Gå til hovedindhold

Oral-B iO 6S, Voksen, Vibrerende tandbørste, Daglig pleje, Dyb rensning, Gum pleje, Sensitiv, Blegning, Grå, Hvid, 2 min, Grå, Hvid

Pris fra 1.033 krtil 1.799 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 766 kr (43% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 890 kr 4. maj

Sammenlign priser på Oral-B iO 6S, Voksen, Vibrerende tandbørste, Daglig pleje, Dyb rensning, Gum pleje, Sensitiv, Blegning, Grå, Hvid, 2 min, Grå, Hvid og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1033 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Oral-B iO Series 6 Elektrisk Tandbørste Grå
1.033 kr
Til butik
Oral-B iO Series 6 Elektrisk Tandbørste Grå billede

Produktinformation

Oral-B iO Series 6 - Tandbørste - grå

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Artikel nr.: 427360
EAN: 4210201427360
Varenr.: 1002551385
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B iO 6S, Voksen, Vibrerende tandbørste, Daglig pleje, Dyb rensning, Gum pleje, Sensitiv, Blegning, Grå, Hvid, 2 min, Grå, Hvid
1.154 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Oral-B iO Series 6 elektrisk tandbørste - grå
1.209 kr
Til butik
Oral-B iO Series 6 elektrisk tandbørste - grå billede

Produktinformation

Oral-B iO Series 6 - Tandbørste - gråOral-B iO-serien kombinerer kraftfulde, men blide mikrovibrationer med Oral-B's unikke tandlægeinspirerede runde børstehoveddesign for en professionel ren følelse hver dag. Den smarte tryksensor hjælper dig med at undgå at børste for hårdt for at beskytte dit tandkød og din emalje. AI-genkendelse ved hjælp af et interaktivt display hjælper med at guide dig til den bedste rengøring af alle områder i munden. Der er indbygget en 2-minutters kvadranttimer, som pulserer hvert 30. sekund og sikrer en komplet rengøring. Det gnidningsfrie, magnetiske drivsystem overfører energi til børstehårene for en rengøring, der imponerer.GenereltFarve: GråKategori: OralplejeProdukttype: TandbørsteSpecielle Funktioner: TryksensorElektriske tandbørsterAntal børstestilstande: 5Børstetilstande: Daglig rengøringgummeplejeTongue CleaningsuperfølsomblødIndstilliinger, styringerog indikatorerIndikatorer: Reservebørstehoveder, børstetilstandeDiverseInkluderet tilbehør: Rejse taske | Oplader-holderKraftBateriopladning: JaStrømforsyning: BatteriProducentgarantiGaranti: 2 år...

Produktspecifikationer

Mærke: Oral-B
Kategori: Tandpleje
Vægt: 0.63g
EAN: 4210201427360
Varenr.: 2098350
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Oral B Eltandborste iO6 Series M6 Gre
1.219 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Oral-B iO Series 6 Tandbørste Grå
1.229 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Oral-B iO Series 6 elektrisk tandbørste - grå
1.229 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Oral-B Eltandbørste iO 6S Grå
1.232 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Oral B iO6S Grey Opal
1.395 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Oral-B iO6S Grey Opal El-tandbørste
1.499 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Oral-B Oral-B iO6s Series 6s Eltandbørste Grey 4210201427360 Modsvarer: N/A
1.519 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Elektrisk tandbørste iO6 Series M6 Grå
-13%1.799 kr
Før 2.069 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B iO 6S, Voksen, Vibrerende tandbørste, Daglig pleje, Dyb rensning, Gum pleje, Sensitiv, Blegning, Grå, Hvid, 2 min, Grå, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oral-B iO 6S, Voksen, Vibrerende tandbørste, Daglig pleje, Dyb rensning, Gum pleje, Sensitiv, Blegning, Grå, Hvid, 2 min, Grå, Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.033 kr1.033 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.154 kr1.154 krKøb
3Boligcenter DK1.209 kr1.209 krKøb
4Teknikproffset DK1.219 kr1.278 krKøb
5Ultrashop1.229 kr1.229 krKøb
6Vivas DK1.229 kr1.298 krKøb
7Proshop DK1.232 kr1.232 krKøb
8Lyko DK1.395 kr1.395 krKøb
9Homeshop DK1.499 kr1.499 krKøb
10InkClub DK1.519 kr1.519 krKøb
11Estore DK1.799 kr1.799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oral-B iO 6S, Voksen, Vibrerende tandbørste, Daglig pleje, Dyb rensning, Gum pleje, Sensitiv, Blegning, Grå, Hvid, 2 min, Grå, Hvid

PriceData har fulgt prisen på Oral-B iO 6S, Voksen, Vibrerende tandbørste, Daglig pleje, Dyb rensning, Gum pleje, Sensitiv, Blegning, Grå, Hvid, 2 min, Grå, Hvid i 177 dage. Laveste pris i perioden er 873 kr (registreret d. 9. december 2025), højeste er 1.119 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.010 kr.

Den nuværende pris på 1.033 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Oral-B iO 6S, Voksen, Vibrerende tandbørste, Daglig pleje, Dyb rensning, Gum pleje, Sensitiv, Blegning, Grå, Hvid, 2 min, Grå, Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Oral-B iO 6S, Voksen, Vibrerende tandbørste, Daglig pleje, Dyb rensning, Gum pleje, Sensitiv, Blegning, Grå, Hvid, 2 min, Grå, Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.033 kr19 kr (2%)
16. maj 20261.052 kr162 kr (18%)
4. maj 2026890 kr20 kr (2%)
1. maj 2026910 kr72 kr (7%)
25. apr. 2026982 kr47 kr (5%)
24. apr. 20261.029 kr6 kr (1%)
23. apr. 20261.035 kr6 kr (1%)
21. apr. 20261.029 kr1 kr (0%)
19. apr. 20261.030 kr5 kr (0%)
18. apr. 20261.035 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret