Gå til hovedindhold

NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Brow Styler Medium Brown 03 - 5 g

Pris fra 75 krtil 112 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 37 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 59,37 kr 27. mar.

Sammenlign priser på NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Brow Styler Medium Brown 03 - 5 g og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 75 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Styler 03 Medium Br
75 kr
Til butik
NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Styler 03 Medium Br billede

Produktinformation

Style dine øjenbryn som en professionel med NYX Professional Make Up The Brow Glue Instant Styler.

Produktspecifikationer

Kategori: Øjenbryn
Artikel nr.: K5438100
EAN: 0800897233808
Varenr.: 3258676
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NYX Professional Make Up The Brow Glue Instant Styler 03 Medium Brown
-23%88 kr
Før 115 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NYX Professional Make Up The Brow Glue Instant Styler 03 Medium Brown billede

Produktinformation

NYX Professional Make Up The Brow Glue Instant Styler lader dig forme øjenbrynene og giver diskret farve og ekstra fylde til tynde øjenbryn. En vegansk* farvet øjenbrynsgel, der fås i flere farver og giver op til 16 timers kraftigt hold uden at drysse. Definer, style og form dine øjenbryn, præcis som du ønsker det, og nyd et look, der holder hele dagen med The Brow Glue Instant Styler! Øjenbrynsgel med farve. Lader dig forme øjenbrynene og giver diskret farve. Fås i flere farver og giver op til 16 timers kraftigt hold uden at drysse. Vegansk formel*. Definer, style og form dine øjenbryn, præcis som du ønsker det! *Uden ingredienser af animalsk oprindelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Øjenbrynsgel
Vægt: 14g
Artikel nr.: K54381
EAN: 0800897233808
Varenr.: B087590
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
NYX PROF. MAKEUP The Brow Glue Instant Brow Styler 03 Medium Brown
-17%99 kr
Før 119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NYX PROF. MAKEUP The Brow Glue Instant Brow Styler 03 Medium Brown billede

Produktinformation

NYX PROF. MAKEUP The Brow Glue Instant Brow Styler 03 Medium BrownThe Brow Glue Instant Brow Styler från NYX Professional Makeup finns nu i olika färgtoner!Denna stylinggel för ögonbrynen hjälper dig att omedelbart skapa en lyft och välstylad franslook. Använd med med Lift & Snatch Brow Tint Pen från NYX Professional Makeup för ett fint resultat.Om du vill ha en mjukare, men ändå stylad look, kan du använda den med Micro Brow Pencil. Möjligheterna är oändliga!.

Produktspecifikationer

Mærke: NYX
Kategori: Mascara
EAN: 0800897233808
Varenr.: C84948
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Brow Styler Medium Brown 03 - 5 g
110 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NYX PROFESSIONAL MAKEUP The Brow Glue Instant Brow Styler 03 Medi
112 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Brow Styler Medium Brown 03 - 5 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Brow Styler Medium Brown 03 - 5 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK75 kr75 krKøb
2Bangerhead DK88 kr88 krKøb
3Teknikproffset DK99 kr148 krKøb
4NordicFeel DK110 kr110 krKøb
5Lyko DK112 kr112 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Brow Styler Medium Brown 03 - 5 g

PriceData har fulgt prisen på NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Brow Styler Medium Brown 03 - 5 g i 181 dage. Laveste pris i perioden er 59 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 99,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 80 kr.

Den nuværende pris på 75 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Brow Styler Medium Brown 03 - 5 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Brow Styler Medium Brown 03 - 5 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202675 kr
28. maj 202674,96 kr
10. maj 202675 kr
8. maj 202675,49 kr12,51 kr (14%)
6. maj 202688 kr26 kr (42%)
2. maj 202662 kr26 kr (30%)
30. apr. 202688 kr13 kr (17%)
17. apr. 202675 kr15 kr (17%)
16. apr. 202690 kr2 kr (2%)
9. apr. 202692 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret