Gå til hovedindhold

OnePlus Watch 3 - 43 mm - rustfrit stål - smart ur med rem - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 130-210 mm - display 1.32 - 32 GB - Bluetooth, Wi-Fi, NFC - 37.8 g - sort stål

OnePlusArmbåndsure60 timers batterilevetidPremium smartwatch til fitness og daglig brugEAN: 6921815628606

Premium smartwatch med WearOS by Google, 60 timers batterilevetid, professionel fitness-tracking og 5ATM vandtæthed til aktive mennesker. Læs mere

Pris fra 1.436 krtil 1.719 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 283 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.367 kr 25. mar.

Sammenlign priser på OnePlus Watch 3 - 43 mm - rustfrit stål - smart ur med rem - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 130-210 mm - display 1.32 - 32 GB - Bluetooth, Wi-Fi, NFC - 37.8 g - sort stål og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1436 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
OnePlus Watch 3 43mm 43 mm Sort SmartWatch
1.436 kr
Til butik
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
OnePlus Watch 3 43mm (Black)
1.444 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OnePlus Watch 3 - 43 mm - rustfrit stål - smart ur med rem - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 130-210 mm - display 1.32 - 32 GB - Bluetooth, Wi-Fi, NFC - 37.8 g - sort stål
1.549 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OnePlus Watch 3 43mm - Sort Stål
1.599 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Smartwatch OnePlus Watch 3 43 mm - AMOLED, GPS, sort/titanium
-15%1.699 kr
Før 1.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Smartwatch OnePlus Watch 3 43 mm - AMOLED, GPS, sort/titanium
-15%1.719 kr
Før 2.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
OnePlus Watch 3 43mm 43 mm Sort SmartWatch
1.719 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OnePlus Watch 3 - 43 mm - rustfrit stål - smart ur med rem - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 130-210 mm - display 1.32 - 32 GB - Bluetooth, Wi-Fi, NFC - 37.8 g - sort stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad OnePlus Watch 3 - 43 mm - rustfrit stål - smart ur med rem - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 130-210 mm - display 1.32 - 32 GB - Bluetooth, Wi-Fi, NFC - 37.8 g - sort stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.436 kr1.436 krKøb
2Salgsbutikken.dk1.444 kr1.444 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.549 kr1.549 krKøb
4Proshop DK1.599 kr1.599 krKøb
5Boligcenter DK1.699 kr1.699 krKøb
6Vivas DK1.719 kr1.798 krKøb
7Ultrashop1.719 kr1.719 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

OnePlus Watch 3 43mm Black Steel Smartwatch

OnePlus

Premium smartwatch med WearOS by Google, 60 timers batterilevetid, professionel fitness-tracking og 5ATM vandtæthed til aktive mennesker.

• Premium smartwatch til fitness og daglig brug
• 60 timers batterilevetid

Beskrivelse

OnePlus Watch 3 43mm er et premium smartwatch fra OnePlus som kombinerer elegant design med avanceret teknologi. Med 1,32" AMOLED-display og Snapdragon W5 Gen 1 processor leverer den exceptionel ydeevne. Den klassens førende batterilevetid på op til 60 timer gør den perfekt til længere ture og travle hverdage. Professionel sportstilstand med over 100+ aktiviteter og nøjagtig pulsmåling sikrer optimal træningsoplevelse. WearOS by Google giver adgang til Google Assistant, Google Pay og tusindvis af apps. Perfekt til aktive mennesker som ønsker premium teknologi på håndleddet.

Specifikationer

Vægt:37,8g (uden rem)
Sensorer:Puls, SpO2, GPS, Gyroskop
Opladning:10 min = 24 timer brug
Processor:Snapdragon W5 Gen 1
Opløsning:466 x 466 pixels
Vandtæthed:5ATM + IP68
Connectivity:Bluetooth 5.2, WiFi, NFC
Batterilevetid:Op til 60 timer
Kompatibilitet:Android 9.0+
Operativsystem:WearOS by Google
Batterikapacitet:354 mAh
Skærmstørrelse:1,32 tommer AMOLED

Ofte stillede spørgsmål5 spørgsmål

Hvor længe holder batteriet på OnePlus Watch 3?

Batteriet holder op til 60 timer ved normal brug i smart-tilstand, op til 36 timer ved kraftig brug, og op til 7 dage i strømbesparende tilstand.

Er OnePlus Watch 3 vandtæt?

Ja, uret er både 5ATM og IP68 certificeret, hvilket betyder det tåler svømning og daglig vandeksponering.

Hvilke telefoner er kompatible med OnePlus Watch 3?

Uret kræver Android 9.0 eller nyere med GMS version 23.45.23+. iOS og Android Go-enheder understøttes ikke.

Kan jeg betale med OnePlus Watch 3?

Ja, uret understøtter Google Wallet til kontaktløse betalinger via NFC-teknologi.

Hvor mange sportstilstande har OnePlus Watch 3?

Uret har over 100 sportstilstande inklusive professionelle tilstande som løb med avancerede metrics, svømning, skiløb og tennis.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for OnePlus Watch 3 - 43 mm - rustfrit stål - smart ur med rem - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 130-210 mm - display 1.32 - 32 GB - Bluetooth, Wi-Fi, NFC - 37.8 g - sort stål

PriceData har fulgt prisen på OnePlus Watch 3 - 43 mm - rustfrit stål - smart ur med rem - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 130-210 mm - display 1.32 - 32 GB - Bluetooth, Wi-Fi, NFC - 37.8 g - sort stål i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.367 kr (registreret d. 25. marts 2026), højeste er 1.762 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.508 kr.

Den nuværende pris på 1.436 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 58 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for OnePlus Watch 3 - 43 mm - rustfrit stål - smart ur med rem - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 130-210 mm - display 1.32 - 32 GB - Bluetooth, Wi-Fi, NFC - 37.8 g - sort stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for OnePlus Watch 3 - 43 mm - rustfrit stål - smart ur med rem - fluoroelastomer - håndledsstørrelse: 130-210 mm - display 1.32 - 32 GB - Bluetooth, Wi-Fi, NFC - 37.8 g - sort stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20261.436 kr1 kr (0%)
14. maj 20261.435 kr9 kr (1%)
13. maj 20261.426 kr9 kr (1%)
3. maj 20261.435 kr1 kr (0%)
23. apr. 20261.436 kr42 kr (3%)
22. apr. 20261.478 kr45 kr (3%)
20. apr. 20261.523 kr2 kr (0%)
19. apr. 20261.525 kr74 kr (5%)
17. apr. 20261.599 kr53 kr (3%)
16. apr. 20261.546 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret