.914 kr
Til butik
Gå til Friluft DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Reolink - Go Series G440
2.249 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Reolink Go Series G440 Kuppel Ip-sikkerhedskamera Indendørs & Udendørs 3840 X 2160 Pixel Væg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Reolink Go Series G440 Kuppel Ip-sikkerhedskamera Indendørs & Udendørs 3840 X 2160 Pixel Væg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.445 kr1.445 krKøb
2Boligcenter DK1.799 kr1.799 krKøb
3Vivas DK1.819 kr1.898 krKøb
4Dustin DK1.849 kr1.935,25 krKøb
5Proshop DK1.914 kr1.914 krKøb
6Friluft DK2.249 kr2.249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Reolink Go Series G440 Kuppel Ip-sikkerhedskamera Indendørs & Udendørs 3840 X 2160 Pixel Væg

PriceData har fulgt prisen på Reolink Go Series G440 Kuppel Ip-sikkerhedskamera Indendørs & Udendørs 3840 X 2160 Pixel Væg i 145 dage. Laveste pris i perioden er 1.445 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 1.875 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.643 kr.

Den nuværende pris på 1.445 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for Reolink Go Series G440 Kuppel Ip-sikkerhedskamera Indendørs & Udendørs 3840 X 2160 Pixel Væg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for Reolink Go Series G440 Kuppel Ip-sikkerhedskamera Indendørs & Udendørs 3840 X 2160 Pixel Væg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 20261.445 kr123 kr (8%)
14. maj 20261.568 kr1 kr (0%)
13. maj 20261.569 kr3 kr (0%)
12. maj 20261.572 kr228 kr (13%)
11. maj 20261.800 kr40 kr (2%)
10. maj 20261.840 kr29 kr (2%)
19. apr. 20261.869 kr222 kr (13%)
18. apr. 20261.647 kr3 kr (0%)
17. apr. 20261.644 kr1 kr (0%)
16. apr. 20261.643 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret