Gå til hovedindhold

Oakley Sutro Lite Solbriller (Prizm Road Jade) - ONESIZE til Herre, Optimal beskyttelse og stil til løb og udendørs aktiviteter

OakleySolbrillerEAN: 0888392489357
Pris fra 1.099 krtil 1.258 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 159 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.036 kr 5. maj

Sammenlign priser på Oakley Sutro Lite Solbriller (Prizm Road Jade) - ONESIZE til Herre, Optimal beskyttelse og stil til løb og udendørs aktiviteter og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1099 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cykelpartner.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Oakley Sutro Lite - Cykelbrille - Prizm Road Jade Mat Sort
1.099 kr
Til butik
Oakley Sutro Lite - Cykelbrille - Prizm Road Jade Mat Sort billede

Produktinformation

Denne Oakley-cykelbrille kombinerer teknisk præcision med komfort og et moderne udtryk. Med optimerede mål er den skabt til dig, der vi...

Produktspecifikationer

Mærke: Oakley
Kategori: Cykelbriller
EAN: 0888392489357
Varenr.: 888392489357
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Oakley Sutro Lite 9463 946303 39
-5%1.190 kr
Før 1.253 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Oakley Sutro Lite 9463 946303 39 billede

Produktinformation

Oakley Sutro Lite repræsenterer en ny tilgang i Sutro-serien ved at introducere en halvpyntet version af den populære model, hvilket forbedrer synsfeltet betydeligt. Dette visir med omfattende omslutning i tankerne er specielt designet med bycyklister i tankerne og tilbyder dristig og alsidig stil.

Produktspecifikationer

Mærke: Oakley
Kategori: Active
Artikel nr.: 0OO9463 39 946303
EAN: 0888392489357
Varenr.: 3289303
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Oakley Sutro Lite Solbriller (Prizm Road Jade) - ONESIZE til Herre, Optimal beskyttelse og stil til løb og udendørs aktiviteter
-24%1.207 kr
Før 1.590 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Oakley Sutro Lite Solbriller (Prizm Road Jade) - ONESIZE til Herre, Optimal beskyttelse og stil til løb og udendørs aktiviteter billede

Produktinformation

Oakleys populære Sutro-brille kommer nu i endnu en ny udgave med en anden bund, for at give brillerne et nyt ydtryk.Denne brille er inspireret af bycyklisternes daglige liv og skaber et fedt og alsidigt look som beskytter dig mod sol og forskellige vejrforhold.På samme tid er de innovative Prizm-linser med til at forbedre både farve og kontrast, så du kan se flere detaljer når du er aktiv.

Produktspecifikationer

Mærke: Oakley
Kategori: solbriller
Størrelse: Str. ONESIZE
EAN: 0888392489357
Varenr.: 99072
Gå til Skisport.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Oakley Sutro Lite, PRIZM™, Matte Black
-29%1.258 kr
Før 1.760 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til AktivVinter.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Oakley Sutro Lite, PRIZM™, Matte Black
-27%1.258 kr
Før 1.729 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oakley Sutro Lite Solbriller (Prizm Road Jade) - ONESIZE til Herre, Optimal beskyttelse og stil til løb og udendørs aktiviteter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Oakley Sutro Lite Solbriller (Prizm Road Jade) - ONESIZE til Herre, Optimal beskyttelse og stil til løb og udendørs aktiviteter koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cykelpartner.dk1.099 kr1.099 krKøb
2Cocopanda DK1.190 kr1.190 krKøb
3Løbeshop DK1.207 kr1.207 krKøb
4Skisport.dk1.258 kr1.258 krKøb
5AktivVinter.dk1.258 kr1.258 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Oakley Sutro Lite Solbriller (Prizm Road Jade) - ONESIZE til Herre, Optimal beskyttelse og stil til løb og udendørs aktiviteter

PriceData har fulgt prisen på Oakley Sutro Lite Solbriller (Prizm Road Jade) - ONESIZE til Herre, Optimal beskyttelse og stil til løb og udendørs aktiviteter i 152 dage. Laveste pris i perioden er 1.036 kr (registreret d. 28. marts 2026), højeste er 1.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.084 kr.

Den nuværende pris på 1.099 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Oakley Sutro Lite Solbriller (Prizm Road Jade) - ONESIZE til Herre, Optimal beskyttelse og stil til løb og udendørs aktiviteter. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Oakley Sutro Lite Solbriller (Prizm Road Jade) - ONESIZE til Herre, Optimal beskyttelse og stil til løb og udendørs aktiviteter de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20261.099 kr40 kr (4%)
28. maj 20261.059 kr10 kr (1%)
23. maj 20261.049 kr8 kr (1%)
16. maj 20261.041 kr3 kr (0%)
14. maj 20261.038 kr11 kr (1%)
12. maj 20261.049 kr11 kr (1%)
11. maj 20261.038 kr1 kr (0%)
10. maj 20261.037 kr162 kr (14%)
8. maj 20261.199 kr163 kr (16%)
5. maj 20261.036 kr163 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret