Gå til hovedindhold

NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Brow Styler Dark Brown 04 - 5 g

Pris fra 74 krtil 112 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 38 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 69,48 kr 3. mar.

Sammenlign priser på NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Brow Styler Dark Brown 04 - 5 g og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 74 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Styler 04 Dark Brow
74 kr
Til butik
NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Styler 04 Dark Brow billede

Produktinformation

Style dine øjenbryn som en professionel med NYX Professional Make Up The Brow Glue Instant Styler.

Produktspecifikationer

Kategori: Øjenbryn
Artikel nr.: K5438200
EAN: 0800897233815
Varenr.: 3258675
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
NYX Professional Make Up The Brow Glue Instant Styler 04 Dark Brown
-23%88 kr
Før 115 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NYX Professional Make Up The Brow Glue Instant Styler 04 Dark Brown billede

Produktinformation

NYX Professional Make Up The Brow Glue Instant Styler lader dig forme øjenbrynene og giver diskret farve og ekstra fylde til tynde øjenbryn. En vegansk* farvet øjenbrynsgel, der fås i flere farver og giver op til 16 timers kraftigt hold uden at drysse. Definer, style og form dine øjenbryn, præcis som du ønsker det, og nyd et look, der holder hele dagen med The Brow Glue Instant Styler! Øjenbrynsgel med farve. Lader dig forme øjenbrynene og giver diskret farve. Fås i flere farver og giver op til 16 timers kraftigt hold uden at drysse. Vegansk formel*. Definer, style og form dine øjenbryn, præcis som du ønsker det! *Uden ingredienser af animalsk oprindelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Øjenbrynsgel
Vægt: 12g
Artikel nr.: K5438200
EAN: 0800897233815
Varenr.: B087591
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
NYX PROF. MAKEUP The Brow Glue Instant Brow Styler 04 Dark Brown
104 kr
Til butik
NYX PROF. MAKEUP The Brow Glue Instant Brow Styler 04 Dark Brown billede

Produktinformation

NYX PROF. MAKEUP The Brow Glue Instant Brow Styler 04 Dark BrownThe Brow Glue Instant Brow Styler från NYX Professional Makeup finns nu i olika färgtoner!Denna stylinggel för ögonbrynen hjälper dig att omedelbart skapa en lyft och välstylad franslook. Använd med med Lift & Snatch Brow Tint Pen från NYX Professional Makeup för ett fint resultat.Om du vill ha en mjukare, men ändå stylad look, kan du använda den med Micro Brow Pencil. Möjligheterna är oändliga!.

Produktspecifikationer

Mærke: NYX
Kategori: Øjenbryn gel
EAN: 0800897233815
Varenr.: C30457
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Brow Styler Dark Brown 04 - 5 g
110 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
NYX PROFESSIONAL MAKEUP The Brow Glue Lamination Gel 04 Dark Brow
112 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Brow Styler Dark Brown 04 - 5 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Brow Styler Dark Brown 04 - 5 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK74 kr74 krKøb
2Bangerhead DK88 kr88 krKøb
3Teknikproffset DK104 kr153 krKøb
4NordicFeel DK110 kr110 krKøb
5Lyko DK112 kr112 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Brow Styler Dark Brown 04 - 5 g

PriceData har fulgt prisen på NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Brow Styler Dark Brown 04 - 5 g i 181 dage. Laveste pris i perioden er 59 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 96 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 78 kr.

Den nuværende pris på 74 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 34 prisændringer for NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Brow Styler Dark Brown 04 - 5 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 34 prisændringer for NYX Professional Makeup The Brow Glue Instant Brow Styler Dark Brown 04 - 5 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202674 kr4 kr (5%)
17. maj 202678 kr4 kr (5%)
11. maj 202682 kr8 kr (11%)
30. apr. 202674 kr19 kr (20%)
23. apr. 202693 kr16 kr (21%)
20. apr. 202677 kr1,15 kr (2%)
10. apr. 202675,85 kr16,15 kr (18%)
9. apr. 202692 kr16,15 kr (21%)
8. apr. 202675,85 kr1,7 kr (2%)
5. apr. 202674,15 kr15,85 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret