Gå til hovedindhold

Opvaskemiddel Meraki Forest Garden Nordic Swan svanemærket sort pumpeflaske 1000 ml med pebermynte og lemon duft

MerakiFlydende håndsæbeEAN: 5707644528345
Pris fra 120,95 krtil 215 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 94,05 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 119 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Opvaskemiddel Meraki Forest Garden Nordic Swan svanemærket sort pumpeflaske 1000 ml med pebermynte og lemon duft og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 120.95 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Meraki Opvaskemiddel Forest Garden, 1000ml.
120,95 kr
Til butik
Meraki Opvaskemiddel Forest Garden, 1000ml. billede

Produktinformation

Dette svanemærket opvaskemiddel, Forest garden, fra Meraki er mild og effekt og har en skøn duft af blomster. Opvaskemidlet er både praktisk og dekorativt, og er perfekt til dig der er vild med den lille ekstra detalje i hjemmet.

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Meraki
EAN: 5707644528345
Varenr.: 25354
Gå til Kitcho
TrustScore 4 ud af 54,0
E-mærke certificeret
Forest garden opvaskemiddel - 1000 ml
129 kr
Til butik
Forest garden opvaskemiddel - 1000 ml billede

Produktinformation

Meraki Forest garden opvaskemiddel giver din daglige opvask et mere sanseligt præg. Den Svanemærkede formulering er udviklet til håndopvask og fjerner effektivt fedt og madrester, uden at være hård ved huden. Duftprofilen er frisk og grøn med klare noter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Opvask og rengøring
EAN: 5707644528345
Varenr.: 5547
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Meraki Clean Dishes Forest Garden 1000 ml
134,4 kr
Til butik
Meraki Clean Dishes Forest Garden 1000 ml billede

Produktinformation

🌿 Effektiv mod fedt · Skånsom til daglig brug · Frisk, grøn duft Gør opvasken enkel med et håndopvaskemiddel, der effektivt fjerner fedt og madrester, samtidig med at det er behageligt at arbejde med i hverdagen. Den diskrete Forest Garden-duft giver en ren, grøn friskhed i køkkenet uden at virke overvældende. Konsistensen skummer let, skylles hurtigt af og efterlader glas, porcelæn og bestik rent og uden striber. Fordele Fjerner fedt og indtørrede madrester effektivt. Skummer behageligt og skylles let af uden at efterlade film. Mild formulering, velegnet til hyppig håndopvask. Praktisk pumpe, som gør det nemt at dosere korrekt. Frisk, grøn duft, der giver en ren fornemmelse i køkkenet. Sådan bruger du produktet Dosér en lille mængde i varmt vand – justér efter hvor snavset opvasken er. Vask med svamp eller børste, og lad eventuelt virke et øjeblik på genstridige områder. Skyl grundigt med rent vand. Ved meget fastbrændt eller fedtet snavs kan en smule påføres direkte på svampen før vask. Resultat Rent og skinnende service uden fedtfilm – og en let, frisk duft i køkkenet efter endt opvask. Tip Brug varmt, ikke kogende vand for at bevare skumevnen og skåne hænderne. Til sarte overflader og belægninger: Følg altid producentens anvisninger.

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Rengøring
Størrelse: 1000.00ml
Artikel nr.: 5707644528345
EAN: 5707644528345
Varenr.: 5707644528345
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Meraki Meraki opvaskemiddel 1000 ml Forest garden
-30%139 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Meraki - Opvaskemiddel, Forest garden 1000ml
-23%139 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Meraki Clean Dishes Dish Wash - Forest Garden 1000 ml
-29%142,72 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Meraki Dish Wash Forest Garden 1000 ml
-20%161 kr
Før 202 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meraki - Opvaskemiddel, forest garden, 1000ml
-19%162 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Opvaskemiddel Meraki Forest Garden Nordic Swan svanemærket sort pumpeflaske 1000 ml med pebermynte og lemon duft
179 kr
Til butik
Gå til Pindhus.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Meraki - Opvaskemiddel 1L. Forest Garden
199 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Meraki Forest Garden Clean Dishes - 1000 ml
208 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Meraki Forest Garden Clean Dishes 1000 ml
215 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Opvaskemiddel Meraki Forest Garden Nordic Swan svanemærket sort pumpeflaske 1000 ml med pebermynte og lemon duft koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Opvaskemiddel Meraki Forest Garden Nordic Swan svanemærket sort pumpeflaske 1000 ml med pebermynte og lemon duft koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk120,95 kr120,95 krKøb
2Kitcho129 kr129 krKøb
3Beautycos DK134,4 kr163,4 krKøb
4KitchenTime DK139 kr188 krKøb
5Bolig & Haven139 kr139 krKøb
6NiceHair.dk142,72 kr142,72 krKøb
7Cocopanda DK161 kr161 krKøb
8Rikki Tikki Shop162 kr162 krKøb
9Likehome.dk179 kr179 krKøb
10Pindhus.dk199 kr199 krKøb
11NordicFeel DK208 kr208 krKøb
12Lyko DK215 kr215 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Opvaskemiddel Meraki Forest Garden Nordic Swan svanemærket sort pumpeflaske 1000 ml med pebermynte og lemon duft

PriceData har fulgt prisen på Opvaskemiddel Meraki Forest Garden Nordic Swan svanemærket sort pumpeflaske 1000 ml med pebermynte og lemon duft i 138 dage. Laveste pris i perioden er 107,96 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 120 kr.

Den nuværende pris på 120,95 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Opvaskemiddel Meraki Forest Garden Nordic Swan svanemærket sort pumpeflaske 1000 ml med pebermynte og lemon duft. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Opvaskemiddel Meraki Forest Garden Nordic Swan svanemærket sort pumpeflaske 1000 ml med pebermynte og lemon duft de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. apr. 2026120,95 kr1,95 kr (2%)
10. apr. 2026119 kr1,95 kr (2%)
8. apr. 2026120,95 kr1,95 kr (2%)
5. apr. 2026119 kr1,95 kr (2%)
4. apr. 2026120,95 kr1,95 kr (2%)
24. mar. 2026119 kr
14. mar. 2026119,95 kr
24. feb. 2026119 kr11,04 kr (10%)
20. feb. 2026107,96 kr12,99 kr (11%)
11. feb. 2026120,95 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret