Gå til hovedindhold

Overvågningskamera 4K udendørs - Reolink Argus Series B440, batteri, pan & tilt, detektering af person/køretøj/dyr, farve-nattesyn

ReolinkOvervågningskameraerEAN: 6975253983209
Pris fra 799 krtil 1.369 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 570 kr (42% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Overvågningskamera 4K udendørs - Reolink Argus Series B440, batteri, pan & tilt, detektering af person/køretøj/dyr, farve-nattesyn og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 799 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Reolink Argus Series B440 8mp Batteridrevet Wifi-kamera
-14%799 kr
Før 931,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Reolink Argus Series B440 8mp Batteridrevet Wifi-kamera billede

Produktinformation

Kan drives af batteri eller solenergi, 6000 mAh kapacitet giver fleksibel placering 8 MP videooptager, 3840 x 2160, gengiver klare detaljer til dokumentation og gennemgang Pan 355° og tilt 0-140°, 110° diagonalt synsfelt dækker brede områder PIR-bevægelsesdetektion med person- og køretøjsgenkendelse, samt 10 m IR nattsyn H.265-komprimering, lokal microSD-plads op til 128 GB, og to-vejs lyd...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Reolink
Kategori: Overvågningskameraer
Artikel nr.: BWPT4K04
EAN: 6975253983209
Varenr.: 5020054760
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Reolink Argus Series B440 Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160
957 kr
Til butik
Reolink Argus Series B440 Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160 billede

Produktinformation

Reolink Argus Series B440 - Netværksovervågningskamera - panonering / hældningsvinkel - kanontårn - udendørs, indendørs - vandtæt - farve (Dag/nat) - 8 MP - 3840 x 2160 - 4K - audio - trådløs - WiFi - 2.4GHz radio, 5 GHz radio - H.265

Produktspecifikationer

Artikel nr.: Argus Series B440
EAN: 6975253983209
Varenr.: 1001845150
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Reolink Argus PT Ultra trådløs 4K overvågningskamera
999 kr
Til butik
Reolink Argus PT Ultra trådløs 4K overvågningskamera billede

Produktinformation

Reolink Argus PT Ultra trådløs 4K overvågningskamera er udviklet til udendørs overvågning uden fast strømtilslutning. Kameraet kører på genopladeligt batteri med USB-C opladning og optager i 3840x2160 px (8 MP), så du kan zoome ind og stadig bevare mange detaljer. 4K-billede og fleksibel dækning Med 3840x2160 px opløsning får du et skarpt billede, som gør det lettere at se personer og objekter tydeligt. Et synsfelt på 110° hjælper med at dække et bredt område foran kameraet, så du får mere med i hvert klip. Panorering, tilt og bevægelsesdetektion Panorering på 355° og tiltning på 140° betyder, at du kan justere kameraets retning for at følge bevægelse i området. En PIR-bevægelsessensor med op til 10 m rækkevidde registrerer aktivitet foran kameraet, så du ikke behøver at overvåge billedet hele tiden. Natsyn og udendørs brug Nattesyn med farve ved brug af spotlight eller IR (sort/hvid) gør det muligt at se optagelser, selv når det er mørkt. IP64-klassificeringen beskytter kameraet mod støv og vandstænk, så det egner sig til udendørs overvågning. Appstyring, lyd og lagring Reolink App (iOS/Android) giver adgang til kameraet via telefonen, så du kan se livebilleder og optagelser på afstand. To-vejs kommunikation med mikrofon og højttaler gør det muligt at tale til personer foran kameraet. Optagelser kan gemmes lokalt på microSD-kort op til 128 GB, så du har lagringen hos dig selv. I pakken: Reolink Argus PT Ultra trådløs 4K overvågningskamera...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Reolink
Kategori: Overvågningskamera
Artikel nr.: Argus PT Ultra
EAN: 6975253983209
Varenr.: 60362
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Reolink Argus Series B440 Netværksovervågningskamera Udendørs Indendørs 3840 x 2160
1.119 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Overvågningskamera 4K udendørs - Reolink Argus Series B440, batteri, pan & tilt, detektering af person/køretøj/dyr, farve-nattesyn
-1%1.349 kr
Før 1.359 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Overvågningskamera 4K udendørs - Reolink Argus Series B440, batteri, pan & tilt, detektering af person/køretøj/dyr, farve-nattesyn
-1%1.369 kr
Før 1.379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Overvågningskamera 4K udendørs - Reolink Argus Series B440, batteri, pan & tilt, detektering af person/køretøj/dyr, farve-nattesyn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Overvågningskamera 4K udendørs - Reolink Argus Series B440, batteri, pan & tilt, detektering af person/køretøj/dyr, farve-nattesyn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK799 kr885,25 krKøb
2CompuMail DK957 kr957 krKøb
3Av-Cables DK999 kr999 krKøb
4Ultrashop1.119 kr1.119 krKøb
5Boligcenter DK1.349 kr1.349 krKøb
6Vivas DK1.369 kr1.448 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Overvågningskamera 4K udendørs - Reolink Argus Series B440, batteri, pan & tilt, detektering af person/køretøj/dyr, farve-nattesyn

PriceData har fulgt prisen på Overvågningskamera 4K udendørs - Reolink Argus Series B440, batteri, pan & tilt, detektering af person/køretøj/dyr, farve-nattesyn i 145 dage. Laveste pris i perioden er 799 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 1.011 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 919 kr.

Den nuværende pris på 799 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Overvågningskamera 4K udendørs - Reolink Argus Series B440, batteri, pan & tilt, detektering af person/køretøj/dyr, farve-nattesyn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Overvågningskamera 4K udendørs - Reolink Argus Series B440, batteri, pan & tilt, detektering af person/køretøj/dyr, farve-nattesyn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026799 kr132 kr (14%)
20. maj 2026931 kr8 kr (1%)
5. maj 2026923 kr124 kr (16%)
11. apr. 2026799 kr212 kr (21%)
10. apr. 20261.011 kr149 kr (17%)
9. apr. 2026862 kr3 kr (0%)
8. apr. 2026859 kr132 kr (13%)
7. apr. 2026991 kr20 kr (2%)
6. apr. 20261.011 kr212 kr (27%)
30. mar. 2026799 kr132 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret