Gå til hovedindhold

Opvaskemiddel Meraki Blossom Whiff - Svanemærket sort pumpeflaske Ø8,5×24,4 cm

MerakiFlydende håndsæbeSvanemærket med pumpeMiljøvenlig opvaskEAN: 5707644642812

Svanemærket opvaskemiddel med blomsterduft fra Meraki. Mild, effektiv og allergivenlig med praktisk pumpe. Bruges også til overfladerengøring. Læs mere

Pris fra 124,95 krtil 215 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 90,05 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 115,16 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Opvaskemiddel Meraki Blossom Whiff - Svanemærket sort pumpeflaske Ø8,5×24,4 cm og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 124.95 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Meraki Opvaskemiddel Blossom Breeze, 1000 ml.
124,95 kr
Til butik
Gå til Kitcho
TrustScore 4 ud af 54,0
E-mærke certificeret
Blossom breeze opvaskemiddel - 1000 ml
129 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Meraki Meraki opvaskemiddel 1000 ml Blossom breeze
-32%136 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Meraki - Opvaskemiddel, Blossom breeze, Brun 1000ml
-30%139 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Meraki Clean Dishes Blossom Breeze 1000 ml
149 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meraki - Opvaskemiddel, Blossom Breeze, 1000ml
-20%160 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Meraki Dish Wash Blossom Breeze 1000 ml
-20%161 kr
Før 202 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Opvaskemiddel Meraki Blossom Whiff - Svanemærket sort pumpeflaske Ø8,5×24,4 cm
179 kr
Til butik
Gå til Pindhus.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Meraki - Opvaskemiddel 1L. Blossom Breeze
199 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Meraki Blossom Breeze Dish Wash - 1000 ml
208 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Meraki Blossom Breeze Dish Wash 1000 ml
215 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Opvaskemiddel Meraki Blossom Whiff - Svanemærket sort pumpeflaske Ø8,5×24,4 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Opvaskemiddel Meraki Blossom Whiff - Svanemærket sort pumpeflaske Ø8,5×24,4 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk124,95 kr124,95 krKøb
2Kitcho129 kr129 krKøb
3KitchenTime DK136 kr185 krKøb
4Bolig & Haven139 kr139 krKøb
5Beautycos DK149 kr178 krKøb
6Rikki Tikki Shop160 kr160 krKøb
7Cocopanda DK161 kr161 krKøb
8Likehome.dk179 kr179 krKøb
9Pindhus.dk199 kr199 krKøb
10NordicFeel DK208 kr208 krKøb
11Lyko DK215 kr215 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Meraki Dish Wash Blossom Breeze opvaskemiddel 1000ml

Meraki

Svanemærket opvaskemiddel med blomsterduft fra Meraki. Mild, effektiv og allergivenlig med praktisk pumpe. Bruges også til overfladerengøring.

• opvaskemiddel
• svanemærket
• miljøvenlig
• allergivenlig
• blomsterduft
• pumpe opvask
• meraki rengøring
• Miljøvenlig opvask
• Svanemærket med pumpe

Beskrivelse

Meraki Dish Wash Blossom Breeze er et luksuriøst opvaskemiddel, der kombinerer effektiv rengøring med skånsom behandling af huden. Dette Svanemærkede produkt er formuleret med naturlige parfumer og æteriske olier, som giver en dejlig blomsterduft under opvasken. Med sin unikke pumpefunktion er det nemt at dosere præcist - kun 2 ml per 5 liter vand er nødvendigt for optimal rengøring. Opvaskemidlet efterlader service pletfri og skinnende, samtidig med at det er mildt for huden og astma- og allergivenligt. Den elegante flaske kan dekorativt placeres ved vasken og produktet kan også bruges til rengøring af gulve, vægge og glas. Perfekt til familier der ønsker både effektiv rengøring og miljøvenlige løsninger.

Specifikationer

duft:Blomster (Blossom Breeze)
pumpe:Ja, indbygget pumpe
volumen:1000 ml
dosering:2 ml per 5 liter vand
anvendelse:Service og overflader
ingredienser:SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, naturlig parfume
allergivenlig:Ja, astma- og allergivenlig
certificering:Svanemærket

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Kan Meraki opvaskemiddel bruges i opvaskemaskinen?

Nej, dette opvaskemiddel er kun til manuel opvask og må ikke bruges i opvaskemaskinen.

Hvor meget skal jeg bruge til opvasken?

Du skal bruge 2 ml sæbe til 5 liter vand. Den indbyggede pumpe gør det nemt at dosere korrekt.

Er produktet allergivenligt?

Ja, Meraki opvaskemiddel er både astma- og allergivenligt samt Svanemærket, hvilket betyder det er mildt for huden.

Kan jeg bruge det til andre ting end opvask?

Ja, det kan også bruges til rengøring af overflader som gulve, vægge og glas takket være den milde formel.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Opvaskemiddel Meraki Blossom Whiff - Svanemærket sort pumpeflaske Ø8,5×24,4 cm

PriceData har fulgt prisen på Opvaskemiddel Meraki Blossom Whiff - Svanemærket sort pumpeflaske Ø8,5×24,4 cm i 137 dage. Laveste pris i perioden er 112,46 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 139 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 121 kr.

Den nuværende pris på 124,95 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Opvaskemiddel Meraki Blossom Whiff - Svanemærket sort pumpeflaske Ø8,5×24,4 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Opvaskemiddel Meraki Blossom Whiff - Svanemærket sort pumpeflaske Ø8,5×24,4 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026124,95 kr4 kr (3%)
14. apr. 2026120,95 kr1,64 kr (1%)
13. apr. 2026122,59 kr1,64 kr (1%)
8. apr. 2026120,95 kr1,95 kr (2%)
5. apr. 2026119 kr1,95 kr (2%)
4. apr. 2026120,95 kr1,95 kr (2%)
25. mar. 2026119 kr3,84 kr (3%)
22. mar. 2026115,16 kr4,79 kr (4%)
14. mar. 2026119,95 kr1,05 kr (1%)
13. mar. 2026121 kr1,05 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret