Gå til hovedindhold

NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Brow Styler Black 05 - 5 g

NYX PROFESSIONAL MAKEUPForlængere til øjenbryn16 timers holdDaglig brynstylingEAN: 0800897233846

NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Styler i sort giver op til 16 timers kraftigt hold. Vegansk formel der style og former bryn naturligt. Læs mere

Pris fra 74 krtil 112 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 38 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 58,07 kr 21. mar.

Sammenlign priser på NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Brow Styler Black 05 - 5 g og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 74 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Styler 05 Black 5g
74 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NYX Professional Make Up The Brow Glue Instant Styler 05 Black
-23%88 kr
Før 115 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
NYX PROF. MAKEUP The Brow Glue Instant Brow Styler 05 Black
-7%92 kr
Før 99 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Brow Styler Black 05 - 5 g
110 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NYX PROFESSIONAL MAKEUP The Brow Glue Lamination Gel 05 Black
112 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Brow Styler Black 05 - 5 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Brow Styler Black 05 - 5 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK74 kr74 krKøb
2Bangerhead DK88 kr88 krKøb
3Teknikproffset DK92 kr141 krKøb
4NordicFeel DK110 kr110 krKøb
5Lyko DK112 kr112 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Styler 05 Black

NYX PROFESSIONAL MAKEUP

NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Styler i sort giver op til 16 timers kraftigt hold. Vegansk formel der style og former bryn naturligt.

• Daglig brynstyling
• 16 timers hold

Beskrivelse

NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Styler 05 Black er en professionel øjenbrynsgel med diskret sort farve, der giver op til 16 timers kraftigt hold. Den veganske formel påføres nemt med den medfølgende spoolie-børste og gør det muligt at style, forme og definere bryn præcis som ønsket. Produktet virker ikke klistret når det er tørret og drysser ikke af. Formlen er vandafvisende og sikrer et naturligt look hele dagen. Den 5g tube er perfekt til daglig brug og giver mulighed for at skabe både naturlige og markante bryn-looks. Ideelt til alle der ønsker veldefinerede bryn med professionel finish og langvarig holdbarhed.

Specifikationer

Farve:05 Black
Finish:Naturlig
Formel:Vegansk
Volumen:5 g
Egenskaber:Ikke klistret, drysser ikke
Holdbarhed:Op til 16 timer
Påføring:Spoolie-børste
Vandafvisende:Ja

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor lang tid holder NYX Brow Glue på brynene?

NYX Professional Makeup The Brow Glue giver op til 16 timers kraftigt hold uden at drysses eller blive klistret.

Er NYX Brow Glue vegansk og dyrevenlig?

Ja, produktet har en 100% vegansk formel uden ingredienser af animalsk oprindelse og er ikke testet på dyr.

Hvordan påføres Brow Glue korrekt?

Påfør gelen med den medfølgende spoolie-børste, style brynene som ønsket og lad produktet tørre for bedste resultat.

Er Brow Glue vandafvisende?

Ja, formlen er vandafvisende og giver langvarigt hold selv i fugtige forhold eller ved svedproduktion.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Brow Styler Black 05 - 5 g

PriceData har fulgt prisen på NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Brow Styler Black 05 - 5 g i 181 dage. Laveste pris i perioden er 58,07 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 99,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 82 kr.

Den nuværende pris på 74 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Brow Styler Black 05 - 5 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Brow Styler Black 05 - 5 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 202674 kr1,49 kr (2%)
13. maj 202675,49 kr6,51 kr (8%)
11. maj 202682 kr7 kr (8%)
10. maj 202689 kr2 kr (2%)
9. maj 202687 kr2 kr (2%)
7. maj 202689 kr1 kr (1%)
6. maj 202688 kr1 kr (1%)
3. maj 202687 kr1 kr (1%)
1. maj 202688 kr2 kr (2%)
30. apr. 202690 kr16 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret