Gå til hovedindhold

Opvaskemiddel Meraki Blossom whiff - Svanemærket, sort flaske Ø7 x H19 cm, blomsterduft med citrus, mynte & vanilje

MerakiFlydende håndsæbeEAN: 5707644528314
Pris fra 81,95 krtil 139 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 57,05 kr (41% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 77,95 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Opvaskemiddel Meraki Blossom whiff - Svanemærket, sort flaske Ø7 x H19 cm, blomsterduft med citrus, mynte & vanilje og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 81.95 kr. 11 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Meraki Opvaskemiddel Blossom Breeze, 490 ml.
81,95 kr
Til butik
Meraki Opvaskemiddel Blossom Breeze, 490 ml. billede

Produktinformation

Mild og effektiv svanemærket opvaskemiddel.

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Meraki
EAN: 5707644528314
Varenr.: 24971
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Meraki Meraki opvaskemiddel 490 ml Blossom breeze
-37%82 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Meraki Clean Dishes Dish Wash - Blossom Breeze 490 ml
-32%87,95 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Meraki Clean Dishes Dish Wash - Blossom Breeze 490 ml billede

Produktinformation

Meraki Clean Dishes Dish Wash - Blossom Breeze er et lækkert og særdeles **velduftende** opvaskemiddel, som er **effektivt og drøjt** i brug. Det er **svanemærket**, og har en skøn og mild duft af friske blomster. Opvaskemidlet er fyldt i en praktisk og m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Personal Care
EAN: 5707644528314
Varenr.: 86145
Gå til Kitcho
TrustScore 4 ud af 54,0
E-mærke certificeret
Blossom breeze opvaskemiddel - 490 ml
89 kr
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Meraki - Opvaskemiddel, Blossom breeze 490 ml
-31%90 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Opvaskemiddel Meraki Blossom whiff - Svanemærket, sort flaske Ø7 x H19 cm, blomsterduft med citrus, mynte & vanilje
-18%98 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til SELTA
TrustScore 5 ud af 54,7
OPVASKEMIDDEL 490ML 309773000 BLOSSOM BREEZE
-20%100 kr
Før 125 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Meraki Dish Wash Blossom Breeze 490 ml
-21%104 kr
Før 131 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meraki - Opvaskemiddel, blossom breeze
-16%109 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Opvaskemiddel "Blossom Breeze" - Meraki - 490ml
125 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Meraki Blossom Breeze Dish Wash - 490 ml
129 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Meraki Blossom Breeze Dish Wash 490 ml
139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Opvaskemiddel Meraki Blossom whiff - Svanemærket, sort flaske Ø7 x H19 cm, blomsterduft med citrus, mynte & vanilje koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Opvaskemiddel Meraki Blossom whiff - Svanemærket, sort flaske Ø7 x H19 cm, blomsterduft med citrus, mynte & vanilje koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk81,95 kr81,95 krKøb
2KitchenTime DK82 kr131 krKøb
3NiceHair.dk87,95 kr87,95 krKøb
4Kitcho89 kr89 krKøb
5Bolig & Haven90 kr90 krKøb
6Likehome.dk98 kr98 krKøb
7SELTA100 kr100 krKøb
8Cocopanda DK104 kr104 krKøb
9Rikki Tikki Shop109 kr109 krKøb
10Mostersskur.dk125 kr125 krKøb
11NordicFeel DK129 kr129 krKøb
12Lyko DK139 kr139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Opvaskemiddel Meraki Blossom whiff - Svanemærket, sort flaske Ø7 x H19 cm, blomsterduft med citrus, mynte & vanilje

PriceData har fulgt prisen på Opvaskemiddel Meraki Blossom whiff - Svanemærket, sort flaske Ø7 x H19 cm, blomsterduft med citrus, mynte & vanilje i 166 dage. Laveste pris i perioden er 76,46 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 80 kr.

Den nuværende pris på 81,95 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Opvaskemiddel Meraki Blossom whiff - Svanemærket, sort flaske Ø7 x H19 cm, blomsterduft med citrus, mynte & vanilje. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Opvaskemiddel Meraki Blossom whiff - Svanemærket, sort flaske Ø7 x H19 cm, blomsterduft med citrus, mynte & vanilje de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202681,95 kr3 kr (4%)
14. apr. 202678,95 kr1,05 kr (1%)
13. apr. 202680 kr1,05 kr (1%)
9. apr. 202678,95 kr
8. apr. 202678,93 kr
31. mar. 202678,95 kr1 kr (1%)
14. mar. 202677,95 kr11,05 kr (12%)
13. mar. 202689 kr11,05 kr (14%)
24. feb. 202677,95 kr1,49 kr (2%)
20. feb. 202676,46 kr1,49 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret