Gå til hovedindhold

Opvaskemiddel Meraki Forest Garden - Svanemærket miljøvenligt, Sort flaske Ø7×H19 cm, Pebermynte & Lemon duft

MerakiFlydende håndsæbeEAN: 5707644528321
Pris fra 80,95 krtil 139 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 58,05 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 74,95 kr 18. maj

Sammenlign priser på Opvaskemiddel Meraki Forest Garden - Svanemærket miljøvenligt, Sort flaske Ø7×H19 cm, Pebermynte & Lemon duft og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 80.95 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Meraki Opvaskemiddel, Forest garden, 490 ml.
80,95 kr
Til butik
Meraki Opvaskemiddel, Forest garden, 490 ml. billede

Produktinformation

Gør opvasken lidt sjovere med velduftende opvaskemiddel som samtidig vil pynte i køkkenet.

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Meraki Dekoration og Living
EAN: 5707644528321
Varenr.: 26635
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Meraki Clean Dishes Dish Wash - Forest Garden 490 ml
-38%81 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Meraki Clean Dishes Dish Wash - Forest Garden 490 ml billede

Produktinformation

Meraki Clean Dishes Dish Wash - Forest Garden er et skønt svanemærket opvaskemiddel fra Meraki, der er mild og effekt, og har en skøn duft af blomster. Opvaskemidlet er både praktisk og dekorativt, og er perfekt til dig der er vild med den lille ekstra de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Liquid Hand Soap
EAN: 5707644528321
Varenr.: 86146
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Meraki Meraki opvaskemiddel 490 ml Forest garden
-33%87 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kitcho
TrustScore 4 ud af 54,0
E-mærke certificeret
Forest garden opvaskemiddel - 490 ml
89 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Meraki Clean Dishes Forest Garden 490 ml
95 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Meraki Dish Wash Forest Garden 490 ml
-21%104 kr
Før 131 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meraki - Opvaskemiddel, forest garden
-15%110 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Opvaskemiddel Meraki Forest Garden - Svanemærket miljøvenligt, Sort flaske Ø7×H19 cm, Pebermynte & Lemon duft
119 kr
Til butik
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Opvaskemiddel "Forest garden" - Meraki - 490 ml
125 kr
Til butik
Gå til Nemmegaver.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
MERAKI - Opvaskemiddel, Forest Garden
129 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Meraki Dish Wash Forest Garden Clean Dishes - 490 ml
129 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Meraki Forest Garden Clean Dishes 490 ml
139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Opvaskemiddel Meraki Forest Garden - Svanemærket miljøvenligt, Sort flaske Ø7×H19 cm, Pebermynte & Lemon duft koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Opvaskemiddel Meraki Forest Garden - Svanemærket miljøvenligt, Sort flaske Ø7×H19 cm, Pebermynte & Lemon duft koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk80,95 kr80,95 krKøb
2NiceHair.dk81 kr81 krKøb
3KitchenTime DK87 kr136 krKøb
4Kitcho89 kr89 krKøb
5Beautycos DK95 kr124 krKøb
6Cocopanda DK104 kr104 krKøb
7Rikki Tikki Shop110 kr110 krKøb
8Likehome.dk119 kr119 krKøb
9Mostersskur.dk125 kr125 krKøb
10Nemmegaver.dk129 kr129 krKøb
11NordicFeel DK129 kr129 krKøb
12Lyko DK139 kr139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Opvaskemiddel Meraki Forest Garden - Svanemærket miljøvenligt, Sort flaske Ø7×H19 cm, Pebermynte & Lemon duft

PriceData har fulgt prisen på Opvaskemiddel Meraki Forest Garden - Svanemærket miljøvenligt, Sort flaske Ø7×H19 cm, Pebermynte & Lemon duft i 166 dage. Laveste pris i perioden er 67,46 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 80 kr.

Den nuværende pris på 80,95 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Opvaskemiddel Meraki Forest Garden - Svanemærket miljøvenligt, Sort flaske Ø7×H19 cm, Pebermynte & Lemon duft. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Opvaskemiddel Meraki Forest Garden - Svanemærket miljøvenligt, Sort flaske Ø7×H19 cm, Pebermynte & Lemon duft de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202680,95 kr6 kr (8%)
18. maj 202674,95 kr5 kr (6%)
11. maj 202679,95 kr2 kr (3%)
8. maj 202677,95 kr2 kr (3%)
5. maj 202679,95 kr1 kr (1%)
3. maj 202678,95 kr1 kr (1%)
14. apr. 202679,95 kr
13. apr. 202680 kr
14. mar. 202679,95 kr3 kr (4%)
13. mar. 202682,95 kr3 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret