Gå til hovedindhold

Meraki Clean Dishes Dish Wash 490 ml - Shadow Lake

MerakiFlydende håndsæbeEAN: 5707644913899
Pris fra 81,95 krtil 129,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 48 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 74,66 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Meraki Clean Dishes Dish Wash 490 ml - Shadow Lake og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 81.95 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Meraki Opvaskemiddel, Shadow lake, 490ml.
81,95 kr
Til butik
Meraki Opvaskemiddel, Shadow lake, 490ml. billede

Produktinformation

Forvandl din daglige opvask til en sanselig oplevelse med dette stilfulde opvaskemiddel.

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Meraki Opvask og køkkentilbehør
EAN: 5707644913899
Varenr.: 42735
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Meraki Meraki opvaskemiddel 490 ml Shadow Lake
-37%82 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Meraki Clean Dishes Dish Wash 490 ml - Shadow Lake
-35%84 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Meraki Clean Dishes Dish Wash 490 ml - Shadow Lake billede

Produktinformation

Meraki Clean Dishes Dish Wash - Shadow Lake er et lækkert og særdeles velduftende opvaskemiddel, som gør den daglige opvask til en sanserig oplevelse. Opvaskemidlet er effektivt og drøjt i brug (2 ml pr. 5 liter vand). Det er tilsat en vidunderlig duft af...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Liquid Hand Soap
EAN: 5707644913899
Varenr.: 119893
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Meraki Clean Dishes Shadow Lake 490 ml
99 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Meraki Dish Wash Shadow Lake 490ml
-20%101 kr
Før 127 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Pindhus.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Meraki - Shadow lake opvaskemiddel
129 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meraki - Opvaskemiddel, Shadow lake, 490 ml
129,95 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Meraki Shadow Lake Dish wash 490 ml
129,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Meraki Clean Dishes Dish Wash 490 ml - Shadow Lake koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Meraki Clean Dishes Dish Wash 490 ml - Shadow Lake koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk81,95 kr81,95 krKøb
2KitchenTime DK82 kr131 krKøb
3NiceHair.dk84 kr84 krKøb
4Beautycos DK99 kr128 krKøb
5Cocopanda DK101 kr101 krKøb
6Pindhus.dk129 kr129 krKøb
7Rikki Tikki Shop129,95 kr129,95 krKøb
8Lyko DK129,95 kr129,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Meraki Clean Dishes Dish Wash 490 ml - Shadow Lake

PriceData har fulgt prisen på Meraki Clean Dishes Dish Wash 490 ml - Shadow Lake i 181 dage. Laveste pris i perioden er 74,66 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 86,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 82 kr.

Den nuværende pris på 81,95 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 35 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for Meraki Clean Dishes Dish Wash 490 ml - Shadow Lake. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for Meraki Clean Dishes Dish Wash 490 ml - Shadow Lake de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202681,95 kr
29. maj 202681 kr
25. maj 202681,95 kr1 kr (1%)
16. maj 202680,95 kr1 kr (1%)
11. maj 202679,95 kr1 kr (1%)
9. maj 202678,95 kr
3. maj 202678 kr
2. maj 202678,95 kr
1. maj 202679 kr
14. apr. 202679,95 kr2,95 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret